0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar sizin de komşunuz öyle mi valla kırmakta istemiyorum ama tuzdan tutun ekmeğe kadar istiyor bazen eşime açtırıyorum kapıyı ondan bile istiyor ne yapmalıyım bu durum da bıkkınlık geldi valla örneğin az var ben kulanacam desem de azıcık ver diyor yalan söylemek istemiyorum yok diyeyim ama ne yapacam bilmiyorum

33 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Durumlarımı kotu yoksa alışkanlık halinemi getirmiş ay hic sevmem boyle elden besleneni
tarafından
Canım durumu çok iyi ama istiyor
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ya sürekli olunca çok sinir bozucu alışmış bence vermiceksin sen de yoksa ben de de yok 
tarafından
Yalan söylüyünce icime oturuyo
0 oy
(257 puan) tarafından
Komsunun durumu nasıl belki gercekten ihtiyacı vardır 
tarafından
İyi canım
(257 puan) tarafından
O zaman alışkınlk haline getirmiş canım uygun bi dille konuş istersen
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Benim komsu da bir ara öyleydi yok kakao yok mayonez yok salça sonra karşısına başkaları tasındı beni unuttu sanırım :) bende asla yok diyemem paketi ile yollarım genelde direk sende ihtiyacı varsa elinden geleni yap ama baktın sırf markete gitmemek İcin yapıyor sende yok de artık bende de kalmamış falan de geç 
tarafından
Valla ihtiyaçtan değil çünkü ondan olsa bile benden istiyor buna gözümle şahit oldum
(4,148 puan) tarafından
O zaman yok de canım kendini alıştır Bi şekilde atıyorum geldi şeker mi istedi ay daha dün bitti eşim gelirken alacak falan de
0 oy
tarafından
Durumumu yok. Hergun mu istiyor
tarafından
Yok kuzum benden iyi de ama niye öyle bilmiyorum
tarafından
Canım yanlıs anlama sen isteyince ben vermemezlik yapamıyorum bazen bana yeticek kadar oluyor ama yok dememek için veriyorum de
Aynen boyle soyle gelince canım madem ikinizinde aynı durumu oyle goruyorsun
tarafından
Aynen öyle diyincem artık
0 oy
(145 puan) tarafından
Yok de bence herşey o kadar pahali ki kurnazlik yapiyor 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Şükür öyle komşum yok bitane vardı arada bişey lazım oldukça acil isterdik birbirimizden oda taşındı 
tarafından
Ya acil olsa bende isterim ve inanın istediğim şeyi tekrar alır veririm ama bu yok öyle değil
tarafından
Alışmış canm sana yok de verme
0 oy
tarafından
Canım ben market değilim sürekli bana gelme diyeceksin de işte 
tarafından
Biliyor da insan kendini keriz gibi hissediyo
tarafından
Ya yok diyeceksin canım yada veremem eşim kızıyor falan diyeceksin başka çaren yok
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Başkasının sırtından geçinen insanlar çok kurnazlık yapıyor. Eğer durumu müşkül değilse istemekten vazgecssin sürekli bukadar da olmaz.
tarafından
Kuzum valla değil ama insanların yüzü kızarmıyo
(2,679 puan) tarafından
İnsan çekinir biraz ne değişik karakterler var ihtiyacın yoksa sürekli de yüz bulmaz ki insan ya çok zor durumun ya komşu hakkı da var kırmamakta gerekir kapıyı açma bence
tarafından
Açmasam mesaj atıyor evdemisin diyo
(2,679 puan) tarafından
Cevap yazma kararlı ol cokmu samimiydiniz
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Seni bakkal bellemis herhalde ay başında beraber alışveriş yapalım istediğin zaman gelir alırsın de (≧▽≦)
tarafından
Kayınbabası market zaten herşeyi getiriyo da yinede benden de istiyorç
0 oy
(489 puan) tarafından
Kız o komşunu bana yolla çok fazla yemek kalıyor bizde ona veririm
tarafından
Kız olur neden olması ama yemek sadece istemiyor
0 oy
tarafından
Bnm karşı komşumda öyleydi yumurta un ekmek ateş düşürücü bile istedi daha neler neler . Bir gün ocağa yemk koydum kızımda 9 aylık hasta uyuyodu evde hiç tuzum kalmamış eşimede aldırmayı unuttm  gittim kapısını çaldm istedim bana dediki bi insanın evinde tuz olmazmı dedi şok oldum. İyilik yapmıcan aslında ama işte vicdanım 
tarafından
Ay bu benim komşum
tarafından
Allah aşkına merak ettim o lafdan sonra ne yaptın ve o kadın senin kapına bir daha geldi mi canm
tarafından
Ne yapcam canm almadım tuzunu , gttm marketten aldm . Kapıma geldi daha sonra salça için bnde dedimki bi insanın evinde salçadamı olmaz die saçlamıcam ben artk size bişey vermicem dedim kapattm kapıyı
tarafından
İyi yapmışsın valla tebrik ederim hak etmiş u.yuz
tarafından
Allah affetsin valla kuzum 4 aydır gelmiyo kapıma , ben çıkarken bi yere ses oluyo istee istemez kızım durmuyodu normalde açardı kapısını şimdi hiç açmıyo dürbünden bakıyo :)
0 oy
(119,153 puan) tarafından
bastan cok yuzvermissin
ben bu tur konularda yuzune soylenmesi taraftariyim direk bu durumdan rahatsiz oldunu vermek istemedini soyle ben olsam soylerim
(1,439 puan) tarafından
cogu insan bunu yapamiuor canim bende yapamazdım
tarafından
Sende ki cesaretten bana ver sevdoş ssvsjsm
ben yaparim kiz ☺ cunku yuzsuzlugun arsizligun sonu yok
tarafından
Maşallah sana :)
0 oy
(12,854 puan) tarafından
En iyisi yok demek o zaman alışkanlık haline getirmiş senin komşun canım 
tarafından
Öylede yok demeyi bilsem keşke eşime diyorum sen yok de ne ben ne o diyebiliyo
0 oy
(166 puan) tarafından
Benimki de oyleydi. Domates, dem, seker ne desen isterdi. Tursu kuracagi zaman 2-3 tane fasulye ver demisti :D bi ara 10 tl istediler verdim geri vermediler esim de o gun kil kapti, verecez diyip vermediler diye. Tarak bile istemislerdi ya :D
tarafından
Bacım acaba aynı komşu olmasın :}
(166 puan) tarafından
Valla okudukca benimki geldi aklima ben de bi suphelenmedim degil hani :D
tarafından
Sjsj hahaha
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Yorumları okudum da durumu olduğu halde yussuzluk yapmak çok cirkin. Kusura bakma canım senin kayinbaban bakkal sahibi sen ne istersen getirir ama benim öyle bı yakınım yok el kadar bebeyle çıkıp alamıyorum bazen almaya durumumda olmuyor sana veriyorum bana kalmiyor var ama bana kadar var azicikta olsa veremem de.
0 oy
tarafından
Trabzon'da karşı komsumda öyle benim günde 3 kez kapıma geliyordu burun spreyinden tut gargarraya kadar istediğini bilirim bana göre insan kullanmak bu. Dışardan gelirdi krem şanti isterdi markete gitmeye üşeniyorum dedi bir kez. Sonra ne istese yok bende de dedim şuan memelketteyum gıdım gene aynı yapacak bende gene yok dicem insan kullanmak bana göre bu
(1,154 puan) tarafından
Minibal bn o komşuyu yolardım ne demek cocuk uyuduğunu bile bile kapıyı çalıyor
tarafından
Kaç kere kızdım bile bile yapma diye yine aynı bacim
(1,154 puan) tarafından
Ay nasıl yüzsüz ama ya kızmana rağmen bide. Gel beraber dövek ajaja
tarafından
Valla laftan anlamıyor sürekli ne istese yok dedim yine aynı yapıyor artı ağrı kesici sürekli benden istiyordu tabletle verdim artık yine istedi bende artık yok diyorum laf anlamıyor canim
(1,154 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin canım ne diyim
0 oy
(104 puan) tarafından
canım o alışkanlık etmis herlde sende bedava almiyorsun onlari  soncta 1 olur 2 olur anlarmda hep istemesi hos değil 
tarafından
Evet keşke yok diye bilsem
0 oy
tarafından
Durumu iyiyse verme akışkanlık haline getirmiş belli . Kocam sürekli vermeme kızıyor veremem artık sizin durunuz iyi de açıkça
0 oy
tarafından
Benim komşum da öyleydi . En son tak etti dedim vallah bacım eşim istemiyor sürekli gelmenden rahqtsız qrtık gelmedi  . 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 140 göst.
0 oy
19 cevap 284 göst.
0 oy
32 cevap 1,274 göst.
0 oy
5 cevap 194 göst.

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı