0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar arkadaşlar. Sorunumu başlıkta yazdım eşim sürekli kim haklı kim haksız kim doğru kim yanlış kim mantıklı kim mantıksız davasına giriyor ve çoğu zaman kendini haklı doğru mantıklı buluyor. Ve bir sorun yaşadığımızda annelerimize soralım onlar kime hak verirse o doğrudur diyor. Bende ne benim ne onun Annesine sormak istemem. Artık sıkılmaya ve yorulmaya başladım var mı bu sorunu yaşayıp çözüm yolu bulan. Nasıl yaklaşmam gerekiyor. Güzelce uyardım bu düşüncen bana yanlış diye ama ısrarcı halen:/

7 Cevaplar

+1 oy
(489 puan) tarafından
Siz iki kişi evlisiniz 4 kısi değil o ne öyle çocuk musunuz annelerinize danisiyorsunuz kendi sorunlarinizi kendiniz çözün haklı haksız siz artık birisiniz ne fark edecek ki haklı oldufunu düşünüyorsan doğruysa senin dediğini yapalım nolacak hele olmazsa benim dediğimi yapalım hani bı söz vardır pireyi deve yapmak küçücük kendi aranızda kolaylıkla halledebileceginiz şeyleri dışarıya tasirmayin 
(1,723 puan) tarafından
Bir artı benden +++++++++++++++++++++
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından

Sen de dee madem çok birilerinin bizi eleştirmesini istiyorsun at elini cebine psikoloğa gidelim.hem tarafsız ikimizin ici de rahat eder ne diyim :D

Bak bakalım birdaha kim haklı haksız diye soracak mi 

tarafından
Gidelim der ve kesin yine sorar :))
(687 puan) tarafından
Kız git o zmn ne güzel senden değil başkalarından duymak istiyor.eminim eşinin hataları var psikologtan duyması belki biraz kendine gelir
tarafından
7 aylık evliyim canım tanıma aşamasındayız diye çok dillendirmek istemedim ama yolun sonu psikolog gibi gözüküyor zaten:/ hem evet kendine gelir ve aslına kendisinin eleştirel biri olduğunu başkasından duyarsa kendini toparlar dediğin gibi
(687 puan) tarafından
Aynn bu arada severek mi görücülü usulü mu evlendiniz
tarafından
Severek evlendik canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Daha yeni evliymissinz bı iş ilerlemeden bı çare bul sonunda bu işler kavga ve küslük ile bitiyor dahada dayanılmaz hale geliyor tecrübe ile sabit. 
0 oy
tarafından
Kimseye sorma ben her zaman haklıyım bana güven de kız. Esin karar vermede zorlanıyor demekki. Yönetimi sen devral başkalarını da karıştırma cnm
0 oy
(121,116 puan) tarafından
şu aikeleri karistiranakra gicik kapiyom
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Aileleri karıştırmak  en büyük  yanlış  unutmuyorlar yoksa onlar

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 733 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birdilektut (1,294 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 524 göst.