0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Acaba abartiyormuyum bilmiyorum eşimin ailesinden hiç kimse benimle konuşmuyor görümcem yüzünden birtek kayinbabam konuşuyor oda laf sokmak için bebeğin adını yamaç koyucamizi öğrenmiş yamaç paraşütü diye dalga geçip durdu hastayım düşük tehlikem var sürekli yatmam gerekiyor üstüne covid oldum hiç biri geçmiş olsun dahi demedi kayinbabam anca yat diyor eşimde bunlara hiç birşey demiyor eşimi ariyip benim ailemi kotuluyorlar yanindayim bende eşim yorum yapmıyor dinliyor yada ailesiyle benden gizli konuşuyor her ay sonu dünyanın parasını yolluyor borç aldım diyip duruyor harcadığı gözle görünür birşeyde yok ilk gebeligim çocuğuma eşya almak istiyorum emzigini bile almışlar sağolsunlar ama bizim beğendiğiniz bir bensik vardı onu alacaktık sormadan bensik bile almışlar söylediğinde görüp napacaksiniz diyor evime geldiğinde herşeye karışıyor tuvaletin sifonu bozuk ona bile karışıyor biz yurt dışında olmamıza rağmen her ay gelip bana laf sokuyor evin herseyine karışıp gidiyor sizce benmi abartiyorum eşim çok pasif

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hele sen bir cingar çıkar bune be ayyyy numaralarını at ben bir bütün sinirimi onlarda bosaltim ❤️
(6 puan) tarafından
Kaçarak evlendigimiz için pasif kalıyorum hep aile kapısına geri donmiyim diye ama artık çok morelin bozulmaya başladı 0 eşya diye ikinci el eşya getirmişler eşimde onlara uyup yalan söylüyor evet gittik birlikte aldık diye ozaman Türkiye'de bile değildi eşim ve burda ne olursa eşim babasına anasına soruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlumun da adı yamaç severek koyduk eşim ve ben dışındaki insanlara afedersin book yemek düşer cefasini ben çektim o çocuğun. 

Evet herşey eşinde bitiyor ses etmedikçe istediğini yapar söylerler. Anne ise anne baba ise baba herkes durması gereken yeri bilmeli. 

Kötülükle beslenen insanlardan nefret ediyorum. Oysa iyi olmak kimseye zarar vermez ama bunu beyinleri basmıyor . Egolarina kibirlerine sicayim onların kimse kimseden üstün değil 
(6 puan) tarafından
Abla Altan almaya çalışıyorum ama yoruldum gerçekten hele ailemin kotulenmesini kaldıramıyorum susmaktan yoruldum
tarafından
Eşinle konuşsana bilmiyorum belki konusmussundur ama bukadar pasif durması size zarar veriyor ki kimsenin hakkı da değil birilerini ezmek ezmeye çalışmak. Yani görüyor esinde . Hadi ben neyse de aileme asla laf ettirmem ya
(6 puan) tarafından
Abla bu yüzden çok tartışıyoruz zaten onların konuşma tarzı bu felan diyorlar sadece geçen ay 8.5 bin babasına gitti abla ben ay sonunu zor getiriyorum giden paralardan 5 bin öyle gitti ve benden gizli yapıyor sonradan yakalıyorum bu sefer tartistigimizda da gidecek yerim olmadığı için defol git napim felan diyor
tarafından
Valla ne diyim yavrum ya anası babasına para kaciracagina evine baksa ya . Allah aklını başına getirsin inşallah zor yanı konusrakta anlamiyorsa değişmez
(6 puan) tarafından
Çok çabaladım abla zaten belki ailesi yüzünden böyledir felan diye olmuyor yani zor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde fatmahilall12 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
37 cevap 872 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Italya (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.