0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben mutfakta makinayi bosaltiyorum kizima vitamin surubundan icirdim ablasina gotursun babannen icerde icirir dedim gonderdim iceri icirmemis kiza kucuk kiz da oynamis siseyle butun siseyi masaya falan filan dökmüş. Yaninda oturan cocuga da bi bakarsin yani isim var ugrasiyorum  benim yanimda dokse ortalik kiyamet kopardi agzima sicardi laflariyla suratini iki metre asardi. kizim annediye bagirdi iceri gectim baktim ortalik hep surup. kaynanama baktim telefonuyla oynuyo bazen diyorum ki keske karsimda kendi yasitim biri olsa da sac bas dalsam   

GUNCELLEME: Yemek yicekti cagirdi cocuklari ben yanlarindayim ya, oy kizlarim nasil acıkmış oy oy diye yemek yediriyor shskejspajske cildircammmm

11 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bilerek görmezdenmi gelmiş ya
(319 puan) tarafından
evet ayni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız seninki ilaç mi benim kziim çay döküyordu  1 dakka ara ile yakaladım vallahi öyle sınır oldum ki ...  dövecektim nerdeyse dedim neyse büyüğüm dur bide diyo ayyy uykuya dalmışım yalandan  
tarafından
Valla mı birlik mi oturuyorsun
(319 puan) tarafından
he ya
tarafından
Bend E yaaaa 7 yıldır
(319 puan) tarafından
Allah kurtarsin bacii
tarafından
Amin saol canm
0 oy
tarafından
Diyeydin ya nedn engel olmadın diye 
(319 puan) tarafından
Tartistik gecen gun 4 gundur konusmuyorum grevdeyim keske sandalyeye falan gelseydi soylerdim laf da gelmemis
0 oy
tarafından
Birlikte mi oturuyorsun canım 
(319 puan) tarafından
ev et
0 oy
tarafından
Bilerek yapmıştır tel de ne var bu kadar bkiyo manyag kari
(319 puan) tarafından
Surekli ayni ya benden evin butun isini yapmami bekliyo kendine gelince iki dakika cocuklada bakmiyor
tarafından
Sende yapma çocuğuna BK o kalkan ypsn
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Seninkiler in hepsi sorunlu zaten :D
(319 puan) tarafından
Shgsgshs Burasi da dertlerimi paylastigim bi yer yapcak bise yok shshs
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Deseydin eh anne hiç mi bakmasın yaaa diye. Bn olsam mutlaka derdim
(319 puan) tarafından
tek masanin ustunde vardi, ondan bise demedim bi de konusmuyorum kac gundur onunla sandalyelere  damlasaydi krem rengi bi de o zaman soylerdim
(1,297 puan) tarafından
Konusmuyorsaniz bilerek yapmış. Niye sizde gönderin gitsin evine. Ay hiç çekemem. Bu kovalarla evleniyoruz anaları danalari başımıza kalıyor
(319 puan) tarafından
onun evindeyim maleseff
(1,297 puan) tarafından
O zaman mecbur katlanacan
0 oy
(245 puan) tarafından
Evet kayinvalidenin yaptığı olmamış ama sen de şurubun kapağını kapatmadın mı yani nasıl döküldü. Vitamin şurubu da olsa çocuk ya hani dökmüş yine tutupta içmemiş. 
(319 puan) tarafından
Kapaliydi babannene gotur icirsin dedim ki kizlarim dedigimi yapiyor cok sukur o almamis
(245 puan) tarafından
Kaç yaşında ki çocuğun kapağını açabiliyor
(319 puan) tarafından
2 yasini yariladi sayilir
(319 puan) tarafından
surup falan zaten vermiyorum ellerine de vitamin diye gonderdim.
0 oy
(227 puan) tarafından
ah bu cadi kaynanalari napmali kaynar kazana atmali:)))
(319 puan) tarafından
hahahh yok ya uzak olsunlar yeter
0 oy
tarafından
Derdinizi biraz daha uslubunuzu koruyarak anlatsanız keşke. Argo hiç bir bayana yakışmıyor üzgünüm 
(319 puan) tarafından
Argo kullanmadim keske yasitim biri olsaydi dedim. Argo siz anlamissiniz
0 oy
(489 puan) tarafından
İlk önce Kendi çocukların canım ev işleri aksarsa aksasin en büyük sorumluluğun onlar hastalansa bişey olsa bi ton laf ederler işler kalabilir
(319 puan) tarafından
Kaynanayla yasayinca oncelik is oluyor. yaptigim halde yapmiyosun diye kendini yirtan biri var karsimda
(489 puan) tarafından
Yirtsin kendini sen çocuklu bı annesin öncelik onların ihtiyaçları hakkı yok sana bağırmaya çok önemliyse kalksin kendisi yapsın bende yaşıyorum baya yaşlı bı çocuğum var kalkıyor bana yardım ediyor Allah razı olsun çocuğa bakıyor sezeryan oldum yemek yaptı bana getirdi
(319 puan) tarafından
Ben  2 dogum yaptim bana bir kere bile demedi sen dogum yaptin dinlen. Misafirlere hixmet ettirdi daha 1 haftalikken

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 593 göst.
17 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 451 göst.
18 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 503 göst.
21 Ocak 2020 Aile kategorisinde Kaderdls (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,028 göst.