+1 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (267 puan) tarafından
Merhaba! Oglum 10 aylik hic biberon kullanmadi suyuda hep normal cay bardagindan icer emzikte kullanmadi pipetli seyleri agzina alip cigniyor acaba erken mi daha suan pipetten bisey icmeyi bilmiyor alistirma bardagida pipetli onuda sevmior israr etsem mi yoksa henuz erken mi pipet icin ilk cocugum tecrubesizim

11 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
6 aydan beri pipetli iciyo 2 yasinda
(119,343 puan) tarafından
emme reflexsinden dolayi pipeti kullandi ve sevdi
(267 puan) tarafından
Emiyor benim bebegimde ama onu cekmeyi bilmiyor bir de biberondan da tiksinmisti uclari silikon oldugu icin
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Erken bnce benim oglum 15 aylik oda bilmez pipeti cekmeyi
(267 puan) tarafından
Anladimm cocuga gore degisiyor heralde bizimki tiksiniyor silikon ve plastik uclu biberonlardan bardaklardan
0 oy
(143 puan) tarafından
Benimki 9 aylık çok az çekti bı kere sonra bidaha yapmadı bende göstermedim gelci belki versem içer bizimki 3 aylik olduğundan beri hep biberon kullandi 
(267 puan) tarafından
Suyuda biberondan icmedi bizimki ne suluklar bardaklar biberonlar aldim ama yok hicbirini kullanmior
0 oy
tarafından
6. Aydan beri pipetli suluktan  ıcer 15. Ayda bardak suluga gectım
(267 puan) tarafından
Ne guzel yaa bizimki tiksiniyor plastik silikondan
0 oy
tarafından
Benimki 7 aydan sonra içti 
(267 puan) tarafından
İyi maşallah
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Alıştırmaya baslayabilirsin önce sen içiyor gibi yap sonra ona göster 1 2 güne öğrenir 
(267 puan) tarafından
Öyle mi diyorsunuz yaa insallah alisir
0 oy
(920 puan) tarafından
Benimki 7. Aydan beri içiyor piperli bardak almıştık onunla alıştı valla suyu öyle içiyor 
(267 puan) tarafından
Bizde ne suluklar ne biberonlar ne bardaklar aldik ama icmiyor sıpa yaa tiksiniyor o silikon plastik uclardan
(920 puan) tarafından
Benimki silikonlu değil
(267 puan) tarafından
Nasil peki ucu
(920 puan) tarafından
Urve kutulu pipetli bardak canım a101 e 1 -2TL ye geldi dört tane aldım çok sağlam kırılmıyor yıkaması kolay
(920 puan) tarafından
Google yaz görürsün göründüğü gibi aynı
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm ya ben o zmn denedim çekmeyi bilmiyordu zatende meyvesuyunu alttan sıktım ağzına gitti ya :) sonra emmeye başladı
(267 puan) tarafından
Bi boylede deneyeyim tesekkur ederim :)
(6,859 puan) tarafından
Rica ederim cnm :) inşallah olur vala
0 oy
tarafından
Benimde 10 aylik geçen gün meyvesuyu içiyordum çok bakti dedim bir deniyeyim bakalım pipetten içer mi anam alttan birazcık sıktım tadını aldı mı çekmeye başladı vallahi ama bırakmak istemedi bu sefer ☺
(267 puan) tarafından
Ay deneyecegim bende evde yok suan :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kizim bi yasinda icerdi :) mc donalsta bizi girurdu kola icerken oda ozenirdi su isterdim ona oda onu icerdi
(267 puan) tarafından
Yavruum :) bizde deneyelim bakalim merak ediyor aslinda bende gorunce pipetli icecekleri ama agzina alinca eksitiyor yuzunu kotu geliyor o plastik uclar :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Oğlum 9 aylıkken başladı kızım 6 aylıkken başladı 

Pipetle içmeye
(267 puan) tarafından
Masallah cok bilmisler :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Melekkk (10,048 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 488 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 143 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu

380,211 soru

11,383,366 cevap

34,884 kullanıcı

...