0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
4 günlük bebeğim var emdiği zaman doymuyor sütüm çok fazla sürekli akıyor emdiği zaman 1 saat kadar emiyor ama doymuyor ağlıyor mamayı verdiğim zaman direk susup uyuyo bu normal mi sabah 1 buçuk saat kadar emdi ama doymadı aşırı derece de ağladı mamayı verdim sustu uyudu şu an da aynısını yaptı başına gelen var mı normal mi bu durum 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sütün varsa mama verme şu an tokluğu açlığı bilmez canım aynı hatayı ben yaptım olan sütüm azaldı hala öyle devam ediyorum mecburen
(573 puan) tarafından
Kız öyle böyle değil resmen şelale gibi akıyo 2 saat kadar emiyo bebeğim ama mama vermeden uyumuyor baya emiyo yani demek isteğim o hem çok emiyo hem doymuyor
tarafından
Memeyi çekmek biberona göre daha zordur belki daha sert olduğu için yorulup bırakıyodur biberonla hızlı hızlı çekip doyiyordur senin sütün olmsdigindan değil bahsettigine göre o yüzden mama verme dinlendirerek sık sık emzir ben aynı hataya düştüm ikinci bebeğim olursa asla deneyim ama sütüm varken vermem
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Kız süt varken mama verilir mi sizde mamaya para vermeye yer ariyosunuz memeden emmiyosa sağ biberona geç doyuyodur o zaten sana öyle geliyodur gazdan falan agliyodur
0 oy
(9,626 puan) tarafından
O doymadigi için ağlamıyodur eger dediğin gibi sütün varsa başka bi sebepten ağlar biberona alışmış o yüzden onda susuyo 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
sütün varsa verme canim 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Günde 1 kere mama verebilirsin onun dışında göğsündeki sütü sağ canım hem daha çok gelir hem biberona alıştırmak istemezsen kaşıkla verebilirsin he birde kimseye bol deme burdan başka benimde yatak döşek hep süt olurdu sadigim halde 3 . Ayda kesildi maşallahhhh diyelim dilimizi ısıralım etraf kem göz dolu :) 
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Bende öyle yaptım sonuç meme reddi yaşıyoruz çok üzülüyorum keşke mama vermeden sürekli emzirseydim
0 oy
(979 puan) tarafından
Mama için çok erken benim ki ilk bebek mama ile büyüdü .. smdi ikinciyi sdce emzirdim. Sürekli memede emzik gibi kullnyor resmen. . Ilk asisina kadar mama verme bol bol emzir kilo  alimi yeterliyse nrmaldir...
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım mama verme bence sütünü biberona sağ öyle ver. Doyup doymadığını tuvaletinden de anlarsın günde 1 kere büyük 2. 3 kere idrar yapıyorsa doyuyordur. 
0 oy
tarafından
Meme reddi yaşarsın zor döner. Verme mama biberona alışmış ve daha kolay içtiği için onda susuyor. Sütün gider geri gelmiyor. Sütün varken maama verme hata edersin. 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Biberonu hemen kes tamamiyle bırakır emzirmeye alıştır biberon kolayına geliyordur onun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
7 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (779 puan) tarafından soruldu

382,092 soru

11,439,750 cevap

35,008 kullanıcı

...