0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba. 14 gun once sezeryan ile dogum yaptim. Evde esimin kiz kardesi ile yasiyoruz maalesef ve kizima surekli annem annecim kizim diyip duruyorr ayni sekilde baska aile fertleri de bu durum beni cok rahatsiz ediyor sonucta o benim kizim onun annesi benim. Boyle olunca kizimi kucaklarina bile vermek istemiyorum sizce yanlis mi dusunuyorum. Ne yapmamı onerirsiniz

(Kaynanam degil gorumcem ve esimin halasi yanlis anlasilmasin)

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk zamanlar bende oyleydim yaa..hatta kaynananda sustugu zaman içten içe sinir olurdum..halbuki kadın yaptığı bisiy yok bana yardımcı olmaya calisiyo..hala da bazen sanki ben dogurmusum gibi diyo..annem der hala sever ama ilk zamanlardaki şey kalmadı bende..sncta büyüdüklerinde baana anne onlara hala babaanne anneanne diyolar..zamanla alışırsın merak etme..ilk zamanlar çok normal.bu şekilde hissetmen..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynana da öyle diyordu bİz uyardık dahada demez oldu. Bende hiç hoşlanmıyorum. O kadar meraklıysa herkes anneliğe doğursunlar cocuk. Bnm cocuğuma kimse annelik taslayamaz
0 oy
(880 puan) tarafından
Kızım, oğlum diye sevebilirler benim ailem hep güzel oğlum diye sever bende mutlu olurum ama annem demelerini istemezdim 
0 oy
(450 puan) tarafından
Görümcene söyle bir daha yaparsa annesi benim o senin yeğenin oluyor de. Zahmet olucak yeğenim diye sevsin. Eşinin halası da çok komik ayrıca ne alaka yani
(15 puan) tarafından
Evet haklisiniz tavrimi koyacagim valla. Sabret nereye kadar. Halasini bende cozemedim valla
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Kızımm neysede annem denmesi benimde hoşuma gitmez açıkçası ne benim tarafımdan ne eşimin tarafından herkesin sıfatı belli herkes sıfatıyla sevsin annesi olan benim en nihayetinde 
(15 puan) tarafından
Agziniza saglik valla. Benim esim normal karsiliyo
0 oy
tarafından
Kuzum suanda lohusa olduğundan öyle qlinganlik oluyor ileriki günler de öyle dedikleri zaman mutlu olursun :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İlk başta bebeğini hiç kimseyle hiç bi şekilde paylaşmak istemyiosun ama sonra geçiyo bu durum boşver kendini sıkıntıya sokma annem demekle  anne olunmuyo
(15 puan) tarafından
Halisiniz da ne bileyim ellerinde olsa cocugumu kucagima bile vermeyecekler. Bide gorumcem bu benim siz yenisini yapin kafasinda. Bide ustune annem kizim falan diyince iyice geldiler bana.
(3,282 puan) tarafından
Gerçekten geçici bi durum lohusasın kendini strese sokma bu benim  falan dediğinde hiç cevap verme oralı olma senden yüz bulamayınca sonra demez zaten
0 oy
(238 puan) tarafından
Kızım diyebilir sıkıntı yok ama annem lafını bence kimse dememeli bnde hoş karsilamiyorum kaynanam sürekli üstüne bastıra bastıra annem diyo canımı sıkıyor kızıma ilk konuşmaya başladığı zaman kendisine Fatma anne bile dedirmeye çalışmıştı hiç unutmuyorum
0 oy
(236 puan) tarafından
Annem demesi saçma. Yani belki ince düşünce olacak ama görümcen annem dediği zaman e doğan cocuk erkek kardeşinin kızı babası kim oluyor ? Yani aslında söylenen lafların bazen nereye gideceğini kestirmek lazım. Cocugun 1 tane annesi 1 tane babası olur. Yanlış anlama dayısı kaldırsa oğluşum dese oğlum diye sevse ?? Birtanecik yiğenim de prensesim de sev annem diye sevme bir zahmet 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ya valla sana hak veriyorum. Yani insan rahatsız oluyor Bi şekil açıklanması güç. Benimde Bi kız kardeşim var. Benim kızlarıma be oğluma kızım oğlum diyor bende o denli olmasa da yani Bi tuhaf oluyorum. Teyzem diye sev mesela demi. Tamam teyze demek anne yarısı demek ama gel görki insan tuhaf biçimde rahatsız oluyor.benden büyük ablam var ben hiç öyle şeyler diyemem. Teyzecim derim abimin çocuklarına halacım derim. Yani haklısın Bi nebze. 
0 oy
tarafından
Neden bu kadar herseyi takıntı haline getiriyor bazıları gerçekten anlamiyorum annem demekle annesi olmazlar yada çocuk onları anne bellemez
0 oy
(13,328 puan) tarafından
Benim kayinvalidem de annem annem diye seviyordu ben kibar bir şekilde uyardım annem diye sevme anne annesinin ben olduğumu bilsin diye kızım oğlum demelerine karşı değilim ben yeğenimi baloğlum diye seviyordum ablam benim oğlumu balam diye seviyor bizde bala evlat çocuk demek ama benim ailemde olsa eşimin ailesi de olsa benden başka kimsenin annem diye sevmesini istemiyorum 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Benimde en sinir oldugum konu bu ne yazikki onlarin dusummesi lazim boyle konusmamasi gerektiklerini 
(15 puan) tarafından
Bencede oyle. Ama eminim ki biz bisey desek bizden kotusu olmaz

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 683 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,924 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bugram21 (41 puan) tarafından soruldu