0 oy
821 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Az önce burda paylaşım yaptı bu konu hakkında bir hanımefendi similac mama kullananlar seri numarasını siteden kontrol ettirin ben ettirdim az önce geri iade edin diyor...

Toplanıyormus bazı similac mamalar çocukları hasta ediyormuş biz eczaneyi depoyu aradık haberleri yokmuş araştırma yapıyorlar 

Bizimki similac alimentum yani alerji maması 1 yıldır kullanıyoruz  dr yazmıştı

Çocukların sağlığı ile oynuyorlar sinir oldum valla 

Bizim mamada 15 dk bekleyince sapsarı oluyordu demek ondanmis bizde sudan kaynaklanıyor falan zannettik lütfen kontrol edin mamanizi 

3 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Evet bi virüs bulaşmış galiba mamalara

image

tarafından
Aynen  bizde iade edin yazıyor arkadaşım kendi manasına bakmış seri nolar aynı bizim mamayla kullanabilirsiniz diyor onda yalan haber mi anlamadım yaa
(211 puan) tarafından
Yalan değilmiş canim.sitesinde açıklama yapılmış zaten
tarafından
Ama neden bende farklı arkadaşta farklı çıkıyor numaralarda aynı  sistemde mi sorun var acaba depodan haber gelsin onu bekliyorum canım guvenemedim bu sisteme haberleri yokmuş eczane ve deponun
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
İcinde palm yağı  olmayan tek mamaydi oğlum bunka büyüdü çokta yaramıştı inşallah düzelir 
0 oy
tarafından
Allah kahretsin bunları. Sabahtan beri sinirlerim bozuldu. Hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Benim de bebeğim alerjik similac elecare kullanıyorum sitesinden sorguladım toplanması gereken mamalar arasında çıktı. Eczaneyi aradım bilgimiz yok diyor. Sütüm az bebeğimin süt alerjisi var napacagim ben şimdi ya. İki haftadır huysuz iştahsız ve halsizdi bu yüzdenmis demek ki. Bende diş çıkarıyor sanıyordum. Bebek bunlar ya bebek ne yapalim  . İns enfeksiyon fln olmaz çok endişeliyim 
tarafından
Yalan haber demişler eşime depoyu aradık biz canım ne kadar doğru bilinmiyor
tarafından
Kendi resmi sitelerinde ve resmi Instagram hesabında yazıyor ne yalanı. Dün yayinlamislar daha haberleri yoktur muhtemelen. Şuan napicam bilmiyorum bebeğim ek gıda da kabul etmiyor havuca bile alerjisi çıktı korkumdan bişey de veremiyorum zaten
tarafından
Evet baktım şimdi niye yalan haber dediler o zaman dalga mı geçiyorlar çocukların sağlığı söz konusu vermiyorum bu saatten sonra valla sende alerji maması kullanıyorsan Dr başka mama yazsın bildir bu durumu Dr yazmisti size devlet karşılıyor o şekilde mi yani
tarafından
Bakalım ptesi gidecegim olmadı. Ama önce sağlık Bakanlığı'nın mamayı toplama kararı alması gerekiyormuş yoksa farklı mama alamıyoruz galiba. Daha iki gün önce aldım mamayı ya napicam bilmiyorum gerçekten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 259 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 42 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Toprak48 (590 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,923 kullanıcı

...