0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,375 puan) tarafından
Ben günlük bi litrelik içiyordum iki su bardağı ile demleyip bi limon bi şişe maden suyu katıyordum 3 çay kaşığı yeşil çaya. 

Yani toplamda bi litre oluyor. Daha az miktarda kullanmayı düşünüyorum daha az kullanan var özellikle de akşam yemeğinden sonra. Diyet i bıraktım ama istediğim kiloya 3 kilo kaldı Dukan birasını tarçınlı dönüşümlü yinede tüketeyim ana az miktarda diyorum.

3 Cevaplar

0 oy
(1,375 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yarım litrelik istesem miltarı nasıl yapayım yok mu fikri olan herşeyi yarı yarıya mı yapsam
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Üç çay kaşığı kurutulmuş yeşil çay mı tohum mu içiyorsun cnm
(1,375 puan) tarafından
Aktarlarda satılan demlemeliklerden canım. Nane gibi siyah çay gibi
0 oy
(2,052 puan) tarafından

Nasil verdin kiz kilolarını benm kide bir 10 kilo var geçen hafta kabak detoxsu yaptim 4 günde 4 kilo verdim resmen bıraktığım an normal diyete geçiş yaptığımda 3 kilomu aldim hemen bin pişman oldum yaptığıma ınsalalah sadece verdiğim kadar alırım daha fazlasını almam :(:(

(2,052 puan) tarafından
Bebeğin kaç aylık cnm bnm ki 6 bucuk aylık gün içerisinde çok az emer ve bu yüzden sütüm azaldı, ek gıda veriyorum çoğunlukla, diyet yaptığım için de azalmış olabilir sütüm cogalmasi ve ayni zamanda kilo almamak için ne yapmam lazım
tarafından
UmmuRuveyda canm sut yemeye bakmiyo bunye meselesi bazilari 1 bardak su icrr süt olur bazilari dunyalari yer sutu olmaz bol su oneriyolar
(2,052 puan) tarafından
Her gün mutlaka 2 bucuk litre su içerim inanirmisin ama tık yok
tarafından
Bende cok iciyodum helva falanda yerdim ama pek artmadi
(1,375 puan) tarafından
Ben suyu bol içiyorum rezeneyi çok içiyorum günlük rezene çayı içerim tatlı şeyleri az miktarda da olsa günlük tüketiyorum. 11 aylık şimdi bebeğim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mursi (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde bombacımulayime (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
3 cevap 364 göst.

384,954 soru