+1 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
kızlar inş saglıkla çocugumuzu kucagımıza alırızda aklıma şu takılıyor. doğum iznim bitince ücretsize ayrılmayıp işe başlasamda süt iznini kullanıp 6 ay sonra fln ücretsize mi ayrılsam dye düşünüyorum, tabi bu süreçte kaynanam çocuga bakarsa.. kaynanam cimri para biriktirme odaklı bi kadın, bnde rahat biriyim bu konuda. eşimi zaman zaman dolduruyor butarz konularda. bn hem bi müddet daha param olsun cebimde masraflar vs bi düzene otursun bide eşimin eline bakmayım diye işe gdeyim diye düşünüyorum. fkt kaynanamda gelirde onlarla uğrasırmıyım. bakarlarsa aynı evde yasıcaz evleri farklı sehirde.dger sorum bn 6 ay sonra izne ayrılayım dcemya bu kezde biz baktık büyüdü izne ayrılıyor gbi bi muhabbet dogarmıki? gecenlerde bn bakarsanız işe baslayım gbi braz çıtlattım, bi hafta snra eşimi aramış para durumunu neyapacaksınız bundan sonra dye kadın hasta ya para konusunda
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 253 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...