+1 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (4,152 puan) tarafından
Kızlarr bn konyada yaşıyorum  ailem izmirde senede 2 yada en fazla 3 defa giderim 2 3 defada annmler gelir bn 15 tatilde giderdim normalde ama korona gecirdik ve gidemedim kizlarimda okula gidiyor.

Bidahaki gidisim.temmuz ayinda falan olucak kizlarim okulu var ve kiraz bahcelerikiz var temmuzdan once gidemicem. 

Esimde cok bunaldin ben kizlara bakiyim sen en minnakla git 3 5 gun kal kafan dagilsin dedi. En minnaki bir bucuk yasinda. Buyugu 10 prtancada 8 yasinda

Kaynanamla altli ustlu oturiyoruz kizlarim aliskin kaynnmda cok guzl bakar yemelerine icmelerine sagolsun. Esimde bn isteyken babannleri bakar gelince evimizde yataroz dedi aslinda bana cok iyi gelicek ama bir yanmda kiyamiyor hic birakmadim ayti kalmadim 

Sizce napiyim  gidersem yarin gece binicem

17 Cevaplar

0 oy
(7,608 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım Allaha şükür kendi insanlarına emanet edeceksin zaten görüntülü konuşursun her akşam bence git sanada moral olur dönünce daha motive bir anne olursun mutlu anne mutlu çocuklar:)
(4,152 puan) tarafından
Ayy deme ben de o sekilde avutuyorum kendimi kizlarimla da konuştum  anlattim git annecim hediye getir biz babamla kalir parti yapariz merak etme dedi yavrularim. ❤❤
Gercekten banada iyi gelicek 5 gun
(7,608 puan) tarafından
Git canım iyi olur değişiklik.
(4,152 puan) tarafından
Sagol kuzuumm❤❤
-Reklam-
+1 oy
(920 puan) tarafından
Böyle eşe can kurban ne güzel seni düşünmüş çocuklarda büyük kaynananda başlarında çocuklara güzelce anlat tamam derlerse gönül rahatlığıyla git gel kuzum
(4,152 puan) tarafından
Ya sagolsun soyledi de gun yaklasti bana bi haller oldu ☺☺

Onlara anlattim sen bize hediye getir sen yokken biz babamla parti yapariz anne dediler ❤❤
(920 puan) tarafından
Anaaaam senin partini sevsinler sen git akşamına gözler pıt pıt olur annemi özledik derler yaaa çok tatlılar maşallah
(4,152 puan) tarafından
:-)) tabi trene bindirirken aglasiriz karsilikli ama babalari halleder ins. Simdi ortancayla konustum  icim rahat degil annem drdim

Yeminle bana anne cok ozlicem ama biz hergun disari cikiyoz sen gülceyle hep evdesin sennde hakkin gitmek dedi kurban oldugum❤❤
Amaan kizlardan beterim hemen duygusala bagladim ..
(920 puan) tarafından
Maşallah ne akıllı ne anlayışlı kızların var seni tebrik ediyorum
(4,152 puan) tarafından
Hemde cok kuzum Rabbime şükür ❤

Teşekkur ederiimm canm❤❤
+1 oy
(119,331 puan) tarafından
birakilir yaa iyi olur sanada
(4,152 puan) tarafından
Ay sagol canim acikcasi rahatlamak icin yazdim burayada
0 oy
(634 puan) tarafından
Git birşey olmaz 
(4,152 puan) tarafından
Oyle mi diyosun valla kendimi rahatlatmak icin yazdim burayada sagol canm ❤❤
0 oy
tarafından
Birbucuk yasinda olan daha çok küçük ben olsam onuda yanimda götürürdüm 
(4,152 puan) tarafından
Bir bucuk yasinds olanla beraber gidicm  zeten  kuzum
(9,600 puan) tarafından
Yanımda götürcem diyo zaten
0 oy
tarafından
Ben olsam kendi keyfim için o yaştaki çocuklarımi bırakıp gitmezdim ama sen bilirsin 
(4,152 puan) tarafından
Keyfim icin degil  hem bunaldim hemde annem rahatsiz o yuzden bir de en kucuk olani yanmda  goturcm onu birakamam zaten
tarafından
Annen rahatsızsa olabilir kaynanan ve eşinin kızlarına iyi bakacağıni düşünüyorsan sıkıntı yok
(4,152 puan) tarafından
Cok iyi bakarlar kayinvalidem de babasida babasi saat 5 de isten gelir kizimin biri 3.30 da gelir diger 6.30 da gelir odevleriylede ilgilenir babasi 5 gun olmicam aklim annemde kaldi ya :-(
tarafından
İyi o zaman git gör canım
0 oy
(13,017 puan) tarafından
En ufagi alırsın ama ne bileyim diğerleri de ufak 

Konyafan İzmire 3 5 gün içinde gidilmez yine en az 10 gün kalırsın 

Diğer kızlar üzülmesin 
(4,152 puan) tarafından
En ufagini alicam. Yok on gun falan ayri kalamam kuzum annem rahatsiz onu gormek istiyorum icim rahat olsun bi goreyim diyorum. Iki kiziminda rizasi var anne gitt biz babamizla parti yapariz dedi kuzularim ❤❤onlarin gonlu olmasaydi genede gitmezdim. Ama kararsiz kaldim vicdan yaptim yani
(13,017 puan) tarafından
Hahah bak sen parti yapacaklarmis:)
Çocukların gönlü razı annen de rahatsız ise git canım
(4,152 puan) tarafından
:-)) yeme icme partisii onlarinki ☺

Oyle yapicam baktim cok ozledim annemi girir iki gece yatat donerim ❤❤
0 oy
tarafından
Kızların büyükmüş git cnm 
(4,152 puan) tarafından
En minnaki yanima alicam. Evet büyükler  ama vicdan yaptim birazcik
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Sadece eşin baksaydi gitme derdim ama kayinvalidem de iyi bakar diyosun esinde okula gonderebilirse sabahları git bnce bazen nefes almaya ihtiyacimiz var bizimde
(4,152 puan) tarafından
Buyuk kizim sabah babasiyla cikiyo zatn ikiside servisle gidiyo. Evet hem onun icin hemde anem biraz rahatsiz onu görmek ici .

Inan burayada içimi  rahatlatmak icin yazdim

Sagol canm ❤❤
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hayırdır kocan seni niye yolluyor 

Ben olsam iskillenirdim 
(4,152 puan) tarafından
Normaldee aslaaa yollamaz kuzum biz ayrılma  asamasindaydik ama dayak aldatma faln die degil anlasamiyorduk esim psikolok buldu aile terapisine  gidiyoruz esim ondan sonra cok degisti kucuk kizim hic durmuyo geceleri ve ben cok uykusuz ve sinirli olmaya basladim 15 tatilde de bilet almistim korona olunca acik bilete cevirdik. Hazirda biletimde var istersen  git gel dedi. Adam ne kahveye gider ne disari telefonu ortada.

5 de isten cikar 5 i 10 gece evde. Aklima bile gelmez  yani
(12,264 puan) tarafından
Anladım canım ben kendi kocamdan nem kapardım yine
Den git gel o Zaman
(4,152 puan) tarafından
Kiz sokma aklima ole seyler deme :-)☺☺
(12,264 puan) tarafından
Hhahahaha valla ben biraz takıntıliyim anana git dedi ki hiç demez seneler önce oldu bu olay hayırdır lan dedim GİTMİYORUM gitme bende başka zaman izin vermem dedi hastır lannn ordan dedim
Meğer kardeşi ile denize gidecekmiş
Ne ben gittim ne o
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben olsam gitmem ne olacağı belli olmaz yavrularımı gözümün önünden ayırmam zaten gitsen de aklın onlarda kalır hiç tadı çıkmaz yazın birlikte gidin 
(4,152 puan) tarafından
Aklımın  kalacagi kesinn. Kaynanaam cook cok iyi bakar birde evkerimiz dubleks gibi kizlarim genelde ders calisir evimizde durur yemege inerler.

Gitmezsem annmde de aklim kalacak rahatsiz biraz valla kararsizim
(589 puan) tarafından
Sen de haklısın annen gelebilirse o gelsin  ya da mecbur 3 gün kalıp dönersin artık yapacak bir şey yok
(4,152 puan) tarafından
Yok gelrmrz diyaliz hastasi kardrsim birde rahatsiz babam var malesef
0 oy
tarafından
Bence git birşey olmaz görüntülü konuşursun kızlarınla
(4,152 puan) tarafından
Aynenn bizde oyle konustuk kizlarimla dedelerinn telefonu onlarda kalicak istedikleri zamn ariyacaklar.
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Git bence bir değişiklik olmuş olur

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bn olsam asla gitmezdim çocuklarım olmadan
(4,152 puan) tarafından
Ayy bnde hep oyle derdim ama annem rahatsiz biraz onuda gormeden icim rahat etmicek..
(1,297 puan) tarafından
Ama sen annemi girmeden rahat edemeyecek yazmmaissin ki. Bunaldım eşim git kafanı dağıt dedi demişsin. Önceliğin kafanı dagitmaksa gitme. Ama annen rahatsizca vijdanin zaten rahatsız olmaz
0 oy
tarafından
kaynanan güzel bakıyormuş işte babaları da bakarım demiş git sende bebeyle
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Git canım kafan dağılır valla bende de 3 tane hayırlısıyla haftaya inş adanada kız kardeşimin düğünü var eşimle gidicez kaynanam ve Eltim iki kızıma  bakıcak rabbim kazasız belasız gitmeyi nasip etsin inşallah sana da bana da
(1,009 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun inşallah bizimde düğün bu cuma cumartesi günü idi yas cıktı haftaya ertelendi vardır bunda da bir hayır bakalım herşeyin hayırlısı allahtan
(4,152 puan) tarafından
Yaa basiniz sagolsun canm

Valla benm.ikidie erteleniyo var bisey ama hadi hayirlisi
(1,009 puan) tarafından
Aynen canım bizim de oldu 3.kez erteleniyor damat tarafında yaş çok oluyor  iki tane genç vefat etti bunlarda yaşlı olunca 10 gün ertelendi
(4,152 puan) tarafından
Hayra yoralim ins oyledir. Gec olsun guc olmasin :-).☺
(1,009 puan) tarafından
Aynen canım herşeyin hayırlısı olsun
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Sen dayanabiliceksen git ne güzel eşin söylemiş sana kaynanamda bakarmis ne güzel işte
(4,152 puan) tarafından
Ilk olucak bakalm dayanabilecek miyim..gidince belli olacak dayanamazsam hemen atlar dönerim  artık. ☺
(3,599 puan) tarafından
Sende fazla kalmasın aileni görüp dönersin canım
(4,152 puan) tarafından
Aynn oyle canm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 455 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 412 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Sevaliss (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
7 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Elisaa d (1,575 puan) tarafından soruldu

379,904 soru

11,372,612 cevap

34,855 kullanıcı

...