0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kaynım kırk yaşında karısından ayrılıp bize geldi. İki yıldır bizde ve ben çok sıkıldim bu durumdan. Evlendim altı ay sonra bize yerleşti. Eşimle kavga ettim az önce artık istemiyorum diye. Oda kızdı bana nereye gitsin tek başına fln dedi. Sinierim çok bozuluyk artık.artik belli edecem abisine istemediğimi sürekli sürat asacamki anlasın

31 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Allah'ım sen aklıma mukayyet ol. Sapik mıdır nedir deve gibi adam sizle niye kalıyor. Bu erkeklerde ... Sürülecek akıl yok diye boşuna demiyorlar. Salakk kocan ağzımı bozdurdu kbakma. Erkeğim diye gezmesin ortada. Hiç mi özeliniz yok nasıl rahat ediyor. Dini boyutunu hiç demiyorum zaten . Boşan kurtul bir cacık olmaz ikisi dursunlar ömür boyu.
tarafından
Sanki 3 ü birlikte evlenmiş gbi bu neymiş böyle
-Reklam-
+4 oy
(119,341 puan) tarafından
surat yapmana gerek yokki 40 yasinda adammis gec karsisina soyle
(656 puan) tarafından
Eşim kızar bende söyleyemem git diye
(119,341 puan) tarafından
ohoo bu kafayla gidersen omur boyu yasarsin hem 40 yasindaki adam senle ayni evde dini yonden bile gunah
+2 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum yanmışsın sen 
0 oy
tarafından
Anası babası yok mu
(656 puan) tarafından
Babası yok anasida diğer oğluyla kaliyo. Gitmiyo onların yanına
(376 puan) tarafından
Anasinida alsın bi evde kalsın ev tutsun çalışsın diyecemde kime akıl veriyorum ki benim basimsada car eşimin dayısı 45 yaşında kaynanam ile bir evde kalıyor aksama kadar yatıyor küçüklüğünden beri bir işi olmamış eşim her ay 400 600 para gönderiyor faturalar eşime ait
tarafından
Hay agzin bal yesin Merve
0 oy
(451 puan) tarafından
O ne saçmalık ya kaynını evlatlık mı aldın, dinen haram zaten bu şekilde anlat bence. Bu zamana kadar iyi bile dayanmışsın
(656 puan) tarafından
Kaç kere anlattım cnm. Nereye gitsin tek başına diyo. Sanki küçük çocukta tek yaşayamaz. Bende bana güvenipmi karısını çocuğunu bıraktı dedim en sonunda
(451 puan) tarafından
Valla canım eski postlarına baktım da senin sert bir tepki koyman gerekiyor, bir süre ailene falan git bence
0 oy
(1,105 puan) tarafından
40 yaşında adam çocuk değil ya nedemek nereye gitsin tek başına tutsun kendine bir ev yeni evli çiftin evinde ne işi var sizde bukadar uzun süre kalması çok saçma benim de eşimin kardeşi bizim yasadigimiz şehire yerleştiğinde bizde kalmıştı ama 15 gün bile sürmedi ayrılması zaten bizden ziyade kendisi rahatsızdı bu durumdan biz nekadar hoşgörü göstersek te bizi rahatsız etme düşüncesiyle utana sıkıla kalmıştı senin kaynin baya rahat belli ki ayrıca eşinde öyle nekadar abi kardeş ilişkisi olsa da aralarında sonuçta evli ve bir eşi ailesi var bu duruma kendisinin bir çözüm bulması gerekirdi sen bu konuda eşine olan baskını sürdür bence size güvenerek mi ayrılmış eşinden evliyken bir ev gecindirebiliyordu sonuçta bu adam kendi başına da gayet rahat gecinebilir başının çaresine bakabilir  
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Allah ım daha neler duyacam kocaman adam 1 +1 tutsun çıksın gitsin ne işi var orda
0 oy
(84 puan) tarafından
Böyle şeyler okuyunca bi daraltı basıyo beni. Kızım sen nasıl dayanıyırsun buna çok kötü bir şey ya düşüncesi bile içimi daralttı ne hayatlar var :(
(656 puan) tarafından
Doğu tarafinda normal. Annemlere söylüyorum onlarda diyo bişey olmaz kalsın millet aynı evin içine gelin gidiyo kaynana görümce kayın yaşiyo seninki bı kişi tek idare er diyolar
0 oy
(619 puan) tarafından

Canım bu sorunu eşinin söylemesi lazim ama o da halden anlamıyor. Uzun zamandir bu sorunu yaşıyorsun. Ayrilan herkes kardeşine yerleşmiyor. Anasini da alsin onunla ayri eve çıksın. Hem belki diger eltinde rahatlar. 

Biraz ailenin yanina gitsen belki bi çözüm olur
0 oy
(135 puan) tarafından
Çok günah aynı evde sadece kaynın çok çol günah eşin nasıl kabul ediyo rahat tolete gidemezsin banyo ya gidemezsin özel diye bişey kalmaz neden eşin konuşmuyo ayrıca o bi erkek ne demek nereye gidecek tek başına gitsin tutsun bi ev çalışmıyo mu yaşasın tek başına 
(656 puan) tarafından
Normal geliyo onlara zamanında eşim dört abisi görümcem dört kızı kaynanamla birlikte aynı evde yaşamışlar.
(135 puan) tarafından
O gitmiyorsa ben gidiyorum de çık evden annene git bi süre kal boşan demiyorum ama eşin bak abi işte sen kalıyosun rahatsız olmuş ondan evi terk etti der belki diye diyorum hani bi fikir benimkisi
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Sutat yap esin yokken falan fal çarp arada konuşma hiç ayrı falan otur kendin Hazar Annarda gider 
0 oy
tarafından
Seni gaza getirmek için demiyorum ama bence yeterli bir boşanma sebebi nasıl bir dünyada yasiyorsunuz ya şartların ne bilmiyorum ailen yoksa bile devlet var en azından 6 ay kendini toparlayan kadar sığın sonrasında caresine bakarsın 
0 oy
tarafından
Kaynananla konuş bence 
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Kusura bakma da senin eşin de nasıl bu durumdan razı yw 6 aylik evliyken geliyor böyle şey mi olur 

Birde böylesi birinj bulur arkasına bile bakmaZ 
0 oy
(489 puan) tarafından
Deme git ama ima et bulsun bı kadın evlensin gitsin o ne böyle başkasının evinde olur mu hep 
0 oy
tarafından
Annesiyle ev tutsun beraber yasasinlar sen ve varsa eltin arada yemek ve temizlik yardımında bukunursunuz
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Kendine bı ev düzen kursun neden sizde kalıyor doğru değil bu yahu eşin evde değilken evde durduğu oluyormu. Ben kabul edemem şahsen kusura bakmasin
0 oy
tarafından
Bu zamana kadar iş te güçte çalışmiyormu ev alan tutsun kendine
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Kirk yasinda adamın isi ne sizin evde ya küçükte olsa kadinda olsa boyle kedi gibi yerlesen insanlara sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Görümcen varsa ona söyle o iki de yanına koyar kaynına söyler kesin gider o zaman 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,352 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elif. Zehra (229 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 1,127 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 742 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.