0 oy
189 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar yarın akşama misafir gelecekmiş evde kıyma ve et yok maalesef bi paket tavuk  butu var sadece yemek önerisi verin lütfen. Bide çayın yanına bir iki şey verin lütfen..et kıyma almak için imkanım yok  maalesef.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ağır bır mısafırse et tavuksuz yemek olmuyor ya :( 

Kuru fasulye ya da nohut yapıp tanına pilav cacık yapabılırsın 

tarafından
Yani elti diyoruz  birbirimize.
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Tavuklu patates tavası

Pirinç pilavı
Mercimek çorba 

Bimden hazır kek ve şanti al yaş pasta yap uyguna gelir 
tarafından
Tesekkurler
tarafından
Hazir kek 22 tle krem santi 28 pudng 15 süt 10 tle pekte uyguna gelmiyor
(2,266 puan) tarafından
O kadar pahalandı mı kek şanti yuh yani o kadar oldysa doğru hiç uyguna gelmez
tarafından
Valaha o fiyat bnde her gittigmde sok oluyorum
0 oy
tarafından
Fırında sebzeli tavuk yap pilav çorba salata bir de zeytinyağlı birşey yap yogurtu tarator yap çayın yanına da ağlayan kek ve tuzlu kurabiye yap yeter 
tarafından
Tesekkurler
0 oy
tarafından
Kc kişi gelecek 
tarafından
2 canım 2 de biz 4 kişiyiz.sonradan verileri daha çıkmazsa toplamda 4 kisi
tarafından
Kuzum misafir gelen evden bereket eksik olmazmış
Ezo gelin corbasi yap
Yanına fırında put patates yapabilirsin ve ya tavuk sote yanına pilav ortaya dolma sarma ya da börek yap şeker pare yapabilirsin çayın yanınada
tarafından
Teskkur ederim  cnm.misqfir sevmediğimden değil evim çok küçük.ağırlamakta zorlanıyorum o yüzden yani.eski evim gemişti herkes gelsin diyodum burası çok küçük..  önerileriniz için teşekkür
tarafından
Yok ben onu anladım zaten alamam dedin ya onun için dedim canım kolay gelsin şimdiden sana :)
tarafından
Saol cnm
0 oy
tarafından
Kuru fasulye fırında tavuk pilav salata çorba çaya da tuzlu kurabiye yanına da ıslak kek yap yeter 
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Butla haşlama yap içine patates havuç vs koy pilav yap salata mercimek çorbası çayın yanına ıslak kek kuru yemiş koyarsın 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Aşkm fırına at o tavukları yanınada patates koy 

Pirinç pilavı 

Mercimek çorbası veya ezo gelin 
tarafından
Tesekkurler
0 oy
(2,671 puan) tarafından
O tavuk butunu pataes soğanla soslayip fırına at hem bol da görünür yanına da mercimek çorbası pirinç pilavı salata bide kuru yada taze fasulyen varsa yap 
(2,671 puan) tarafından
Benimde yemeğe misafirim gelicek bende tavuk fırına ativam taze fasulye yapicam bide yayla çorbası yapicam bizde de et yok kalmamış yani bide salata yeterli :-):-)
tarafından
Bnde öyle yapacam sanırım
(2,671 puan) tarafından
Yeterli canım ya evde ne varsa idare edicez artık :-):-) tatlı neyapicaksin ben şerbetli tatlı yapicam
tarafından
Hira tatlısıjı düşünuyom
(2,671 puan) tarafından
Hadi şimdiden ellerine sağlık canım benim
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Fırında patates tavuk 

Pirinç pilavı 

4 kişi için tavuk yemeği yetersiz gelirse bir de kuru fasulye yap 

Mercimek çorbası 

Ben olsam böyle yapardim
0 oy
tarafından
Et kıyma olmk zorunda değil ki et kiyma yenmye mi geliyor lar sanki evde ne varsa onu yap canım bn hiç bir zaman yemge değil sohbet için giderm 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Butları soğanla patatesle fırına atabilirsin hem yemeğin artar hemde seçenek çok olur pilav filan da ilave edebilirsin yanına çorba 
0 oy
tarafından
Cnm tavuklu pilav yap yanina da kuru fasulye ya da nohut yemeği. Turşu yoğurt ya da ayran. Tatlı olarakta kek çırp 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
O butla firinda patates tavuk yP canm yanina pilav mercmk corba salata bide kuru fasulye yapabilrsin cayin yaninada bi ıslak kek yap tamamdr yemk lten sonra nerelerine yesinler fazlasini 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Tavuk patlıcan patates soğan biber sarımsak ne sebzen varsa harmanla fırınla 

Yanına bir çorba bı pilav salata artı bı sulu yemek yap kuru fasulye veyatta nohut gibi hoşaf yaparsan yap yoğurt koy 

Çayın yanına da bı kek yap üstüne de çikolata sos dok tamam

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 880 göst.
0 oy
5 cevap 119 göst.
14 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
31 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nare88 (115 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...