0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından

aslinda bi yandan üzgün bi yandan heycanli kızıma kavuşcam ama evdede oglum kalıcak annem babam eşim bakicak yinede o kadar çok zor ki sanki yılarca görmicem ufak daha aslında 15 aylik dua edin saglikla kızıma kucagima alıp evime oğluma döneyim :(

15 Cevaplar

0 oy
(12,754 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına bebisi ☺️
(142 puan) tarafından
amin sagol canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah bir avazda kurtarsın öyle düşünme oğlun ne ola bilirki
(142 puan) tarafından
anne yüreği işte
tarafından
Bende öyleydim tüm gece ağlamıştım sanki oğlumu terk ediyormuşum hisi vqrdı ama boşuna ağlamışım sıkma canını Allah büyük
0 oy
(5,155 puan) tarafından
Sağlıkla kavuşun insllah çok durmasın oglusuna da kavuşursun merak etme hiç rabbim yardımcın olsun ☺️❤️
(142 puan) tarafından
ya yarın yatis cuma ameliyat buyuk ihtimale pazartesi cikatirlar
(5,155 puan) tarafından
Eğer cuma çok erken olursan kendini iyi hissedersen söylersin gitmek istedigini oğlun olduğunu çıkartırlar belki
0 oy
tarafından
Ay kendimi gordum senin şu postunda :) kızım 15 aylıktı falan ben doğuma gittiğimde aklım kızımda kalmıştı doğuma giderken oğlum doğdu ama hala aklım kizimdaydi imza atıp çıktım hastaneden eve geldim kızım beni çok ozlemis bensiz yatmamis hiç hemen aldım salladım uyuttum . Dikişlerim vs hiç aklıma gelmedi aldım kucakladım sanki günlerdir görmemiş gibiydim kızım o an işte gözüme okadar büyük geldiki 

Sende hiç sıkma canını gelip geçici bir durum saglsalim kucağına al inşallah ❣️
(142 puan) tarafından
amin sagol canim benim ya sorma bu gidişle bende ımza aticam
(142 puan) tarafından
ben burda agliya agliya esimide aglattim cok değişik bir duygu
tarafından
Vala çok duygusaldır zaten
tarafından
Summer love bende yazarken o an aklıma geldi gözlerim dolu dolu yazdım
Rüya önemli olan sağlığın kendini iyi hissedersen doktorunda onay veirirse çıkabilirsin sıkıntı olmazsa
(142 puan) tarafından
inslllah her şey yolunda gider bir an ogluma kavuşurum
0 oy
tarafından
Rabbım tek avazda kurtarsın inşallah canim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah☺️
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Sağlıkla hayırlısıyla gelsin inşallah kuzum Allah ikinizi de evinize kavustursun
(142 puan) tarafından
amin sagol canim
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına al inşallah 

0 oy
(247 puan) tarafından
Ah kiyamam sana sağlıkla al kucagina benimde oğlum  var 16 aylik  hamileyim hep aklıma o gün geliyor nasıl dayanırım diye evlatlarına kavus inşallah canım sağlıkla 
(142 puan) tarafından
sagol canim benim
0 oy
(118,484 puan) tarafından
bu birakma isi benide cok uzuyo
0 oy
(558 puan) tarafından
Bend doğuma ağlayarak girdim çok iyi anlıyorum seni özelde yapmisimiyiki doğumdan sonra hep yanımdaydı çocuğum  Allah yardımcın olsun hayırlısıyla kucağına al
(142 puan) tarafından
oglum babasını cok sever gece pek kalkmaz kalkdimida babasi bakiyor du kac zamandair sagolsun sadece özlicem
(558 puan) tarafından
İnşallah kolay olurr bir an önce oğluna kavuşursun canım
0 oy
(312 puan) tarafından
9 ay önce ben benim de kızımı evde bırakıp gitmek zoruma gitti sabaha kadar yanında yatıp sacini sevdim kendisini sevdim sabahda öpüp gittim ama asansörde amaliyathaneye girine kadar ağladım amaliyatta bebeği görünce büyük kizimi ilk görüşüm aklıma geldi çünkü büyük kızımdan önce bir kaybım var sesini duyunca dünyalar benim olmustu  rabbim bana cenneti sunmuştu büyük kızımda çok heyecanlıydım.ama bunda hüzünlü kızım evde diye geri doğumu yapar yapmaz yukarıya çıkınca eşime dedim benim kızımı getir diye hastane de durdu akşama kadar akşamda doktor 9 da geldi dedim ben yürüyorum gazımi da çıkartım ben gitmek istiyorum evde bir tane kızım daha var ben yanında olmak istiyorum onunda dedim adam göndermedi beni bir türlü hemsirelere de demiş bu kaçabilir dikkat edin demiş ben aşağıya inerken benimle gelirdi hemşire kacmayayim diye kahvemi alırdım sigaram ile inanmazdi hemşire derdi sen kaçarsın diye dedim bnde bebeği burada mi bırakıp kaçayım allah için ay o günler geldi gözümün önüne ama çok güzel bir duygu şimdi ikiz gibiler ikisi de kız rabbim sağlıkla kucağına alıp evine kardeşine getirmeyi nasıl etsin insllah 
(142 puan) tarafından
amin sağol canım çok zor bir durum ama rabim daha büyük dertler vermesin
(312 puan) tarafından
Amin insllah canim
0 oy
(920 puan) tarafından
Allah'ım kurban olduğum Rabbim kuş gibi gidip kuş gibi gelemeyi nasip etsin yavrunu da seni de melekler korusun inşallah 
(142 puan) tarafından
bu ne güzel bir dua teşekkür ederim güzel yürekli
(920 puan) tarafından
Yarın güzel haberlerini bekliyorum gün boyu sana dua edeceğim bu gece oturacaktım zaten duam san güzel anne
(142 puan) tarafından
teşekkür ederim canim ameliyat cuma günü allah razi olsun ama yine post acarim çıktım diye
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Sağlıkla kucağına alırsın inşAllah

(142 puan) tarafından
amin sağol kuzum
0 oy
(319 puan) tarafından

Ayy ayni ben benimde kizim 15 aylikti.. Normal dogumdu sanci cekerken bir yandan da kizimi getirin gorcem diye agliyordum sancidan daha zor geliyodu yoklugu <3

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 320 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 354 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 266 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...