0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar bebeğime bakarken çoğu zaman kendimi yetersiz hissediyorum sizlerde de oluyormu mesela yattigım  yer dışında heryer toplu ama bu odada biberon mama kıyafet oyuncak dağınık buna kızıyorum jilet gibi dursun istiyorum olmuyor topluyorum sabaha gene aynı oluyor yok kıyafet değiştik yok mama yok eğlensin diye oyuncak  gerçekten öyle jilet gibi güzel bir odada uyusun istiyorum bebeğim  odasi jilet gibi tutabilen varmı bebekle  ben kendime kiziyorum bebeğimi dağınık yerde uyutuyorum diye uykusuzluk problemi çok var uykusuzluguna sığınıyorum diye kızıyorum oysa sadece bu yattigimiz oda hergun dağılıyor dagildikca her gün kendime kiziyorum  özellikle beni mafediyor bu uykusuzluk  5 de uyandık bebek sallıyorum hep uykusuzum hiç birşeye yetişemiyorum sanki birde en ufak şeyde mesela adınla seslendim bebeğime bana bakmadı ya bebeğim ben çok konuşmadım ondan oldu tabi bilmem ne hemen başlıyorum kendimi suçlamaya zaten bebek bu dalıyor bazen biliyorum ama hep yetersiz hissediyorum kendimi aslında gelişimi iyi kilosu iyi diş bile çıkardık 6 ayligiz gayet sağlıklı ama en ufak birşey hemen kendime bağlıyorum ben nasıl olacak böyle bilmiyorum ya ben az konuşursam da bebeğim konuşmazsa ya yürümesine destek olmazsam kafasını vurdu mesela hihh senin yüzünden oldu dikkat etmedin ben kötü anneyim işte diye  herşeyi kendime bağlıyorum vs hep vesveseye kapılıyorum bundan nasıl kurtulacağım ben  ne zaman geçer ki bu duygu 

2 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Hayır hayır asla düşünme emin ol bütün anneler aynı her şeye yetişebilmek mümkün değil ki biz de robot değiliz . Bebeğine en mükemmel anne sensin en iyisi sensin öyle düşün be artık akışına bırak yoksa hem kendini hem çevreni mutsuz edersin . Şununsakın unutma mutlu anne mutlu bebek demek . İlerde bebeğin evin dağınıklığını vs değil seninle geçirdiği iyi kötü  güzel anılar ı hatırlatacak 
tarafından
Haklısın tatlım bebeğimle çok mutluyum aslında sadece ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum yetişemiyorum çünkü yoksa çok seviyorum bebeğimi sadece ev işi bebek bakimi biri yapsam diğeri kalıyor sonra kendime kızıyorum
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Evi jilet gibi olan bir annenin çocugu mutsuzdur derler. Bir ev dagılıyorsa o evde çocuklar gülüyordur derler. Gel sen bana bak. Evde ben kaybolsam bulunmam derece yani. 3 tane bende. 
tarafından
Haklısın tatlım bende biliyorum kendime anlatamiyorum düzen konusunu ama önceliği bebeğime veriyorum o yüzden böyle oluyor sonra   en ufak şeyde kendimi suçlamasam iyi olacak yapamıyorum bu çok kötü huyum ya bir yere çarpıyor mesela bebeğim ben kendimi yiyip yiyip bitiyorum artık bebek bu ama işte senin yüzünden öyle böyle diye inşallah zamanla duzelirim
(3,551 puan) tarafından
İnşallah canım ama konu üzerinde iyice kalırsan psikolojik sorunlar yaşarsın. Biraz gamsız olmayı bil. He de geç yani. Cidden zor Bi durum. Bende öyleydim aman diyerek geçtim.

İlgili sorular

+1 oy
0 cevap 92 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 255 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
1 cevap 108 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu