0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kizlar size birsey daha sormak istiyorum 3 yillik evliyiz esime deger veririm zaten genel olarak saygiya önem veren biriyim ama bazen eşim çok kırıcı konusuyor dün durduk yere sen çok ***** bi karısın iste benim gibi akıllı bi adam neden seninle evlendi ki falan filan sonra da Hicbir sey olmamış gibi aşkım diyor çok zoruma gitti daha önce 5 sene bi ilişkisi olmuştu ona şarkı falan yazmıştı geçenlerde birden o şarkıyı söyledi afalladım ne tepki vereceğimi şaşırdım

7 Cevaplar

0 oy
(46 puan) tarafından
A.ptal dedi kızlar bana
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Benimki de saydirir saydirir karimm der yanima sokulur o sokulunca bende unutuyom herseyi cok yufka yurekliyim kimseyle kanli bıçaklı da olsam küs kalamiyorum djdjk
(46 puan) tarafından
Ahahaha aynı ben ama zoruma gitti ya gerçekten eşimde çok şakacı ama ben böyle şeyleri kaldıramıyorum nasıl ona saygı gosteriyorsam onunda aynı şekil bana saygı göstermesini istiyorum
(319 puan) tarafından
Biz sakaci degiliz surekli kavgaliyiz aramiz iyiyken genelde boyleyiz ama sjsjje
0 oy
(12,576 puan) tarafından
Öyle olmasam senin gibi okuzle evlenmezdim deseydin 
0 oy
tarafından
Bir söz vardı. Her ap.tal mutlaka kendisine hayran olacak başka ap.tallar bulurmus. Bu sözü ona söyle.
0 oy
tarafından
Şaka yapmış olmasın canım 
(46 puan) tarafından
Ya gülerek söyledi ama üzüldüm ciddi anlamda hoş sözler değil sonuçta
tarafından
Aranızdaki ilişkiye bağlı canım bende derim bazen kocama gülüşür geçeriz
0 oy
(920 puan) tarafından
Abbooooo kız sen bunu çok pohpohlamışsın afedersin totosu kalkmış ne demek sana söylediği laf 
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Benimkide kendi tipine bakmayıp beni beğenmezdi vay kıçım büyümüş vay bacağım kalınmış çok içime otururdu..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 956 göst.
31 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 369 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dnz40 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 405 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sahralina (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.