0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Çalisan anneler cocugunuzla baginiz nasıl çocuğunuz sizden soğdu mu ise başlayınca neler yaşadınız arta kalan vakitte neler yapıyorsunuz

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cocuk anneden sogurmu hic askom herkesi unuturlar anneyi unutmazlar hic bi sekilde ❣
(233 puan) tarafından
Ay ne bilim annelik duygusu işte daha cok vakit ayirirken şimdi sabah aksam gorcem
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Aksam uyuyunca ertesi günün yemeğini yapiyorum ev işini tamamını yapıp yatiriyorum allah razı annem bakiyor eve gelince yemek yiyip bulaşıkları toplayıp oyunlar oynuyoruz full suan 3 yasinda 19 ayliktan beri annem bakiyor ole soğumak gibi biseu olmadi
(4,290 puan) tarafından
Alisiyorsun evet ilk başta insan çok özlüyor ama iş yerinde en az 5 kere ariyorum kizimin sesini duyuyorum annen hergun fotoğrafını atar kizimin o yüzden içim daha bi rahat gidiyorum işe
(233 puan) tarafından
Bnde aramadan duramam ztn ki
(4,290 puan) tarafından
Daha iyi bir gelecek için ki kadınlar olarak maddi gucumuzun olması büyük özgürlük koca eline bakmamak büyük ayricalik kendi kişisel biseyi sormadan alma keyfi mükemmel cocugun da bisey istediği zaman kendin alıp eve getirmen müthiş bisey
(233 puan) tarafından
Canım benim ya cok güzel dedin hafiflettin beni çok sağol
(4,290 puan) tarafından
Sen içini rahat tür özgürlüğünün tadını çıkar senin de buna ihtiyacın var bir mesleginde kariyerin olsun sende calistigin için giyimine kusamina önem gösterirsin sadece eşinden değil isverenlerinden taktir görmek ozguvenini yükseltir daha mutlu bir insan olursun buda esine çocuğuna pozitif enerji aktarmana yardımcı olur
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yok canım hiç olur mu öyle dört gözle bekliyor gelince anne anne diye koşuyor alkışlıyor yemek temizlik yaparken hep yanımda genelde işlerimi haftasonu o uyurken yapıyorum işte tek kötü yanı o uyurken bende dinleneyim diyemiyorsun uyurken işleri bitireyim ki uyanınca daha çok vakit geçirelim diyorsun sürekli birlikte vakit geçirip oyunlar oynuyoruz 
(233 puan) tarafından
Bnde şuan öyle düşünüyorum işi gücü bırakırım kizimla ilgilenirim inşallah o uyuyunca yapabildiğimi yaparım
0 oy
(119,458 puan) tarafından
hic bi bebek anneden sogumaz
0 oy
(264 puan) tarafından
Kaç yaşında çocuğunuz ben 1-5 yaş arası eğer çok ihtiyacınız yoksa pek sıcak bakmıyorum çünkü onun size ve anne şefkatine en ihtiyaç duyduğu dönemler her gün sizden birşey kazanıp birşeyi örnek alacak bence bir çocuk bunu doya doya yaşamalı diyorum tabi ki tercih sizin kalan vaktiniz de siz yorgun olacaksınız çünkü çocukta uykulu yani biraz zor olacak

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 883 göst.
0 oy
11 cevap 122 göst.
22 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,052 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu