+1 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha önce kayıplarım olduğundan hamilelikte sadece yemek ve bulaşık işim vardı. Mecbur yardımcı aldık bikac ay. Bişey olur korkusuyla hep dinlendim vs. Doğumdan beri o kadar yıprandım ki saçlarım dökülüyor dişlerim çürüdü ben aynaya bile bakamaz oldum. Eşim çok çalışıyor bazı günler evde 2 saat gördüğümüz oluyor. Oğlum çok hareketli lavaboya bile peşimden geliyo. Geceleri çok uyaniyo sabah da erken uyaniyo yarı uyur yarı uyanık bende kalkmak zorunda kalıyorum. Herkes benim gibi perişan mi büyütüyo ben mi beceremedim bu işi bilmiyom. Hamilelik ne güzeldi. Niye anlatıyon bize ne derseniz çok yıprandım az içimi dökmek istedim...

15 Cevaplar

0 oy
(818 puan) tarafından
benim de 3 kaybim var eminim ki zordur ama biraz bunalmissin sadece... :)) Her sey rayina oturur duzene girer toparla kendiniii kalkkk:)
-Reklam-
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Ah ah bende hamilelikte çok çektim dogurunca baya bı rahatladım 
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Valla bugün 48. Günümüz uykusuzum, her yerim kusmuk ve süt içinde.. Oğlumu kucaktan bıraktıktan sonra uyuma süresi max 10 dk.. Benim eşimde 12 saat çalışıyor aynı yani.. Yorgun, çirkin, bitkin hissediyorum ama yinede iyi ki varlar Allah onları sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah :) 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bende çok yoruldum ama benim daha 6 aylık yolun başındayım ben şimdiden yoruldum 
tarafından
Benimde 11 aylık. 6 aylıkken daha beterdik arkamdan gelmediğinden sürekli kucaktaydi sırtı yere konunca ağlardı ayy ne günler geldi geçti ya
0 oy
(920 puan) tarafından
Hoşgeldin annelik :)))) ilk çocukta tecrübesiz oluyorsun biraz perişanlık yaşıyorsun aynı şeyi bende yaşadım ikincide tecrübe bu ya saatli yatırıp yediriyorum kendime vakit ayırıyorum böyle hayat daha güzelmiş onu anladım 
tarafından
Bununla artık iki çocuk düşünemez oldum :) 11 aylık oldu ilk aylar 40 ki çıksın, 3 aylık olsun,6 aylık olsun.... Perişanlık büyüdükçe geçecek diye beklerken artık baya bikac yaşına gelmesini bekliyorum artik
(920 puan) tarafından
En rahat 2 yaş :))))))) merak etme hepimiz aynıyız hep büyümesini bekliyoruz canları sağolsun
0 oy
tarafından
Cnm bende oyleydim ama baktim olacak gbi degl artik alip avmye gidiyorum 1 gun gitmesem diger gun kesin gidiyoz iyi geliyor 1 saat dolastrp geliyorum
tarafından
Ben küçük bı ilcedeyim hava soğuk olunca çıkarmıyoz da iyi olunca bı dolastiriyorum artık. Ama daha yuruyemiyor ve ağır bebek arabasini evden indirmek eziyet gibi geliyor ikisini birlikte cikaramiyorum. Benim hazırlandığımı fark edince ayaklarıma dolanıyor kucağıma alana kadar ağlıyo. Evden çıkana kadar bı sinir küpü oluyorum resmen
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ben bu posta girmemeliydim benimde doğuma az kaldı moral bulmaya çalışıyorum bunu yazdıktan sonra hemen cikicam burdan yorumlar pek iç açıcı değil :))

Allah yardımcın olsun canım seninde güç versin sana rabbim
tarafından
Amiin cumlemize inşallah. Her bebek bir olmuyor ya inan alt komşumun bebeği 6-7 ay karnını doyurdu ve uyudu kucak bile istemedi onu gördükçe ağzım açık bakıyordum inşallah senin bebek de öyle olsun
(3,599 puan) tarafından
İnşallah canım sağlıklı olsunlarda napalim:)
0 oy
(119,251 puan) tarafından
suan hamjleyim migdemi gec bogazim yaniyo cayir cayir aylardir uyuyamiyom panda gibiyim yatakda donemiyom bunlara ek saglik problemlerim var bitik durumdaykm
tarafından
Allah kurtarsın sevda inşallah hamilelikte de oluyor tabi sorunlar. Ama o kadar ağır değildim şükür bı son hafta ödem topladım alsınlar artık diyecek hale gelmiştim. Bide 36 haftada basur olmuştum. 18. Haftaya kadar da bulantidan yattım ama onlar hiç gözümde şimdilerde
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bende öyleyim ama hamilelikte pek parlak değildi hep küstüm miğde yanması çok şey vardı ya ilk 5ay gen lde yatıyordum kuusyrodum acilliktim ondan sonrası kramplar doğurdum şuan bebeğim durmuyor ama onada şükür en azından yemek yiyebiliyrm hamileyken herşeye hasrettim migdem bulanıyor du
tarafından
Geçmiş olsun bende de 5 ay bulantı ogculeme oldu ama yatınca geçiyordu onlar gözümde hiç simdilerde
0 oy
(701 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle lavaboya beraber giriyoruz hiç asla yanimdan ayrılmaz üç diş çürüttü saç sıçan kuyruğu kadar kaldı desem yeridir aynadan inmeyen güzeller güzeli bir kadın kızken eskiden şimdi beni görenler nolmus sana diyor hayretlere düşüyor ama Allah ol der ve olur bir gün bunlar bitecek. Belki bugünleri ariycaz çok dibe dalma anı yaşa boş guzellik de önemli olan sağlık huzur. Katlancaz sinirlencez gulcez agliycaZ dakkamiz dakkamizi tutmuycak onunla duygularimiZ sürekli geçişler halinde olcak ve evladımıza aliscaz onla yaşamaya o bize böyle böyle alıscak. 
tarafından
Bu dediğin gibi oluyor zaten başka çıkar yolu yok... Büyüyünce yap desek de yapmayacaklar ama biz bizden geçmiş olacak herhalde
(701 puan) tarafından
Aynen öyle canım herşey gönlünüzce ve hayırlısı olsun
0 oy
(932 puan) tarafından
Biri 29 aylık biri 6 günlük.kafam da huni eksik bir tek diyeyim sen anla üstelik kız kreşe gidiyor yanımda annemler var yine de o haldeyim 
tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Sen  eşittir ben ..
tarafından
Gel sarılıp ağlayalım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Canim illaki zorluklari oluyor  sabir

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Bir kac gündür cildime bakim yapiyorum kendimi daha iyi hissetmeye basladim kızım 21 aylik malesef zor annelik kolay degil 
0 oy
(12,981 puan) tarafından
Her dönem her anne ayrı zorluklarlardan geçiyor.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 634 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 537 göst.
23 Mart 2024 Aile kategorisinde DeryaDenizz (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sinirlibayan (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,306 soru

11,353,644 cevap

34,827 kullanıcı