0 oy
742 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Bir sorum daha var boşanmış erkeklere masum gözle bakabiliyor musunuz? 

eşimin de benim de ikinci evliliğimiz bittti.eşimin ilk eşinden bir kızı vardı benim ilk eşimden çocuğum yoktu.beni sevmediği in boşandı.altında yatan sebep bu geri kalan şeyler bahaneydi.boşanalı 2 yıl oldu geçende tekrar konuştum yeniden deneyelim çocuğum başka birine baba demesin üvey babayyla büyümesin dedim.büyüsün ne var bunda diyor.ben de babasız büyüdüm diyor.bayağı bir konuştuk en sonunda dedim ki 3.te evlenirsen de başkasıyla inşallah boşanırsın ondan da dedim çocuğuna harcayacağın zamanı elin kadınına belki o kadının başkasından olan çocuğuna harcayacaksın dedim.

kızlar ben öğretmenim 3.bir evlilik yapsam mı? herkes yap çocul gidecek ilerde yalnız kalırsın diyor.çocuğum 3 yaşında nasıl güvenecem bir de bu devirde.çocuğumu elin adamıyla aynı evde bırakıp okula gidece vs.ne diyorsunuz?iyi olsa bile o adamın da çocukları olacak senin çocuğun benim çocuğum tartışması olmayacak mı? bir de ortak çocuk olursa?

ayrıca bir erkek boşanmışsa yüksel ihtimal arıza mıdır sizce?

35 Cevaplar

0 oy
(558 puan) tarafından
Yani bence erken kendini bı topla elinde mesleğinde varmış cocugunu büyüt ilerde nasip 
-Reklam-
0 oy
(281 puan) tarafından

Sordugun soru evlenmek icin evlenmek :( bence bekle cocugun birazdaha büyüsün ilerde karsina ne cikar kim cikar bilinmez belki aşık olup oyle evlenceksin evlenmek icin evlenme milletinde ne dedigini onemseme evlen diyen olursa ben cocugumla mutluyum de

0 oy
(4 puan) tarafından
1 de olmayan 2 de gelmeyen 3 de asla seni bulmaz çocuğuna sım sıkı sarıl mesleğin var Allah'a şükret yastık değişir kader değişmez başına bela alma derim 
0 oy
(848 puan) tarafından
Çocuğun daha çok küçük. Mesleğinde varmış Bence birkaç sene en azından büyüyene dek bekle Sonrasında olaki kafa yapının uyuştuğu biriyle tanışırsan Evlilik yaparsın sana kalmış .
0 oy
(687 puan) tarafından

Valla cnm bu devirde kimseye güven olmaz.dunyanin en iyi erkeğiyle evlen illa hevesi bitecek dışarı bakacak.erkegin fitratinda var eşiyle uzun süre mutlu kalamıyorlar malesef.buyuk konusmum rabbim düşürmesin ama senin yerinde olsam ne güzel mesleğim var evlilik düşünmem kim demiş yalnızım asıl evlenince insan yalnizlasir.

Hergun koca da n istikamet bekle bu  ne  valla birdaha basını yakma ailen var çocukların var öğretmendin zaten koca elinin kiri boswer....
0 oy
(155 puan) tarafından
Yastık değişir kader değişmez. 

Bir de olsa ikide olsa erkekler masum değildir. Nasıl ki hiç bir kadın kolay kolay yuvasını yikmiyor bunu göz önünde bulundur. 
0 oy
tarafından
Benim ikinci evliliğim eşim çok iyi çocuklara karşı da iyi.benim eşimin ilk eşi vefat etmiş boşanmış biriyle evlenmeyi hiç dusunmedim ben .bu eşimin çocukları var benim çocuklarım var çok büyük bir sorumluluk çok düşünülmesi gereken bir karar 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Sana bir örnek vereyim kuzenimin ikinci evliliği kocası ilk evliliğinden olan çocuğu istemiyor. Bunu bile bile evlendi ama şuan arıza çıkarıyor. Kendi çocuğunu ayrı kuzenimin çocuğunu ayrı tutuyor. Sırf bu yüzden çocuk genelde anannesiyle kalıyor..
0 oy
(470 puan) tarafından
Yani iyi olsa ayrılmazdi derler hep bence dogru ve bir kadın yuvasını yıkmak istemez asla çok çok çıkmazda hisseder kendini artk oluru olmaz umutlari tükenir o zmn bırakır yani genelde erkekler arıza oluyor ya anne babasına çok düşkün oluyor ya aldatıyor ya evine bakmiyo ya içiyor dövüyor vs vs kadın katlanıyor katlanıyor artk bikiyor bak sen bile elin ekmek tuttuğu halde tekrar barışmak istemissin ben senin yerinde olsam birini bulmak için bulmam hazır ekonomik özgürlüğün var aç kendine güzel bir ev otur cocugunla mis gibi bak araya tabiki böyle seyler ister istemez giriyo çok nadirdir senin çocuğun benim çocuğum davası yapmayan heleki ondan da bir çocuk yaparsan kendi cocucugunu daha çok sevecek canından kanindan sonuçta ne bileyim
0 oy
(2,688 puan) tarafından
İnsan elbet yoldaş ister ama bu tasarlamayin gerçekten inandığınizda bu yola çıkın. Ne güzel çalışıyorsunuz çocuğunuza her şekilde yetersiniz biraz büyüsün 
0 oy
(440 puan) tarafından
Mesleğiniz var,kendi ayakları üzerinde duran bir kadınsınız.Bir erkeğe ihtiyacınız yok.Gezin,tozun,keyfinize bakın.Çocuğunuzla mutlu olun.Başınıza yeni bir dert 

almayın.Tabi özgürsünüz.Fikrimi belirtttim sadece.
0 oy
(808 puan) tarafından
Öğretmenin ve ikinci eşine tekrar evlenelimmi diyosun kendine gel neden büyümesin belki babasından iyi olacak örnekleri yokmu çokça var babasından iyi babalık yapan üvey babalar çok başka insanlarda şans ver tabi akıl cercevesinde
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Cekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3 sıçrar dene bakalım ne diyek bacım sen kafana koymuşsun zaten buraya niye soruyosn 
0 oy
tarafından
Mesleğin varmış canım valla paramı oturur kendim yerim çocuğuna gelince benim amcamin oğlu hiç evlenmemisti daha önce evlenmiş bir bayanla evlendi kadının önceki evliliğinden 2 tane çocuğu var kuzenim mesela bağırıyor o çocuklara aşağılayıcı laflar söylüyor herkesin yanında s.alak falan diyor sence çocuğuna bir başkasının böyle yapmasına gönlün razı olur mu zoruna gitmez mi neden ben elimde mesleğim param varken çocuğuma bunu yasatayim oturur oğlumla keyfime bakar mis gibi paramı yerim elin adamın kahrını çekmem Haa bir gün iki gün idare ediyorlar tamam çocuğunla kabul ediyoruz diyorlar sonradan isteyemen de var o yüzden ben cocukli bir bayanın evlenmesine sıcak bakmıyorum ama asla büyük konuşmuyorum hayatın bize neler göstereceğini bilemiyoruz 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,466 göst.
17 Mayıs 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 362 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde meryemcknn (2,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 276 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.