0 oy
223 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Eşim instgramdan bi yer bulmuş istanbulda ve bi çok yerde şubesi olan iyi bi yer sevgililer günü kampanyası bar diye gidelim dedik benim tüm bucut normalde 1800 dü ama 1000 liraya indirmişler ünlülerin  falan önerdiği bi yer. Birinci sorum gidip komple kurtuldunuz mu ikincisi fiyatı nasıl bana biraz uygun geldiği için içim  rahat etmedi. 

12 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Herkesin kıl yapısı farklıdır ben on seans gittim bitmedi azaldı sadce 
(1,629 puan) tarafından
Yaaa kadında öyle dedi herkesin kıl yapısı farklı net bişey diyemem diye benim bacak be koltuk altı konple biter de diğer yerden şüpheliym
(2,501 puan) tarafından
Vala sonra ağda da yapamıysn başa sarıyor diye bende jiletle alıyorum ama bı kaç akrabamznda bitti bebek gibi oldular herkesin farklı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kıl yapina bağlı 8 seanasta bitmeyebilir ama ek paket alırsın bitmezse
(1,629 puan) tarafından
Umarım gerek kalmaz ya benim bilini bölgesi sert biraz o yüzden tereddütteyim bacakta bişey yok zaten bakalım nolcak
tarafından
Git bakalım eğer gerek olursa ek seana alirsin
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Benim tam bitmese de %90 azalmıştı,  ama hamilelik hormonları tekrar çıkarttı. O kadar emeğim boşa gitti. Bunun bilincinde olmalısın. 8 seansta bitmesi de  vücut ve kıl tipine göre değişir. Fiyat anlaşmanız çok uygun. 
(1,629 puan) tarafından
Hadi yaaa şuan çok ğzüldüm oaradan çok çalışıyorum vakit harcıycam
0 oy
(4,390 puan) tarafından
benim gittigim yer 12 seansli 2.400
(1,629 puan) tarafından
Bittimi peki
(4,390 puan) tarafından
daha yolun yarisina gelmedim baslardayim 4. seansim
esmer olanlarda daha etkili tuylerin iyi sonuc vermesi ve ben esmer değilim =)
(1,629 puan) tarafından
Ay ne alakaymış :)
(4,390 puan) tarafından
makina sarı tuyleri algilamiyo nxndnd
(1,629 puan) tarafından
Ooha benimki aşırı siyah :) kıllarım siyah diye mutlu olacağımı düşünmemiştim sağol :D
0 oy
(1,685 puan) tarafından
10 seans bütün vücut gittim hiçbir işe yaramadı param çöp oldu
(1,629 puan) tarafından
Yaaa şuan çok üzüldüm bide eşim kendi ense boyun elmacık kemiği için anlaştı oda 600 verdi bitmezse aşırı üzülcem
0 oy
(619 puan) tarafından
Paket bölgesi nemli olduğu icin tamamen bitmiyor.vkol alti bacak kol vs bitiyor ama onda da yilda birkez gidip tekrar yaptirmak lazimmis. Ben baya arastirmistim canim. Kok yapina kalinligina ve cihaza göre degisiyor. Fiyatdq oyle ucuz degil hemen hemen bircok yer kampanyali bu fiyata yapiyor
(1,629 puan) tarafından
Teşekkğr ederim yorumun için gerekirse ek oaket alırım artık umarım biter benim bi arkadasım ayda bir gidiyor burda 2 ayda bir çağırıyolar bende şaşırdım sordum bi tanıdığım ayda bir gidiyor nşye siz 2 ay diye oda demekki etkili cihaz kullanılmıyor 2 aydan önce çıkmazki demişti
(619 puan) tarafından
Ben araştırdıgimda da 2 ayda gidiyordu canim. Şöyle işlemden sonra killar çıkacak sonra kuru kese yapacaksin tekrar dökülecek. Sonra tekrar çıkacak yani bu işlem 1 aydan uzun sürer. Gittiginde tekrar detali sor. Kafana takilan seyler icinde ararsin falan.
(1,629 puan) tarafından
Aa bunu bilmiyodum tamam gidince soracağım herşyi insan üst üste sırmayada çekiniyor
(619 puan) tarafından
Yanlış bisey yapmaktansa sor canım nolacak sanki
(1,629 puan) tarafından
Tabiki 8 martta gitcem bakalım sorarım
0 oy
tarafından
sakın parayı peşin verme her seansa geldiğim de çıkarken ücreti öderim de 1000 i 8 e böl seans başı ne kadar düşüyorsa git yaptır çıkarken paranı öde senet falanda imzalama güvenme yani instagram da ki şeylere parayı alıp dükkanı kapatıp sonradan senetleri de avukata veriyorlar ödenmedi diye işini garantiye al 
(1,629 puan) tarafından
Burası öyle biyer değil görsen her yer altın varak ışıl ışık aşırı lüx bide kadir ezildi vs herkes payalşmış parasjnı ödedik çünkü öyleymiş karta taksit yaparım dedi eşimde siz tek çekin dedi öyle verdik öecbur ama güvenilir bi yer
tarafından
anladım canım çünkü çok var öyle dolandırıcı insanları mağdur ediyorlar
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim kil yapım erkeklerin sakalı gibiydi :)) bacaklarım bitti Kollarım az kaldı ama gitmiyorum kola şimdi 

3 ay önce yüze başladım etkili benim vücudumda 

Fiyat olarak çok çok uygun benim kuzenim 3500 yazıldı tüm vucut
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Dilan polat mı 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
8 seans gittim biraktigim gibi eskisindn beter oldu valla
0 oy
tarafından
Uygun cnn fiyat benkmki 1800 

İlgili sorular