0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde (1,418 puan) tarafından
Normalde çocuk olduktan sonra çok sabırlı bi şnsan olmaya başladım ama ilk defa oğlumu ağlattım eşim gece vardıyası işte oğlumun  doğum günü var cumartesi izin alırım ben sıkıntı yok dedi saat 10 kadar izin almış bizde tartıştık o zaman neden geçtin geceye falan gibisinden olay büyüdü oğlum huysuzluk yapıyordu kızdım o da ağladı sinir oluyorum ya akşam akşam vicdan azabı çektirdi bana eşim  Allah aşkına linçleyecekseniz gelmeyin yazmayın 

11 Cevaplar

0 oy
(9,025 puan) tarafından
Oluyo bazen öyle...
(1,418 puan) tarafından
İyice bunaldım artık
-Reklam-
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Bırak ne hali varsa görsün tatlı canını sıktığına değer mi 
(1,418 puan) tarafından
Çocuğun doğum günü olduğu belli zaten 1 hafta öncesine kadar hastaydı rotavirüs oldu gecem yok gündüzüm yok iyice bunaldım hala bile ilaç kullanmaya devam ediyoruz bide ilk yaş doğum günü bana diyor ki sonra yap dedim ben sana sonra dediği de 2 yaş doğum gününden bahsediyor iyice delirtti beni
(13,124 puan) tarafından
Hım bı kaç gün sonra dese tamam da 2 ye çok geç olur bende 15 gün sonra yapmıştım
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Malesef ki bende eşime bi kaç kere sinirlenip oğluma bağırdım en son kendi kendime söz verdim bi daha asla yapmayacam 
(1,418 puan) tarafından
Çok bunaldım gerçekten çok düşüncesiz bu konuda evlendiğinde pişman oluyorum bazen
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tamma canım oğlunun gönlünü alırsın herşey olacağına varır. Boşver
(1,418 puan) tarafından
1 yaşında daha duruyo duruyo ağlıyo çok korktu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Arada oluyo canim ya 
(1,418 puan) tarafından
Ben böyle bi insan değildim ya sinirlerime hakim olamıyorum artık
0 oy
tarafından
Oluyo arada ya sabah uyanınca gönüllerini al annesi
0 oy
(119,610 puan) tarafından
hic uzuldune degmez
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Çok kötü bi duygu haklısın vicdan yapmakta 
0 oy
tarafından
Lincleyecek bişey yok sende insansın anlık olarak kendini kontrol edememişsin sıkma canını alırsın sen oluşunun gönlünü 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kız yazık niye yaptın annesi üzülmüştür yarın gönlünü al bir daha yapmam de yapma oldu bitti insanlık hali 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Keşke doğum günlerini bu kadar önemsemeseniz ve tüm bunlar yaşanmamış olsaydı ama tabii tercih meselesi. Siz istemeden bağırmışsınız yarın oglunuzun gönlünü alırsınız

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 491 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 454 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,221 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 703 göst.

381,796 soru

11,430,219 cevap

34,990 kullanıcı

...