0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
Kızlar 3 gece önce bisey koluma vurdu uyandırdı beni. Bu gecede yüzüme tüylü bişey dokundu resmen hissettim ya. Oğlumla yatıyorum odada. Eşim başka odada yatiyo. Çok korktum. Ne olabilir başına gelen varmı? 

7 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bismillahirrahmanirrahim
(65 puan) tarafından
Geceden beri okuyom bacim. Ayetel kürsi okuyom sürekli
(10,411 puan) tarafından
Korktum valkah felak nas oku
-Reklam-
0 oy
(426 puan) tarafından
Rüya görmüş olmayasın. Nas, felak, ayetel kürsü oku sürekli canım
(65 puan) tarafından
Yok rüya degildi ya gercekti çok korktum
0 oy
(120 puan) tarafından
Neden tek başınıza yatıyosunuz ki 
(120 puan) tarafından
Keşke ayrı yatmasaydınız oğlunda alışırdı zamanla. Lohusa falan misin o yüzden mi oluyor ki
(65 puan) tarafından
Yok canım oğlum 27 aylık
(120 puan) tarafından
Güzelce oku yat canım ev o falan sirkeli suyla sil
(65 puan) tarafından
Bi arkadaşımla konuştum bu konularda bilgili. Defne yaprağı yak tavada evde gezdir dedi. Fatiha, ihlas, nas, felak, ayetel kürsi okuyarak gezdir evin içinde dedi. Onu yapçam bakalım
(120 puan) tarafından
Yap canım insallah faydası olur
0 oy
tarafından
Evde Kur'an i kerim varmı bol bol dua et bilinç altınışık bize oyunuda olabilir
tarafından
Ya üzüntü strestende olabilir bende bu eve tasindigimda çok yorulmuştum her şeyler ben ilgilenmiştim sonra gece yarısı bebek aglamasina uyandım kapının önüne annesi bırakmış güya kucağıma almaya çalışırken uyandım uyur gezer olmuşum resmen hiç etkisinde kalmadım tabi eşim benden çok korktu :))
(65 puan) tarafından
Babam trafik kazası geçirdi. Onunla ugraşırken babannem vefat etti. Annemle babam ayrılar. Babama ben bakıyorum. Bide annemin eşi vefat etti. Herşey üst üste geldi. Belkide bilinçaltıdır canım. İnşallah öyledir yani
tarafından
Ya başın sağ olsun rabbim yardımcın olsun çok ağır seyler yasamissin bende üst uste sen gibi şeyler yaşadım normal üzüntüden böyle şeyler yaşaman bende düşük yapmıştım 40 günüm dolmadan eşimin babanesi düşme sonucu kaybettik çok düşkundük eşimin annesi gibiydi beni çok severdi ben kabus gördüm eşimin nefesi kesildi gibi eşimi uyandiriyorum uyan diye kolay şeyler değil bunlar
(65 puan) tarafından
Evet canım. Sanada geçmiş olsun. Başınız sağolsun.
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Esin  niye ayri uyuyor o gelsin yaninda yatsin tek kalma
(65 puan) tarafından
Eşim horladığı için oğlum oğlum o seste uyumuyo. O yüzden ayrı yatiyoruz canım
0 oy
(924 puan) tarafından
Belki eşin gelmiştir odaya kolu killiysa yüzüne dokununca korkmuş olabilirsin eşine sor odaya geldinmi diye
(65 puan) tarafından
Sordum sabah gelmedim dedi. Gelse kapının açildiğini duyardım ama.
0 oy
(561 puan) tarafından
Ayni yatakta yatiyosaniz oğlun dokunmuştur belki :) bende oglumla yatiyorum eşimin nöbeti olduğunda Ogluma arkadan sarildigim icin kafasini cevirince yada elini kolunu hareket ettirince suratima falan carpiyo bazen burnumun sizlamasiyla bi kan kokusuyla uyandığım oluyo resmen uykumdan dayak yiyerek kalkiyorum :D korkma hepsinin mantıklı bir açıklaması vardır mutlaka 
(65 puan) tarafından
Oglumla aynı odadayız ama o beşikte yatıyo canım
(561 puan) tarafından
Olsun yinede mantıklı bi aciklamasi vardır gelipte cinler dokunacak değil ya :))

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,452 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ben anne (3,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 625 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,466 cevap

34,862 kullanıcı

...