0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben paraya hiç değer vermem ama eşim aksine avucunu yalıyor özel günlerde zaten bi şey gördüğüm yok bi doğum günüm o da ihtiyacım olan şeyi hediye diye alır bi markete gireriz para gitti diye tüm gün yüzüne bakılmaz bi kere aramaz işten çıkınca evde ne eksik yada yeni doğum yaptın canın ne çekiyor diye annem kaldı bizimle 20 gün bebeğe baktı canı çıktı zaten yaşı başı var kadının gideceği gün bi ekmek bile almadı dedi Allah razı olsun baktı uykusuz kaldı demedi kendi malak gibi uyudu bi kere kalkıp bakmadı asıl çocuğu bağırtıyorsunuz uyuyamıyorum diye kalktı kızdı o kadar bunaldım ki evde artık elektrik harcatmaz lamba yaktirmaz harçlık verse binbir laf eder hastaneye gideriz özele gidiyoruz diye binbir laf eder maddi durumumuz da o kadar kötü değil orta halliyiz borcumuz yok doktor bebeğe bi damla yazdı babası ben alırım diyene kadar pahalı diye almadı her şeyimizi kayınpederim yapmaya çalışıyor sütüm gelmedi mama alamam ben diye beni ağlattı kayınpeder gitti aldı boşanmak istiyorum ailem kendin seçtin diyor kayınvalidem biz senin her şeyini alırız para icin kavga etmeyin diyo ne yapacam şaşırdım

24 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Değil çok şükür dun yola gitti eşim 10 gün olmucak herseyimi aldi ama eksik çıkıyor aksama arkadaslarim gelcek  tatli eksiklerim azalmis yaptığımın yerine koymam lazimdi getirden 163 tl harcadim 32 tl unuttum oldu aldim hayatta demez sen ne aldin diye  istedigim ihtiyaç sa alirim gereksiz birsey zatn almam bilir kendi ihtiyacım varsa alirim bazen ben gerek yok evdeyim derim esim zorla gel alalim der yelegim yırtıldı sisme yelegim ben kalsin sonra alriim evdeyim dedim yinede zorladi aldi avm den erkegin pintisi cekmiyor isi. Zor canim
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Bu neee..Okurken ben yoruldum vallahi..Biri eşine ' 'Insanın ailesi için yaptığı her türlü harcama sadakadir.' Hadisini öğretmesi lazım..Ayrıca bu kadar kiyamiyor parasına..Evlenmeseydi..Evlendi eşşek gibi kiyacak!Allah sana da sabır versin canım..
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Aay yuh ama yani neyseki kaynanan arkandaymış kız sende yüzüne bakma sana neysede bebeğine bu şekilde davranması aç mi kalsın çocuk yani benimde sütüm kesildi ama normal birşey bu eşinle otur konuş vallahi benimde bağırıp cagirasim geldi katlanmak zorunda değilsin ailende arkanda olmak zorunda 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 694 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MonaRosa06 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.
8 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 562 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 219 göst.