0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

İşten benden önce geldi dün. Ben de gelince şurdan bişeyler yiyeyim dedim. Ekmeksiz mi yenirmiş diye biraz atarlı konuştu. Bişi demedim yedim sonra uzandım. Bunları düşünerek ağladım ve bunu görünce çılgına döndü. Yok efendim benim iyiliğime söylemiş ben yanlıs anlıyormusum sanki yeme demiş gibi davranıyor muşum. Allah benim belamı versin dedi kapıyı çarptı çıktı. Akşam gelince ağzını bıçak açmadı. Ne sarıldı ne öptü kankalarıyla oyuna daldı ve onlarla gayet neşeliydi. Ona konuşalım dedim verdiği cevap "Aynı konuları tekrar konuşursak yine sinirlenirim Hicbi zaman kızdığım konularda geriye dönüp aynı konuyu konuşma benle". Ona kendimi ifade etmeye çalışsam da nafile soğuk davranıyor. Gece yanıma yattı ama sarılmadı öpmedi. Bugün işten çıktın mı diye aramadı. Eve gelince gene yüz vermedi. Hala aynı bana karşı. Sakalaşırdı onu da yapmıyor artık. Bana artık canım demiyor. Eskisi gibi olabilir miyiz bilmiyorum yoksa bu kırgınlık devam mı eder. Yatmadan önce küs müyüz diye sordum hayır dedi 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sebep sadece o mu ? Yoksa başka şeylerde mi var. Tek bu nedenden buraya kadar gelmiş olamaz. Bana hiç inandırıcı gelmedi. İçerde derin şeyler var sanki. Bu kadar uzayacak durum yok ki ortada.
tarafından
Katılıyorum.
(3 puan) tarafından
Bilmiyorum bana surat asıyor
tarafından
Oturup konusulmadan halledilmicek birşey var belki.
-Reklam-
+1 oy
(470 puan) tarafından
Bu ne saçma bir konu valla millet kusmeye yer ariyo 
+1 oy
(245 puan) tarafından
Eşin sana ekmeksiz mi yenirmiş diye söyleyince bunu düşünüp neyine ağladın anlamadım. Ne kadar atarlı söylemiş olabilir ki zaten. Tek bu sebepten de bilmiyorum saçma geldi. 
(245 puan) tarafından
Bir önce ki postun peki. Bazen sizin hiç suçunuz yokmus gibi anlatıp yazıyorsunuz şaşırıyorum. Sen eşini sürekli başkalarıyla kıyaslıyormusun zaten eee baskı da yapıyorsun yazdığına göre. Yollarımizi ayirmamiz gerektiğini nasıl söylerim demişin birde önceki postun da. Kusura bakma da şimdi de hiç haklı değilsin demekki sorun sende de var.
0 oy
(155 puan) tarafından
Olursunuz merak etme sen yüz verme konuşma senle konuşacak bednde yakardım sonra niye takıyorum hep dedim
0 oy
(319 puan) tarafından
Seni dusunerek soylemis olabilir, sen fazla tepki vermis olabilir misin
0 oy
(119,342 puan) tarafından
2 gune gecer buyuk bi olay degil
0 oy
(294 puan) tarafından
Eger evlilikte mesele yatak odasında hallolmazsa evlilik demeyin diyor psikolog ne olursa olsun o yataga kırgın küs girmeyin siz adım atın o sarılmıyosa siz sarılın siz öpün o aramadıysa siz arayın küçük bi hediye alın herkes gergin bu aralar iç dünyasını bilemeyiz belki gerçekten iyi niyetle dedi
0 oy
(9,614 puan) tarafından
Saçma bir sebep ya takıcak bişey yokki canım neden ağlıyorsun birde 
0 oy
(676 puan) tarafından
Şaka mi buu o kadar büyütülmüş ki konu bide eskisi gibi olurmuyuz diye soruyon kiz ne olmuş kii coook abartmissinn
0 oy
(11,217 puan) tarafından

sende fazla mi kirilgansin ne :) bu huyunu torpule adami bezdrirsin. adam ekmeksz yenir mi demis sen oturup aglamissin kusura bakma ama 5 yasinda ki kizima desem o bile umursamaz bunu 

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Anam bacım sizin başka derdiniz yokmu yaaa Allah başka dert vermesin kocasi ekmeksiz yeme demiş kadın oturmuş ağlamış adam sinirlenip çıkmış  konuyu açma tekrar sinirlenicem demiş ve kadın şuan çok üzgün bı daha eskisi gibi olurmuyuz diye 

Korkma olursunuz canım bunlar çok ufak şeyler sadece bı yanlis anlama bence 
(2,915 puan) tarafından
Kız diğer paylaşımlarını okusan adamcağıza hak verirsin :)
0 oy
tarafından
Adam kötü bişi dememiş ekmeksiz yeme demiş bunun neyine ağladın ki 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Buna küsülür mü buna ağlanır mı valla ben anlamadım heralde konu çok saçma gibi geldi anladığım kadarıyla 
0 oy
(776 puan) tarafından
E adamı biktirmissin canım yani kediyo bile sikistirsan tirmalar bence sen kendi tavırlarına bibveki düzen ver
0 oy
(619 puan) tarafından
Adam hakli ekmeksiz yenirmi yemek
0 oy
tarafından
Bu ara sanki enişte seni biraz ihmal etmiş gibi çalışıyorsun iş yerindede sinirleniyorsun tabi biraz ilgi istemişsin biraz da alınganlık yapmışsın erkek milleti ne anlar kadın ruhundan çok sürdürme bence bende küserim eşimle konusmayiz hatta sonra hicbirsey olmamış gibi devam ederiz çünkü biz birbirimizi seviyoruz en ufak şeylere kırılıp uzulsek de zamanla geciyo bazen ben onu anlamıyorum bazen de o beni anlamiyo 
(2,915 puan) tarafından
Kız Diğer paylaşımlarını okusan kocasına hak verirsin bu kadın Tam bı neyse :)
tarafından
Hiç bakmadım vallaha ne olmuş ki dur bakiyim
tarafından
Şimdi baktım da sende yani bacım su herifle uğraşmayı bı bırak bence
0 oy
(603 puan) tarafından
Kızmayın ne olur çok güldüm:) eğer sebep buysa sanırım fazla alıngansın. Belliki huyun senin. Bu alınganlkkta eşini yıpranmış yani ben bunu anladım. Neyse eşimle evlenirken söz verdik. Kanlı bıçaklı da olsak yatağa asla küs girmeyveğiz. Küs bile olsak ayni sofraya oturacağız. Düzelirsiniz merak etmeyin.
0 oy
tarafından
Eşin antropozda mi acaba ? 

Ne sacma bi konu ya allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Eskisi gibi olursunuz da tek sebep bu ise çok sacma 
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Önceki paylaşımlarınıda okudum ve diyorum ki  eşine Allah sabırlar versin büyümemiş bi ergenle evli 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,276 göst.
0 oy
51 cevap 1,980 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 685 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,146 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu