0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 1.5 yaşında günde 3_4 defa danino veriyorum çok fazla alışmış vermesem ağlıyor sağlıklı mı acaba ne yapcm bilmiyorum sütten de kesmedim hala kescem diyorum unutuyorum tekrar emziriyorum 

36 Cevaplar

+1 oy
(2,136 puan) tarafından
Almayınca görmez ağlamaz.Zaten sağlıksız bir şey fazlası tabiki zararlı.
-Reklam-
+1 oy
(465 puan) tarafından
Yo niye zararli olsum.ama.onum yerine yigurt mayal veya hazir yigurt mayalayip icine meyve dograyip yedirebilirsin
tarafından
O şekilde asla yemiyor
(1,048 puan) tarafından
Bi tane danino kutusunu atmayın ona doldurun bakkaldan aldim diyin bide böyle deneyin derim inşallah olur
tarafından
İcinde meyve ile yemiyorsa cilek receli visne receli felan koy belki oyle yer
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Arada bir bende veriyorum ama hergün hele bide 3.4 tane çok çok fazla almayın eve bitti deyin 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
haftafa 10 gunde 1 tane neysede gunde 3.4 cok fazla kendin meyveli yogurt yap
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Paketli gıdaların hiçbiri yararlı değil ki ya hem iştahını azaltır onu verirsen yemeklerini düzgün yiyemez hergün sebze meyve yoğurt tahıl da tüketmesi lazım 
0 oy
(320 puan) tarafından
tabikide zararlı zaten hazır gıda üstüne günde 3 4 defa veriyorsunuz yazım bebeğe
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Alma eve alıyosun demekki istiyo. Gözle görülür zararı olmasa da faydası asla yok
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Günde 3 4 cok cok fazla benim oğlum 3 yaşında danino bilmez 1 kere verdim alışık olmadığı için sevmedi
0 oy
tarafından
Rabotan meyve geçir yoğurtla karıştır ver oğlun 2 yaşına basacak hiç vermedim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ay asla sağlıklı değil ya bide 3 tane veriyosun . Evde meyve püreli kendin yoğurt ile karistir ver yazık üzüldüm suan
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Evde meyveli yoğurt yap oğlum sana danino yaptım de cnm
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Evde yap danino kutusunun içine koy yedir. Daninoya neden alistirdin ki zaten çok gereksiz 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Activia meyveli versem daha masum olabilir
0 oy
tarafından
Aşkm ben meyveli yoğurt veriyorm hiç vermedim danone 
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ablam naptı biliyor musun danino kutusuna yoğurtla reçel karıştırıp koydu çocuğuna verdi her seferinde. Hem daha sağlıklı hemde çocuk danino sandı onu hep :) 
0 oy
tarafından
21 aylık kızım ben hiç verememistim geçen gün misafirler almış gelmiş verdim yedi ama Bi daha ne zaman yediririm  bilmiyorum 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Çok fazla veriyorsunuz  hazır gıda oldugu icün ömür uzatıcı gıdalar oluyor icinde zararlı. Hazır gıdalar erken ergenlige sebep olur haftada 3 4 bile cok fazla inanın. Bırakım aglasın cok alıstırmıssınız malesef. İstedigi zaman oyun oynamaya ikna edin unutturun aglasa bile pes etmeyin 2 güne unutr zaten. Daha hic vermeyn bence
0 oy
tarafından
sağlıklı değil o kadar da 1 tane Danone kutusunu yıka içine kendin meyveli yoğurt yap mesela elmayı armutu robot tan geçir yoğurtla karıştır içine biraz bal ekle koy Danone kutusuna öyle yesin 
0 oy
(920 puan) tarafından
Danino puding değilde meyveli yoğurt ver en azından çeşit çeşit yer karnı doyar 
0 oy
tarafından
Canım benim Sen şimdi o danino kutularını atma Yoğurdun içerisine muz çilek hangi meyve varsa onu bir güzel karıştır tamam mı Sonra da danino kutularına koy öyle ver ağlarsa tadını beğenmezse Ne yapayım deki Böyle bak aldım böyle de

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 504 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Denizin Mavisi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 337 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 218 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde melekcengi51011gmai (105 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...