0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (451 puan) tarafından
Arkadaşlar hayırlı geceler kızım orta kulak iltihabı doktor antibiyotik verdi ağrı kesici bana mısın demiyo ılık duş aldrdim yok 38 de ateşi sizin vocugunuz gevirdimi akc güne düşer bu ates

5 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Pazartesi akşamı götürdüm kızımı doktora. Antibiyotik üç gün içinde etki eder dedi. Öyle de oldu şükür. Saatlerini atlamadan düzenli içir ilaçları
(451 puan) tarafından
İçiyorum atlamadann bu gün daha yeni gittiik
-Reklam-
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Aynısi cnm bizde antibiyotik verdi bide dolven ağri kesici verdi caferks şurup çok geçmiş olsun çok ateşlendi bnim oğlum da 39 bile olmusdi 2 gün oldu ilaca başlayalı faudasini gordum
(451 puan) tarafından
Geçmiş olsun sizede inşallah bizdede faydası olur
(451 puan) tarafından
Kacgun atesoldi
(3,772 puan) tarafından
Kız bnm 5 gün oldu ateş ilk gün sabaha kadar düşürdüm sonra doktora götürdüm bişey buladilar iki gün önce goturdugum zmn dediler
(451 puan) tarafından
Ah yaaa benim dün gece oldu sabah gtrdum yine var ateşi dusmuyo mahvoldu yavrum sizede geçmiş olsun
(3,772 puan) tarafından
Allah şifa versin aynen bnmde kuzum mahvoldu yemek yemedi zayıfladı baygın baygın bakiyodu calpol  veriyorsun ateş düşürücü
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Antibiyotik 3 gün sonra etki gösterir ateş düşürücü verin
(451 puan) tarafından
Veriyorum dusmuyo yaa çocuğum mahvoldu şimdi bez koydum eklem yerlerine
0 oy
tarafından
Biz bilmiyoduk orta kulak iltihabı oldugunu 3 gun evde atesliydi ilac veriyorduk düşüyordu snra yine cikiyordu. 1 gece hastane de yattik. Antibiyotik kullandik geçti şükür.
(451 puan) tarafından
Ateşi kaç gün srdu
tarafından
4 gün
0 oy
(331 puan) tarafından
İlaçları düzenli kullanın bide kulak damlama sı fln verdimi doktorunuz kulak damlama sı rahatlatıyor bnm kızım da öyle oldu damlamanın faydasını çok gördük 1 hafta da geçti şükür 
(451 puan) tarafından
Verdi otipax

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yaprak mert (39 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,292 cevap

34,987 kullanıcı

...