0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İsteyen linçlesin umrumda değil ama bu çocuk çilede çıkarıyor beni ya kaynım eltim bir de 4 yaşındaki çocukları geldi çaya neyse çay verdim Hamza yerde oynuyordu eşim sigara içmeye balkona çıktı biz içerde kaldık baktım çocuk hamzanın ameliyatlı elini bile bile tekmeliyor yapma dedim yok bir daha sakın yapma dedim kucağıma aldım ne eltim ne kaynım ağzını açmadı neyse sonra kaynımla eşim biraz yürüyecez dediler çıktılar biz eltimle kaldık çocuk diğer odada oynamaya gitti hamzayı yere koydum oynasın diye bir vaktım koşa koşa geldi pipisinin üstüne basarak koltuğa atladı bende napıyorsun sen üstüne basma sakın dedim kucağıma aldım eltim de ordan diyor ki işte benim kıza da böyle yapıyor onun kızı da 8 aylık banane senin kızına yapsın benim oğluma yapamaz o çocuk yüzünden ne eltime gidiyorum ne onlar gelsin istiyorum ya saldırganlığından nefret ediyorum 

Bir post daha açacam o da kaynımın boş boğaz konuşması ile ilgili buraya yazsam uzun olur 

51 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Carpardim ağzına bir tane ruh hastası
tarafından
Konuşamıyor çocuk konuşamadığı için saldırgan bunu ailesi de biliyor ama yok inatla getiriyorlar getirmeyin y
(1,837 puan) tarafından
Açık açık söyle. Eğer yine bir araya gelmek isterlerse sizin oğlan mümkünse Hamza iyileşene kadar yanına gelmesin. Zarar veriyor de. Neden cekiniyorsun ki. O zaman çocuğa dur demeyi bilirler
tarafından
Dedim canım kendi de biliyor oğlu yüzünden onlara gitmediğimi ama kendi gelirken 8 aylıkken kızını evde bırakıyor bunu getiriyor
(1,837 puan) tarafından
Asıl küçük olan yanına alınır Büyük evde kalır. Bence bilerek yapıyor. Şahsen yerinde olsam asla gorusmezdim
(988 puan) tarafından
Senın eltın olacak sıgırda sıkıntı cocuguna terbiye verememıs sen ne yapcan alma evıne kov gıtsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kim neden linclesin ki,lincleyenlerin cocuklarina yapsalar haz ederler mi
tarafından
Yok diyorlar ya çocuk olabilir banane çocuk olsun olmasın yaptığı normal değil ya
0 oy
tarafından
Haklısın bende olsam aynı tepkiyi veririm 
tarafından
Hatır insanı çileden çıkarıyorlar ya yetiştirmeyi bilmiyorsanız doğurmayın
tarafından
Öyle tabiki bunlardaki rahatlık kimsede yok
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İyi dayanmışsın. Çocuk değil eşgıya yetiştiriyorlar. 
tarafından
Öyle yetiştiriyorlar zaten ona vur şuna vur falan küfür ediyorlar çocuk öyle oluyor
0 oy
(403 puan) tarafından
Anasindan babasından yüz buluyo onlar yapma dese en basindan uyarsa böyle yapmaz bide yaparken nie susuyorlar anlamiyorum kizsana çocuğa cocuk o bir yere kadar anlar
(403 puan) tarafından
Orda eltine kizacaktin sahip cik çocuğa ameliyatlı eli bakma öyle bırakma falan de şımarık yetiştirmişler
tarafından
Dedim ameliyatlı eline vuruyordu falan çocuğa yapma dedim diye surat astılar
(403 puan) tarafından
Seninki yapmis olsa ne yapacakmış hanimefendi öyle ce mutlu mutlu oturacakmiydi bsy olmaz yapsin çocuk dermiydi
tarafından
Kız oğluna yapma dedim diye surat astılar
(403 puan) tarafından
Tamm anladim seninki yapsa o zaman senin verdiğin tepkiden o vermeyecekmi onu diyom kiz
0 oy
tarafından
Çocuğun suçu yok ki cnm annesinin rahatlığından kaynaklanıyor....birde kıskanıyor da.olabilir..
tarafından
Ailesinden zaten ama öyle bir çocuk yetiştiriyorlarsa getirmesinler biliyorlar zarar verecek
tarafından
Yani işte onlar için problem yok ki normal diyolar..hayır birde.uyarsalar .ses çıkarmadı kaç.dogru bisiy yaptığını.dusunur..birde  oğlun.nasil oldu durumu iyi mi..geçenlerde bebek bölümünde biri sordu fazla parmak ameliyatını..onun bebeğinde vardı..
tarafından
Çok şükür dikişler düştü yavaş yavaş düzeliyor
0 oy
(119,126 puan) tarafından
valla bi tame yapistirirdim da ben olsam simdi oda cocuk diyen olcak ameliyatli bebege yapilmas
tarafından
Ya bir gör zayıf bir çocuk da değil kalıplı kilolu öyle izlediler ya ben bir daha sakın yapma deyince de surat astılar
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim benim yegenimde biraz saldirgan valla kizimla basbasa birakmiyorum hic ondan koruyorum resmen buzamana kadar 1 2 kere aglatti ozellikle gidince onunla konusup tembihliyorum ve kziiyorum bende hic tahammul edemiyorum. Aslinda cocuklardan ziyade anne babaya cok kiziyorum nefret geliyor hele bide bakmiyorlarsa
tarafından
Canım çocuğu ona vur buna vur anneye vur falan diye yetiştiriyorlar ee böyle yetişen çocuğu evimde istemiyorum
(2,016 puan) tarafından
Sizinkiler hakkaten eskiya yetistiriyorlar bence ne git ne de davet et benden soylemesi Allah yardimcin olsun insallah
tarafından
Kız hiç girmiyorum eltime biliyor da oğlu yüzünden gştmediğini
0 oy
tarafından
Çocuğa bahane yok çocuk adı üstünde ama anasının ağzına sicardim
tarafından
Bir de ben yapma deyince surat astılar defolsunlar gitsinler banane
0 oy
tarafından
Aman en nefret ettigim kadin tipi çocuğuna bakacaksın kardeşinin evine gitsen bile bu ne ya bende hiç sevmem böyle şeyleri 
tarafından
Ya ameliyatlı parmağa tekme atıyor bir de
0 oy
tarafından
Bazı çocuklar böyle oluyo yaa kayninin eltinin suçu yok bence o yaştaki çocuğa dur dese anlamaz sen bebeğine dikkat et bence yakınına yaklaştırma 
tarafından
Canım çocuğu ona vur anneye vur ablaya vur diye yetiştiriyorlar küfür ederek yetiştiriyorlar çocuk çokta akıllı
tarafından
Yaa yetiştirme tarzı ne kadar kötü yanlış
0 oy
(880 puan) tarafından
Valla o sus pus oturan anasına iyice bi laf söylerdim 
tarafından
Kız yapma dedim diye surat astılar
(880 puan) tarafından
Kendi çocuklarına yapılsa aynı şey demek ki hiç tepki vermeyecekler
tarafından
Yok onların çocuğuna kimse ellemeyez kız ben yapma dedim diye surat astılar düşün
0 oy
tarafından
Ya kıyamam kizmakta çok haklısın eltinde çok rahat maşallah ya küçük senin oğlusun bide yeni yeni iyileşiyor düşüncesizler
tarafından
Evet ya istemiyorum valla oğlu yüzünden gitmiyorum bile onlara çünkü çok zarar veriyor
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben kovardım evden o aileyi
tarafından
Kız bir de kötü bir şey demişim gibi surat asıyorlar
(7,768 puan) tarafından
Sıçarm suratlarına alma bi dha evine *** yiyesiceler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bırakma ya o bebeyle sende bacım anasıda ne kaygısızmış delimi ne
tarafından
Bırakmıyorum canım diğer odada oynuyordu birden koşa koşa geldi üstüne bastı
0 oy
tarafından
Ayyy ben bile sinir oldum okurken ama suç bebeede değil o eltine gıcık oldum uyaramiyormu bebeyi ağzını yaya yaya benim kizada böyle yapıyor diyor napalim yapıyorsa uyarmak zorundasın sen o çocuğu 
tarafından
Asarlarsa assinlar gelmesinler ozaman birdaha görürüm ileri de onları kapıya gelenlerede surat asacakm8
tarafından
Ya anlamadığım 8 aylıkken kızını evde bırakıp bu çocuğu niye getiriyor
tarafından
Kizzz bı de 8 aylık bebeyi evde mi birakmis nasıl ana gi o sırf bence 8 aylık bezi maması uğraşmamak kendi dedikodu yapıp gezmek için o bebeyi bırakıyor bunuda salivermis zaten
tarafından
14 yaşındaki kızına bırakıyor kendi öyle geziyor valla
tarafından
Oha yaaaa
0 oy
tarafından
Açık açık söylerdim Vala Ben. oğluna iki kelime de sen söyle uslu dursun diye. Oğlum az zarar verenin ağzına çarparım vallahi O ne öyle oğluma zarar verecek ve ben susacağım eşin ne diyor bu duruma
tarafından
O görmedi sigara içmeye çıkmıştı söylemedim daha
tarafından
Söyle kuzu bu tür şeyler ihmale gelmez öyle devam ederse çocuğun çok çekingen olur İçine kapanık olur bak çok gördüm böyle şeyler
tarafından
Gelmedi daha eşim gelsin söyleyecem
0 oy
(42 puan) tarafından
Çocuk naptigini bilmez etmez belki ama bizimkiler çocuk değil mi acaba genelleme yapıyorum eltinizin oğlunun sorunu varmış burda bütün suç eltinizde ve eşinde benim çocuğumda zarar veren bir çocuk olsun ne evime çocuklu insan kabul ederim ne o çocukla çocuklu bir eve giderim gidiyorsamda arkasından gezerim. Aynı benim gorumcemde böyle hamileyim iki çocuğum daha var gelir çocuğunu koyar ortaya telefondan gözünü kaldırmaz ben kosturayim çocuğunun arkasından diye beklerdi çocuğu evi boyar meyve yer kapılara duvarlara sürerdi yeni yikattigim koltuğuna sakız yapıştırdı çocuk bu yapar ama anasida ana olsun baksın artık çağırmıyorum geleceği zaman komşuya anneme falan kaçıyorum denk gelmiyoruz 
tarafından
Onlar çocuğu böyle yetiştiriyor ona vur buna vur diye diye çocuğa küfür ediyorlar s.git falan ya banane çocuksa çocuk ama benim çocuğuma zarar veremez
(42 puan) tarafından
Aynıyiz canım bizimkilerde oyle kız çocuğu ama sürekli ağzında küfür benim çocuklarımdan 3 yaş küçük sürekli zarar verir benimkiler karşılık verince görümcem benimkilere bağırır o küçük diye kendi cocuklarini vasat yetiştirirler ama pırlanta görürler bende sinir oluyorum en son patlama yaşıyorsun zaten ben bı patlama yaşadım baya soylendim gelmiyor artık gelmesinde lazım değil valla soylendim rahatladım sende dokmicini gitsin çocuğundan kıymetli degil
0 oy
(7,036 puan) tarafından
ben okurken kriz geldi ay annesi uyarir bir sahip cikar insan ya 
tarafından
Ben uyardım diye bana surat astılar bir de
(7,036 puan) tarafından
haspam o zmn kendieri uyarsin sana firsat vermesinler
tarafından
Asla uyarmıyorlar salıyorlar
(7,036 puan) tarafından
o zmn surat salamayada haklari yok onlarin ki can sa sizinkide can
0 oy
(11,217 puan) tarafından
anasi mi o eltin.ee o niye engellemiyor. ay ben sinir krizi gecrdim burda.
tarafından
Engellemiyor çünkü onlar böyle yetiştirdiker
(11,217 puan) tarafından
o zmn kimse kusura bakmasin anne refleksi elim carpabilirdi : D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,076 göst.
0 oy
6 cevap 231 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,154 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,321 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,466 cevap

34,765 kullanıcı

...