0 oy
909 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İsteyen linçlesin umrumda değil ama bu çocuk çilede çıkarıyor beni ya kaynım eltim bir de 4 yaşındaki çocukları geldi çaya neyse çay verdim Hamza yerde oynuyordu eşim sigara içmeye balkona çıktı biz içerde kaldık baktım çocuk hamzanın ameliyatlı elini bile bile tekmeliyor yapma dedim yok bir daha sakın yapma dedim kucağıma aldım ne eltim ne kaynım ağzını açmadı neyse sonra kaynımla eşim biraz yürüyecez dediler çıktılar biz eltimle kaldık çocuk diğer odada oynamaya gitti hamzayı yere koydum oynasın diye bir vaktım koşa koşa geldi pipisinin üstüne basarak koltuğa atladı bende napıyorsun sen üstüne basma sakın dedim kucağıma aldım eltim de ordan diyor ki işte benim kıza da böyle yapıyor onun kızı da 8 aylık banane senin kızına yapsın benim oğluma yapamaz o çocuk yüzünden ne eltime gidiyorum ne onlar gelsin istiyorum ya saldırganlığından nefret ediyorum 

Bir post daha açacam o da kaynımın boş boğaz konuşması ile ilgili buraya yazsam uzun olur 

51 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Eltin gerizekalı mı acaba 
tarafından
Acaba değil direkt gerizekalı
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Çocuğa bişey diyemem benim de kızım kardeşi doğduktan sonra çocuk sevmez ve hatta döver kardeşi hariç 

arkadaşım eve geldiğinde nöbete giriyorum kızım çocuğu dövmesin diye aynı şekilde ben gittiğimde de yani annesi bi zahmet izin vermesin ya ne kadar rahat insanla var
tarafından
Burda anne babanın yapma demesi lazım benden önce ama ben yapma deyince surat asıyorlar
(228 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın valla ben olsam daha sert tepki verirdim
0 oy
(48,670 puan) tarafından
Onun kizinada yazik ne gamsiz kadin ya
tarafından
Hemde ne gamsız ya
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Evime kabul etmem acik ve net 
tarafından
Kız gitmiyorum bile o da ay da bir kez belki gelir
(1,569 puan) tarafından
Gelmesinler cocuk dan rahatsiz oldugunu dile getir
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim benim ya o kadar haklisin ki. Benim ablamin kızı 5 yaşında bizde annemlere ziyarete gittik ablama da ugradim ablamda kalacaktim kizim 3 aylik falan. Yegenim elimde büyüdü bide baktim kizimin kulagina ciglik atiyor yapma rtme bilmem ne derken ablam demesin mi bacim zaten kiskaniyor ondan yapiyor diye. Sen kizina lqf bile dedirtmiyordun hayirdir. Senin ki evlatta benim ki oyuncak mi dedim. 
tarafından
Aynen öyle ama onlarınki çok değerli bizimki değersiz
(619 puan) tarafından
Uok canim çocuk ama akli eriyor yani en azindan yaptiginin yanlis oldugunun farkinda
0 oy
tarafından
Ben dayanamam çarpardım okadar da değil zaten vizede kayın validem gelicek yine getirecek 3yaşında kendisi bakıyo tembihledim eşimi şimdiden herkez doğurduna baksın yoksa açarım ağzımı affetmem 
tarafından
Ya vallahi biraz daha kalsalardı patlayacaktkm artık
0 oy
tarafından
Ayyy gebertirim heralde :D valla carparim ağzına,eltime de derim bak çocuğuna sahip çık yoksa carpacam ağzına derim,o ne öyle ay, Allah korusun hadi bişey oldu kim verecek hesabını
tarafından
İşte o zaman beni suçlarlar bıktım oğlundan ya
tarafından
Yok anam ben gelemem öyle şeylere,herkes sahip çıksın çocuğuna
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım oğlunun rahatsizligi ne postlarına denk geliyorum bazen senin ama
tarafından
Elinde ve ayağında fazla parmak vardı onlar alındı canım
(3,599 puan) tarafından
Oyy kuzum Allah şifa versin inşallah
O çocuğa anne ve babanin n terbiye vermesi lazım madem onalr vermiyo sende önlemini al Allah muhafaza
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım oğlunun rahatsizligi ne postlarına denk geliyorum bazen senin ama...n
0 oy
(899 puan) tarafından
bugün kızımın doğum günüydü ve eltimin oğlu da ayni anlattığın gibi bir çocuk günüm zehir olmasin diye eltimi çağırmadım herkesi çağırmama rağmen.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Çarparım o çocuğu  evimede almam..

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,082 göst.
0 oy
6 cevap 235 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,158 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,326 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...