+1 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (195 puan) tarafından

Yürüteç kullanmak istemiyorum malum erkek çocuğu doktorlar önermiyor ama eşimde alalım diyor. Bana göre birkaç aylığına boşuna 200 300 tl vereceğiz gibi geliyor. Yürüme arkadaşı da daha pahalı gönlüm onuda almak istemiyor. İlk arabam hem orta halli hemde daha kullanılabilir gibi geldi ne yapayım karar veremedim .

Tecrübeli anneler yardım edin :)

11 Cevaplar

+1 oy
(67 puan) tarafından
Hiç birine gerek duymadım ben kızıma,kaynım doğumdan önce yürüteç almıştı ben almicaktm zatn sevmedi çok fazlada bjndirmedm koltukların kenarlarında yürüdü ben kendim yürüttüm çok şükür 11 aylık yürüdü kızım 
(195 puan) tarafından
Ne güzel yaa bende düşünüyorum bizim böyle şeylerimiz yoktu yürümüşüz yani illa gerekli mi ha 1 ay önce ha 1 ay sonra yürüse
(67 puan) tarafından
Bence hiç gerekli değil ben gerek duymadm herkesin kendi düşüncesi tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk arabam kullandı bizim ki canım 
(195 puan) tarafından
Banada ilk arabam mantıklı geldi 2 yaşına kadar evin içinde kullanabilir gibi geliyor diğerlerine boşa para vermektense birkaç ay için
tarafından
Ama en çok koltuk kullanıyorlar canım bunu unutma :)
0 oy
(619 puan) tarafından
Ben örümcege koymaya basladim 6 ayi doldurdu. Ama saatlerce degil. Hareketlendikce bende rahatliyorum. Herseyin fazlasi zarar. Digerlerini kullanmadim bilmiyorum canım 
(195 puan) tarafından
Evet herşeyin fazlası zarar alıp almama konusunda kararsız kaldım bende
(619 puan) tarafından
Ben yegeniminkini kullaniyorum canim. Sonra da diger kardeşime vercem. Dolap yada letgo gibi uygulamalardan da alabilirsin. Dedigin gibi bebekler icin hemen hemen hersey en fazla 3 4 ay kullaniliyor. Ben rahatladim diyebilirim. Bugun ilk defa mutfaga kadar geldi normalde aglardi beni yanliz biraktiniz diye
0 oy
(119,341 puan) tarafından
3ununde kullanim amaci farkli yurume arkadasi dum duz gidiyo saga sola manevra yapmiyo orumcek heryere gidiyo ilk arabama yurudukden snr bile biner
(195 puan) tarafından
Evet hepsinin amacı farklı ama sanki birkaç ay kullanılacak şeyler gibi geldi ilk arabamı daha uzun kullanır sanırım. Ne yapacağıma karar veremedim
0 oy
(568 puan) tarafından
Bizde yurutecle büyüdük. Cevremdeki insanlarda hep yürüteç kullandi dayimin oglu 8 9 aylikti yurumeye başladığında. Ben almayi düşünüyorum. Boyunu ve kullanım süresi düzgün ayarlandığında çok faydalı bir ürün bence
(195 puan) tarafından
Benim oğlum küçük öyle kilolu değil 6 buçuk aylık faydası olur mu dersiniz
(568 puan) tarafından
Boyu ayarlanıyor yuruteclerin yere sağlam basabilsin parmak ucunda kalmasın yani ve günlük belli zaman dilimlerinde başlat çok faydalı olur. Benim dayım 4 yaşina kadar yuruyememiş doktorlar felç demiş dedem o zamanlar izmirde çalışıyormuş. Oradan yürüteç alıp götürmüş köye ve dayım yürüteç sayesinde yürümeye başlamış
(195 puan) tarafından
Aa öyle mi bende doktorlar önermiyor diye alma taraftarı değildim teşekkürler
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Benim iki kızım var yurutec ikisine de kullanmadım büyük kızım 11 aylık yürüdü küçüğe hem ilk arabam hemde yürüme arkadaşı aldık 15 aylık yürüdü ama ikisinide yürümek için değil oyuncak olarak kullandı şu an 2 yaşında yürüme arkadaşını kaldırdım ama arabayla hala oynuyor tabure niyetine üzerine çıkıyor filan daha uzun süre kullanılıyor yani 
(195 puan) tarafından
İlk arabam daha mantıklı sanki teşekkürler
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Örümcek asla önerilmiyor. Herkes kullandı diye bizde kullanalım ne var diyenlerde çok. Ama biraz araştırsalar anlarlar. Ben yürüme arkadaşı alicam
(195 puan) tarafından
Örümcek alma taraftarı değilim bende eşim alalım diyor
0 oy
tarafından
Yürüteç iyi oluyor çocuk istediği gibi sağa sola gidebiliyor. Yürüme arkadaşı almadım gerek duymadım ben. Ama ilk arabam iyi oluyor 3 4 yaşına kadar evin içinde biniyorlar. Fiyatları çok artmış hepsinin. Ama dolaptan ikinci el alabilirsin 60 70 liraya yurutec
(195 puan) tarafından
İlk arabam mantıklı geldi onu alırım teşekkürler
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben yürüme arkadaşı yürüteç almadim ilk arabamı da eşim indirimde almıştı ama ona tutunup yürür diye güvenme çok hafif birşey kızım 13 aylık 2 haftadır falan baya dengeli yürümeye başladı kendi kendine öğrendi sadece zip zip aldım ben hala da arada koyuyorum bana daha güvenli geliyor
(195 puan) tarafından
Bende ilk arabamı aralacağım sanırım o mantıklı geliyor teşekkürler
0 oy
tarafından
Hiç biri kızım kendi yürüdü gereksiz kalabalık
(195 puan) tarafından
Bende aynı fikirdeyim teşekkürler
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Yuruteç aldım kızım hiççççö sevmedi, ittirilen araba aldık az oynadı sıkıldı 11.5 aylıkken yürüdü

İttirilen araba cesaretlendirdi onu, çok hızlı olmaması lazım buna dikkat etmek lazım 
(195 puan) tarafından
O hangi araba canım yürüme arkadaşı diye geçen me

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
30 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Minnosuuum (64 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...