0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Sabahları 9 gibi uyanır emzirir tuvaletini yapar değiştiririm koltuğuna koyarım sallanır ben ortalığı toplayana kadar sonra oyun halisina koyarım oynar öğleye doğru açıkir altını değiştirir uyuturum tabi kısa uykular bunlar kalvalti öğlen yemeğini emzirirken ekmek arası yapar yerim bazen yanına uzanırim bazen de TV'ye telefona kaptırir çocuğu unuturum dışarısı zaten yok o biçim beynim yanıyor evin içinde  sezaryen dan kalan göbek de var  çocuğun laçlar da var onları çoğu zaman unuturum hele burnu nerdeyse bir aydır tıkalı yaz gelsin de temiz hava alalım çok daraldim gecelerden bahsetmiyorum bile hamileyken öğleye kadar uyurdum şimdi 2 3 saat arayla uyanıyorum ve kendi beşiğinden çok yanımızda yatar hep gözümün önünde olsun istiyorum bir yandan valla kafam çok karışık sizler neler yapıyorsunuz günlük rutin olarak

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
8.30 9.00 gibi uyanıyoruz üstünü başını değiştiriyorum altını temizliyorum sonra kahvaltı Faslı kahvaltısını yaptırıyorum ondan sonra mama sandalyesine koyup önüne bir şeyler veriyorum oynarken ben de işlerimi halletmeye çalışıyorum eğer hava güzelse parka çıkartırım güzel değilse evde oynatırım oyuncaklarıyla vesaire daha sonra birşeyler yediririm 1 gibi banyo yaptırırım bir buçukta uykusuna yatar 3 3 buçuk gibi uyanır 1 kase yogurdunu yer 4 buçukta eşim geliyor sonra onunla oynuyorlar genelde 9 dada yatış 
(101 puan) tarafından
İyiymiş. Sizinki kaç aylık
tarafından
19 aylık canım
(101 puan) tarafından
Maşallah :) ben yolun başındayım :d
tarafından
Kaç aylık canım bebeğin
(101 puan) tarafından
4 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama kaac aylik kii
(101 puan) tarafından
4 aylık
tarafından
MasaAllah ;)) benim de üç aylik olcak hep gece benimle yatiyo emiyo :) gündüz rutin olarak erken kalktığım günlerde oluyor 11ekadar yattığım günlerde, eşim üç vardiya çalışıyor. Bugün sabah kalktık süt sağdım sonra içirdim, dvitaminin verdim , her beslenmeden yarim saat sonra alt değiştiriyorum , sabah çay demledim kahvaltiyi
 hazirladim, ekmek almaya gittim a101re baktim ne var ne yok diye geldim ve kahvalti ettik sonra yine süt sağdım içirdim . Sonra eşimle kahve içtik ve 1 buçukta işe gitti. Ben de yemekleri bugünden yaptim dolaba attim, yarin dişciye gideceğiz. Öğleni kıldım, Muhabbet kuşumuz var onun kafesini temizledim. Yemek yedim süt sağdım, çamaşırlar vardı onları katladım bu esnada bebek biraz huysuzdu kucakda durmak istedi onu sevdim konustum emdirdim sicakliğimda uyudu. İkindi namazini kilamadım birden akşam nasil oldu anlayamadim. Abdest aldım akşam namazini kildim kuran okurken süt sağdım bebeme süt içirdim şimdi de vişne suyu ve tereyağli ekmek yiyom :) içeri gidip uzanip bi iki sayfa kitap okurum öyle. Genelde ana kucağı süt sağarken çok iyi oluyor ayağımla sallıyorum konuşuyorum. Oyun halisında en fazla 20dk duruyo sonra başliyo ikirciklenmeye aliyoruk kucağima duvarlarin köşelerine bakiyo ,tavana dikiyo gözlerini ve perdeleri seyrediyo.
(101 puan) tarafından
Sizede Maşallah ben gün boyu hiç bir şey yapmıyormusum meğer gerçi benimki ne emzik nede biberon sevmiyor illede meme benim de eşim sabah 8.9 gbi gider akşam 9.10 gibi gelir onun dışında oğlumla tekim
tarafından
Biz de emzik tutmuyo maalesef memede görünürde emiyo gibi ama çene kaslari zayif o yüzden güçlü çekemiyor karnini doyurmuyor her emdirme sonrasi sagiyorum öyle anliyorum doymadigini ve cok huzursuz oluyor doymadigi icin dusun bi saat memede duruyo sonra yorulup birakiyorum ellerini yumruk yapip yapip agzina atiyor. İlk dogdugunda bu yüzden çok yükseldi sariliği. Ben de artik sagim yapmak istemiyorum diyorum kendi emsin doysun. Sagim yaptigim biberonla icirdigim halde yine memede duruyo. Sicaklik hosuna mi gidiyor nedir bilmem. İlk bi buçuk ay çok zordu ama geçti o günler şükür.
(101 puan) tarafından
Kıyamam canım benim  Bende bugün  denim dedim sütünü sagdim biberonu bir tutuşu var içti bı güzel az çekmiştim devamınida emzirdim onun için de değişiklik oldu
tarafından
Kiz biberona alisik degilse emmeyi birakabilir
(101 puan) tarafından
Hadi ya valla üzülürüm
tarafından
Evet yapma değisiklik olsun diye zaten 3-4aylik bebeklerde bi meme reddi olabiliyormuş hiç basina dert açma derim
(101 puan) tarafından
Evet bugün öğle bişey yaşadım beş altı dakika içiyor bırakıyor hemen uyuyor valla delirdim
(101 puan) tarafından
Memeden
tarafından
Normalde kac dk emer ki
(101 puan) tarafından
Dk saymıyorum ama genelde yorulup bırakıyor sonra diğerine geçiyoruz doyduğu zaman sevinç çığlıkları atıyor gazını alıp oyun oyniyoz
tarafından
Ohh ne güzel valla :))
(101 puan) tarafından
Onlar da bi zamana kadar tbi  :d

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 336 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 332 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy