0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Sabahları 9 gibi uyanır emzirir tuvaletini yapar değiştiririm koltuğuna koyarım sallanır ben ortalığı toplayana kadar sonra oyun halisina koyarım oynar öğleye doğru açıkir altını değiştirir uyuturum tabi kısa uykular bunlar kalvalti öğlen yemeğini emzirirken ekmek arası yapar yerim bazen yanına uzanırim bazen de TV'ye telefona kaptırir çocuğu unuturum dışarısı zaten yok o biçim beynim yanıyor evin içinde  sezaryen dan kalan göbek de var  çocuğun laçlar da var onları çoğu zaman unuturum hele burnu nerdeyse bir aydır tıkalı yaz gelsin de temiz hava alalım çok daraldim gecelerden bahsetmiyorum bile hamileyken öğleye kadar uyurdum şimdi 2 3 saat arayla uyanıyorum ve kendi beşiğinden çok yanımızda yatar hep gözümün önünde olsun istiyorum bir yandan valla kafam çok karışık sizler neler yapıyorsunuz günlük rutin olarak

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
8.30 9.00 gibi uyanıyoruz üstünü başını değiştiriyorum altını temizliyorum sonra kahvaltı Faslı kahvaltısını yaptırıyorum ondan sonra mama sandalyesine koyup önüne bir şeyler veriyorum oynarken ben de işlerimi halletmeye çalışıyorum eğer hava güzelse parka çıkartırım güzel değilse evde oynatırım oyuncaklarıyla vesaire daha sonra birşeyler yediririm 1 gibi banyo yaptırırım bir buçukta uykusuna yatar 3 3 buçuk gibi uyanır 1 kase yogurdunu yer 4 buçukta eşim geliyor sonra onunla oynuyorlar genelde 9 dada yatış 
(101 puan) tarafından
İyiymiş. Sizinki kaç aylık
tarafından
19 aylık canım
(101 puan) tarafından
Maşallah :) ben yolun başındayım :d
tarafından
Kaç aylık canım bebeğin
(101 puan) tarafından
4 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama kaac aylik kii
(101 puan) tarafından
Memeden
tarafından
Normalde kac dk emer ki
(101 puan) tarafından
Dk saymıyorum ama genelde yorulup bırakıyor sonra diğerine geçiyoruz doyduğu zaman sevinç çığlıkları atıyor gazını alıp oyun oyniyoz
tarafından
Ohh ne güzel valla :))
(101 puan) tarafından
Onlar da bi zamana kadar tbi  :d

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 336 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy