+1 oy
693 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam dan böyle konuştuk falan dedim ben misafir çok seviyorum falan. Bana dedi bana gelen misafir hemen kalkmalı  sevmiyorum dedi. 

31 Cevaplar

+5 oy
(22,070 puan) tarafından
Normal bende uzun uzun oturanı sevmem mesela kahveye geliom diolar bakiom aksam 8e kadar otryolar eee ne anlamı kaldi ic kahveni otur 1 saat git :D
tarafından
Hahahah doooonuuumm var kıpkırmızı bilmem hangi markanın huhuuuuu :D hahaha
tarafından
Anam hele şunlara
(22,070 puan) tarafından
:DSD:DDD aaaa kiz sus olurmu öyle şey Para babası amma 5 tllik hepsi papel derdinde :DDD:D
tarafından
Edaaaa edaaa yatak çarşafım eskildi Edaaa yıkaya yıkaya:D puhahahahaa
tarafından
Hahahahaha eda 5 tl kargo da yok artikin vah vah :D hahahaha
-Reklam-
+2 oy
(11,217 puan) tarafından
ne ben ne kaynanam misafir sevmez ikimizde bu huyumuzu biliorz ona gore davranioz :)
+2 oy
tarafından
Misafir evin bereketidir rızkı ile gelir bir ikram edersin bin rızkı bırakır misafir sevmeyen insanı sevmem ben misafir girmeyen ev bereketsiz dir ben çok dikkat ettim bu ara mesela bu ay misafirim gelirse evimdeki malzemem resmen bitmiyor dolu dolu geçiyor kimse gelmediği zaman bir bakıyorum o kadar alışveriş yapmama ramen hemen bitiyor yetmiyor belki psikolojik benimki ama 
tarafından
Misafirliğe gitmeyi sevmem ama :D
tarafından
Bende aynı fikirdeyim. Hiç gitmişliğim olmaz ama misafir çok seviyorum.
(48,690 puan) tarafından
Suraya yazayim burda ececec var kiza sevmiyo diye nasil yuklendiler bak herkes sevmiyo bu postta ☺️ yagmurum benim yorum ikinciyi sayfaya düştu bulmak zor geldi ondan buraya yazdim☺️
+1 oy
(11,272 puan) tarafından
Ben ansızın gelen sevmiyorum ya da eksik aramaya geleni
0 oy
tarafından

O zaman kimse gitmesin evine kimseye kapıyı açmasın bir zahmet madem sevmiyor :blush:

0 oy
tarafından
Ne diyebilirsin ki herkesin yapisi farkli
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Tepki vermem çünkü misafir sevmeyeni bilirim..illaki belli ediyordur. Bence seninkide belli ediyordur sen nasıl anlamadın ki. 
tarafından
Kız misafir ona gelmişti . Ben hiç ona gitmemişim bana gel diyor hep çocuk bahane ediyorum çünkü huyu değişik biri . Tlfnda konuştuk  dedi bunlar gelmiş çok yorulmuşum misafir hiç sevmiyorum .
(1,297 puan) tarafından
Demek ki seni misafirden saymamis ki sana demiş. Şenlik bişey yok bnce
tarafından
Bilmiyorum ki vallah
0 oy
tarafından
Bisey demezdim herkes kendinden sorumlu
0 oy
tarafından
Herkesin dusuncesi kendine
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Valla bende çok sevmiyorum uzun süreli ugrasamiyorim ha gelsinler dört dörtlük hazır ederim ama sıkmamak da lazım 
0 oy
tarafından
Misafir sevmeyen insan bence misafirliğe de gitmemeli böyle diyen insan gidince de zorla kalkar ha
0 oy
(589 puan) tarafından
Sevmeyebilir gayet normal misafir sevmek kadar normal ben de sevmem gitmeyi de sevmem zorunlu durumlar hariç 
0 oy
tarafından
Olabilir gayet dogal bence 
0 oy
tarafından
Seviyorummmm ama onceden haber versinn
0 oy
tarafından
Evime gelip kusur arayani bos konuşanı asla sevmiyorum gelmelerinide istemiyorm 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Birinin öyle olduğunu duysam gitmem evine kronometre mi tutucaz çok oturmamak için
0 oy
tarafından
Haklı ya ben de öyle isterdim 
0 oy
tarafından
O zaman o oturup kalkmasın kimseyle. 
0 oy
tarafından
Hiç bir tepkim olmaz kendi tercihi kendi keyfi beni hiç alâkadar etmez ben misafiri severim güzel de ağırlarm çok şükür herkesin kendi düşüncesi 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Valla devir artık misafir devri değil canım millet kendi karnını zor doyuruyor birde misafirmi yedirecek.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 424 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 807 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 545 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 236 göst.