0 oy
546 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

İşten benden önce geldi dün. Ben de gelince şurdan bişeyler yiyeyim dedim. Ekmeksiz mi yenirmiş diye biraz atarlı konuştu. Bişi demedim yedim sonra uzandım. Bunları düşünerek ağladım ve bunu görünce çılgına döndü. Yok efendim benim iyiliğime söylemiş ben yanlıs anlıyormusum sanki yeme demiş gibi davranıyor muşum. Allah benim belamı versin dedi kapıyı çarptı çıktı. Akşam gelince ağzını bıçak açmadı. Ne sarıldı ne öptü kankalarıyla oyuna daldı ve onlarla gayet neşeliydi. Ona konuşalım dedim verdiği cevap "Aynı konuları tekrar konuşursak yine sinirlenirim Hicbi zaman kızdığım konularda geriye dönüp aynı konuyu konuşma benle". Ona kendimi ifade etmeye çalışsam da nafile soğuk davranıyor. Gece yanıma yattı ama sarılmadı öpmedi. Bugün işten çıktın mı diye aramadı. Eve gelince gene yüz vermedi. Hala aynı bana karşı. Sakalaşırdı onu da yapmıyor artık. Bana artık canım demiyor. Eskisi gibi olabilir miyiz bilmiyorum yoksa bu kırgınlık devam mı eder. Yatmadan önce küs müyüz diye sordum hayır dedi 

22 Cevaplar

0 oy
(920 puan) tarafından
Kız sevgili gibi star yapmışsınız 
-Reklam-
0 oy
(8 puan) tarafından
Çok düşüyon peşine bırak ilgilenme nasıl ilgileniyor gör bak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,288 göst.
0 oy