0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Az önce birinin postlarina denk geldim en alttaki post  yardıma ihtiyacım var falan yazmış hatta aranızda zengin olan varmı yada akrabaları diye 

En üstteki postta epilasyona gidicem kaç seansta biter gerçekten pes ... Bisiy diyemiyorum o kadar gerçek anlamda yardıma muhtaç kişi var ki ama gel gelelim güveniyoruz acaba doğru mu yalan mı diye 

Aklımızla dalga mı geciyorsunuz çok sinir oluyorum bu tür insanlara

22 Cevaplar

0 oy
(5,364 puan) tarafından
Kimmiş görmedimde gerçek ihtiyaç sahipleride kaynıyo arada 
tarafından
Valla ismine dikkat etmedim hatırlamıyorum dikkatimi çekti sadece sorular yeni ama belli sorduğu sorularda çok saçma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım artık kime güvenip inanacağimiza şaşrdik
tarafından
Öyle valla o yüzden yardımcı olamıyoruz yardıma ihtiyacı olan kişilere inanamıyoruz çok acı
tarafından
En iyisi kimseye güvenmemek
tarafından
En iyisi kanka sen ne diyorsan o olsun ☺❤ kız vallahi geçen biri daha aynı bunun gibi çıktı
0 oy
(778 puan) tarafından
Sakin ol cnm Başkası için kendini üzmeye değmez cnm kimseye güven kalmadı maalesef cmm
tarafından
Üzüldüğün durum başkasının hakkına giriyorlar insanlarda güven duygusu kalmıyor bunların yüzünden yazık valla
0 oy
(1,752 puan) tarafından
İşte bacım gerçekten ihtıycac sahıbı olanların önüne gecıyolr inanmıyo sonra bide dıyolar yardım edicek kimse yokmu. Vicdanlı olun dıye nasıl ınanalım şimdi 
tarafından
Haram zıkkım olsun o tür kişilere yardım edileen paralar ne diyim hakka giriyorlar şu donemde herkes zor durumda neredeyse yinede yardım için el uzatan kişiler var  Allah'a havale ediyorum o insanları
0 oy
tarafından
Ortalık dolandırıcı kayniyo ya gözümle gormedigime yardım etmiyorum artık 
tarafından
Bende etmiyorum sırf bu yüzden
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Onlardan çok var hiç olmadığı kadar burdan yardım toplayıp Letgoda bile satan var  daha neler neler duygu by kulaklar nelere şahit oldu 

tarafından
Evet biliyorum o yüzden kimseye yardım etmiyorum guvenipte
0 oy
(935 puan) tarafından
Burda kimseye güvenmeyeceksin canm ihtiyaç için muhtarlar var artk devlet her ihtiyaç sahibine yardm ediyor
0 oy
(119,456 puan) tarafından
nickini yaz boylelerinun
tarafından
Rabiauflazgmail diye biri :))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yazik ya insanlar ne hale gelmiş tuhaf cidden canim 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla mı yuh artık
0 oy
tarafından
O yüzden burdan kimsenin Allah 1 dediği dısında bişeyine inanmam. 
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Evet burda dolap boyamak isteyip sonrasında da yardım isteyen vardı sonra o postaları silmiş ☺️☺️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Burdaki yardım isteyen insana inanmıyorum 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Gerçek ihtiyaç sahiplerine bile inanmıyoruz artık ortada sahtekarlar dolu
0 oy
tarafından

Bu yüzden kimseye inanmıyorum     bide vermeyince  imansız oluyoruz  

0 oy
tarafından
Ben dıyorum benı linc edıyorlar yok duygusuzum yok vıcdansızım dıye bakamayacagın cocugu yapmıcaksın ya yeter yanı, korunduk da oldu da gotune poşet bağladığın çocuğun hakkını Allah'a nasıl verırısn emanet bu çocuklar bıze 
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Dün burda vardı mesela bebek bolumunede acmiss bebeği 4 aylık 2 yaş mama istemiş mesela Burda'da özelden yaz diyen oldu bebek bolumundede bı çok kişi yazmıştı ama o burda post üstüne post aciyodu kayboldu sonra
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bu uygulamayı fazla ciddiye alıyorsunuz sanirim 
tarafından
Almıyorum.. yardımda etmiyorum burdan birine ama eden çok var
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Valla oyle postları hic aldırmıyorum ben.. gitsinler en yakin yerlerden yardm istesinler. Burda ancak insanları kekliyolar
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hadi yaaa görmedim.allah islah etsin

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 309 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
30 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyda123321 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.

380,877 soru

11,403,180 cevap

34,941 kullanıcı

...