0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kizlar biga burcu bebegim var  boga burcunda varsa cocuklariniz cok zorlandiniz mi  ilk kizim  kova burcu

15 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından

Anneme sormak lazim:P:woot:

-Reklam-
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Burçlara pek inanmıyorum noluyor ki boğa Burcu olsa
0 oy
(14,017 puan) tarafından

Boğa burcu ben varım. Annem senin gibi çocuğum olacağını bilsem 5 tane daha dogururum der her zaman :D 

(6 puan) tarafından
Guzel motive fbsnns
(14,017 puan) tarafından
Bana da her zaman dua eder çocuğun aynı sana benzesin diye ama nerede hata yaptı bilmiyorum oğlum aşırı yaramaz :D
(48,490 puan) tarafından
Haha Gülden yanlis dua ediyoruz sanırım ☺️ bende babasi gibi guler yüzlü ve uykucu olsun dedim
İkiside guler yüzlü hatta butun akrabalarim esimi cok sever guler yuzlu diye elada oyle.
Uykuyu tutturamadim keske o tutaydi ☺️☺️
(14,017 puan) tarafından
Bu işte bir yanlışlık var ama nerede :D
0 oy
tarafından
Boga cok inatcidir oglumda inatci sorsonra cok merhametliymis ve cok iştahlilar
0 oy
tarafından
Aboooooo eşim boğa burcu çok inatçı çok ama bir o kadar da merhametli güzel kalpli ben ondan razıyım Rabbımde ondan razı olsun inşallah 
0 oy
(785 puan) tarafından
Benimde 26 günlük bir kızım var kova burcu bende sana soruyum nasıl oluyor kova cocuklari
(6 puan) tarafından
Zeki girsiken kesfetmeyi sever bol konusmasini sagla  iletisim  kur onunla  oyuncaklarla  pek oynamazlar  arkadas canlisi  hele bizim kiz futbol asigi erkek cocuklarla  daha cok oynar
(785 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim:)
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Ben kova büyük kızım boğa burcu 14 yaşında bebekligi çok rahat geçti Elhamdülillah ama çok dağınık hep herşeyin en iyisini ister en güzel yemek en güzel kıyafetler keyfine çok düşkün  lükse bayılır hep diyorum seni alacak adam yandı diye
0 oy
tarafından
Esim boga asiri inatçıdır birseye yok demisse yoktur o bitmistir daha babasi gelse ikna edemez oyle bir inat aksi gibi oğlumda boga oldu oda ayni inat kaldim 2 boga arasinda bir terazi olarak :) ama asirida merhametlidir yuregi cok guzeldir sevdimi dibine kadar sever birde aşırı evine bağlı burclardir parayi luks hayati cok severler boğazlarına cok düşkünlerdir öyle yani
0 oy
tarafından
Boğa burcu olarak özellikleri mi yazayım

Çok titizimdir

yalan söylemem 

söyleyeni sevmem 

Simetrik takıntım var dir 

herşey mükemmel olacak 

İnactiyimdir 

Yemek yemeyi severim 

Ama yapmayı daha çok severim 

Yemek seçerim herşeyi yemem .

Planyimdir 

Hassasimdir çok çabuk kırılır çok çabuk affederim ama unutmam yapılanı 
tarafından
Evime çocuğuma kocama aşırı düşkünumdur
Elimden her iş gelir çok vicdanlı ve elim boldur merhametliyimdir
(863 puan) tarafından
Allahım ya resmen benim oğlan bence en güzel burç
0 oy
tarafından
Boğa burcu ve çok sakin akıllı sessiz yemek yemeyi seven inatçı bir çocuk  
0 oy
tarafından
Kızım boğa burcu su 1 haftadır çok yaramazlasti öyle inatçı değil çok aksi de değil söz dinler ama en ufak biseyde hemen göz yaşı akıp gelir 
0 oy
(48,490 puan) tarafından
Burçlara inanmam ben esim boga bebekken hep uyurmus hala ayni yemek secmezmis yermis usluymus ☺️ halamin kizi boga oda uykucu bak☺️
0 oy
(863 puan) tarafından

Oğlum boğa burcu inatçı istemediği birseyi asla yaptırmamam ve emir cümlesinden hiç hoşlanmaz bir gun havuç rendeledim 11 12 aylıktı yere attı yere atma ye dedim gözümün içine baktı eğilip havucu attı eline yere ufaladı yavaş yavaş gözüme baka baka o günden sonra hiç yap atma demedim yapar mısın gibi konuştum :D . Akıllıdır maşallah temiz mutfakta olmayı seviyor ona tabure aldım çıkıyor benimle yapıyor yapabileceği birşeyse çok merhametli Allahım sağlıkla büyümesini nasip etsin 

0 oy
(6,936 puan) tarafından
Kızım var çok merhametli sakin ve bir o kadar da paylaşımcı canım. 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben de kızım da boğayiz :) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 105 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gencolar1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 194 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap