0 oy
313 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar sizin kesi iziniz tam olarak nerde doktor sağolsun daha önce ameliyat yeri var dememiş gitmiş yine kasık bölgesinden kesmiş bi iz vardı fıtık ameliyatından şimdi birde bu oldu resmen kaskatı şiş o bölge nette gördüklerim hep karın bölgesinden kesilmiş

20 Cevaplar

+4 oy
(996 puan) tarafından
Bikini bölgesinin hemen üstünde göbek altında kalıyor 
(2,746 puan) tarafından
Aüynen +++++
(5,457 puan) tarafından
Benimde aynı bölgede
-Reklam-
+1 oy
(1,060 puan) tarafından
Fıtık ameliyatıyla sezeryan ameliyatının yeri aynı değil. Sezeryanın kesi yeri sabit bir yerdir. Prosedür böyledir. (ameliyat hemşiresiyim) 
(220 puan) tarafından
Prosedür ne bilemem ama daha önceki izimle bu kesi izi resmen birleşmiş ayrı bi yer değil bana da tuhaf geldi o yüzden sordum zaten ayırt bile edemiyorum
0 oy
tarafından

Post üste çık 

0 oy
tarafından
Göbek alti kasığın biraz üstü 
0 oy
tarafından
Tam olarak nerde anlayamadım
0 oy
(3,157 puan) tarafından
Kaşığının altı benim canım göbek birinin assagisi
0 oy
tarafından
Benimki genital bölge başlangıcından 2-3 parmak yukarda yani kasıkta diyebilirim
tarafından
Aynen benkide öyle
tarafından
Ama çok küçük bir kesik benimki görenler şaşırıyor ve beni rahatsız etmiyor estetik dikiş zaten
tarafından
Tabi estetik dikiş daha farklı olur Benim ikinci çocuk ta yapistima yaptılar ve çok az belli oluyor 11 yıldır hiçbir rahatsızlığı da olmadı
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Kasıkta ama normal dikis estetik deyil:(
0 oy
(920 puan) tarafından
Genital bölge başlangıcında canım ipince yapıştırma şeklinde var 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Göbeğin altında tam kaşık hizasında kaliyo genelde ordan kesilir zaten
0 oy
tarafından
Kasik yerinde. Benim 3 kere aynı yer kesildi sanki orda kablo var gibi sert
0 oy
(634 puan) tarafından
Bikini bölgemin hemen üstünde kısa bir kesi izi var zamanla toparlanıp geçecek merak etme 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Benimde fıtık ameliyati izim vardi hatta doktor ameliyat sırası burda bir izin var zaten ordan kesicem dedi.Iyi oldu hatta o izim cok kötü dikilmişti simdi düzeldi.Olmasi gereken yerde diye biliyorum ben herkesin izi orda 
0 oy
tarafından
Göbeğimin altında canm 
0 oy
(1,346 puan) tarafından
İç camasirimin hemen altında kalıyor baya asada
0 oy
(997 puan) tarafından
Tam iç camasirin olduğu bölgede kasıkta benm canım iç çamaşırını giyince görünmüyor bile 3 kez oldum aynı yerden amlyt 4. Cu olucam
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kasık  bölgesinde canım  ikiside aynı  yerden cok yakin birbirine  bakalim 3. Nasil olcak
0 oy
tarafından
Bikini bölgesinin tam bitiminde. Baya aşağıda
0 oy
(119,248 puan) tarafından
normal dogurdum ama bazilari o iz kayboluyo diyo
(220 puan) tarafından
Aynı yerden 15 sene önce fıtık ameliyatı oldum hiç gitmedi o iz kremlerde kullandım ama ise yaramadı keşke benim de gitseydi

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 401 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
7 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Xxyyzz (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
14 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☻ Bi_Bakıp_Çıkıcam ☻ (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
7 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...