0 oy
965 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

KIZLAR ANNEM 10 AYDIR BENİMLE İLGİLENMİYO HEP OĞLUM HEP OĞLUM DİYO KISKANMAYA BAŞLADIM ARTIK :D 

19 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sey geldi aklima annen oglum diyince  kaynanam cocuguma oglum. Kizim diye konusuyo postlari acanlar dkjdhd
(828 puan) tarafından
Şey demeleri bir de ogluma benziyo :D yandan ayni
tarafından
Ahh ahh adam gibi dursaydi insan olsaydi da torununa oğlum deseydi mihrii mihriii. Şimdi gelse çok afedersin b.okunu bile göstermem oğlumun
tarafından
Ahahha gercek :)))
tarafından
Valla ogullarina benzemeyisinede sinirlenir o tipler
(2,736 puan) tarafından
Benim gibi  diyin ☺️ Kaynanam sürekli  huyu gelinime guzelligi oğluma benzesin derdi  kizim ayni bana benzedi çirkin  kızım  diyo bende ayni anasi dimi diyorum☺️
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Ahahahaha annelerımız aynı bısey alıyo ben sana almadım torunlarıma aldım dıo :)))
tarafından
Sorma yaa üvey evlat gibiyim
0 oy
tarafından
Aynı benim annem senin yazdığında aynı ben valla kendimi.gordum annem bi şey diyo oy seni verene kurban olurum mesela bende diyorum anne bana mi seviniyorum yok arkadan Hamide Tuananin sesi geldi ona diyorum diyo:D
tarafından
Biz artik üvey evlat olduk :D
0 oy
(10,538 puan) tarafından
3 senedir anamla bu sekildeyim :))) arasa benimle de konuşmuyor ;)
tarafından
Maalesef önce oğlumu göster diyip oğlumla konusuyo
(10,538 puan) tarafından
Haha kız ben akıllarına gelmiyorum
0 oy
tarafından

La benim babada aradığı gibi kizimin adını söylüyor baba nasılsın diyorum kizima ver :Dben orda mort :Dhahaha

tarafından
Kiz benim babam ilk benimle konusur hep valla canim babam :)
tarafından
Benimki diger kızıyla:D
tarafından
Babam anamdan daha hayirli cikti bacim :D
tarafından
Hahahaha sen onada şükür et:D
0 oy
tarafından
10 aylık oğlun mu iram hadi gel diyo
tarafından
İnan bende öyleydim iletişim çok önemli diyolar bebeklerle konuşun diyolar hep yapiyorum ama daha duzgun telafuz edemiyo senin benim gibi
tarafından
Kız buna şükret konuşarak iletişime başlamış bizde o yok acıkınca bile ağlıyo bağırıyo. Meme isteyince yakalarımı cekiştiriyo ama konuşma yok
tarafından
Konusur canim konuşur rabbim can sağliği versin yavrularimiza :) senin ki de 11 aylik olmuş maşallah başlar bu ay icinde cumle kurmaya
tarafından
Kelime kursa sukredecem ne cümlesi :D
(2,736 puan) tarafından
Her cocuk  farklıdır  sabredin 2 yaşında  konuşamayan  bebekler taniyorum canlarım ❣
0 oy
(619 puan) tarafından
Annemde ben sizi daha cok seviyorum. Evlatlarinizi da seviyorum ama siz farklisiniz der. Bilemedim 
tarafından
Benim ki yargi machine :D asla tölerans gostermez
(619 puan) tarafından
Cok seviyor demekki masallah
tarafından
Çok sukur canim :)
0 oy
tarafından
Benim annem de öyle dün kardeşime diyorum ki ben seni çok özledim diyorum annem de diyor bende Mira'yi (kızım) çok özledim yani bende sizi demiyor :))
tarafından
Ay sorma ya valla bi ufak kiskaniyorum bu aralar :)
tarafından
Bende bende :)
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Yahu benim annem s.ktir git seni istemiyorum çocukları bırak git diyor görüntülü konuşuyoruz çocukları göster görüntü kirliliği yapma diyor :D

(1,154 puan) tarafından
Yahu sorma bakanlığa şikayet edecekmiş beni çocuklara bakamıyor diye sonra yurda gidecekmiş çocuklar ordan da başvuru yapıp alabiliyormuşum 1 sürmez alicam çocukları elinden sen ineksin süt ver besle çocuklarımı diyip duruyor :D
En son dedim ama Oyacığım sen var menapoza girmek ben var seni çekememek sen görmek sevgili ben susmak daha konuşmamak diye yemediğim küfür kalmadı:D
tarafından
Hahahaah cok guldum kiz allah seni
(1,154 puan) tarafından
E ne yapayım resmen üvey evlat oldum anneme zaten anne diyor oğlum anneanne diyorum sus sen ne karışıyorsun anne desin aldığım zaman göze batmaz bile diyor anneanneme anneanne diyor 80 yaşında kadın resmen ayaklandı bahçeye çıkalım yürüyüşe deriz ay oram ağrıyor buram ağrıyor der Aras bahçeden anneanne gel der tamam der hazırlanıp iner kız doğurunca resmen dislandim
tarafından
Benim annemde 41 yasinda yaşlaninca senin annen gibi olacak galiba :)
(1,154 puan) tarafından
Kız 53 yaşında daha geçen ay doğum günüydü menapoza giriyorum ben herhalde doktora gidicem sıcak basıyor ay falan diyordu ondan sonra bende yapistiriyorum menapoza giriyorsun uğraşamam diye ama 28 aydır böyle diyor hoş hamileyken başlamıştı daha doğur alicam diye bir ara şey diyordum git birini bul evlen menapoza girmedin doğur bir tane diye düşünürüm bak mantıklı dedi düşünürken menapoza girdi :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kiz askooo oda bsy mi. benn taaa nerdeyim. bugun annemle konusuom. buyuk kizima dioki seni cokk ozledim dilay gel artik. ee ben : D yok en cok dilayi ozledim dio.
tarafından
Sen de benim gibi yetimsin aşkimmm :D teyze durumu fark etmis o gün diyo ki anneme acima yetime döner koyar tötüne :D
(11,217 puan) tarafından
torun sevgisi baska ya. ki annem cocuklarina bile gostermedigi sevgiyi torunlarina gosterio suan.
0 oy
tarafından

Annem günde 5 kere arar kızımı görmek ıcın görüntülü kamerayı kendıme cevırınce cocugu goremıyorum dıyo bende dedım anne bırsey dıcem de ondan cevırdım tamam cocugu göstererek de dıyo :D kadının benle munasebetı yok artık

tarafından
Niye bu muammeleyi görüyoruz anlamis değilim gözde :D
tarafından
Dunkiiii *** 27 senelık evladını geçti ya yazıklar olsun ne dıyeyım :D
(11,217 puan) tarafından
gii sen 27 msn
0 oy
tarafından

Ya sen ne diyosun ben eve girer girmez kucağımdan kapıp gidiyoalr arkadan tek başıma ben giriyorum . 5 dk sonra aaa anneside burdaymış diyolar :D

tarafından
Bende hepsi hayırsız bı canım kocam var gelince bı öper hemen oğluna koşar Allah razı olsun yine bi opuyo
tarafından
Kiz dur kocamin hakkini yemiyim kocam da hemen bana gelir
tarafından
İşleri başka da ona
(11,217 puan) tarafından
yaw ben 4000 km yoldan kac ulke asip geliom. ilk.kizima sariliolar : D
tarafından
Valla benim 4000 km falan degil 40 adımlık mesafe ama hala aynı hala aynı anam bize gelir kapidan beni ittirir Çınar nerde diye yahu mübarek insan bı hoşbulduk de
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Benim de daha çok babam böyle :)) torun sevgisi başka oluyor diyorlar 
tarafından
Benim babam herkesten önce bana gelir ama anam hayirsiz :))
(3,078 puan) tarafından
Oda toruncu:)))
0 oy
(920 puan) tarafından
Olsun o kadar torun baldan tatlıdır 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Böyle bir anne vakası da bende var ☺️ sadece anne olsa yine iyi tüm akrabalarım biz bebeği özledik diyerek görüntülü arıyor beni arayan yok özleyen yok :) 
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Hahha bizimkide aynı bizi unuttu torun sevdasına :D

0 oy
(135 puan) tarafından
Geçen gün görüntülü konuşuyoruz diyo ki kokunu özledim Allahım ömrümde duymamışım annemden nasıl mutlu oldum canım annem benim bende seni özledim hemen geliyorum falan dedim sen üstüne mi alındın dedi meğer kızıma diyomuş
0 oy
tarafından
Annem sen cevizsin torunum cevizin içi diyor torun çok tatlı evlat önüne geçermiş ya oğlumu sevsinlerde ben önemli değilim 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hahhaha al benden de o kadar :))) benim annemde kızıma öyle 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 256 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 427 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 325 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
2 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...