0 oy
422 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (510 puan) tarafından
Bi omre fiyatı aldım kuaförlerden.  Birisi 800 birisi 300 dedi nasıl bukadar fark olabiliyor . 800 diyen uzunsokakta yani buranın çarşısının içinde oyuzden mi acaba konumu etkiler mi

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla tek renk evde boya daha iyi
(510 puan) tarafından
Dip boyası ile uğraşmak istemiyorum oyuzden öyle düşünmüştüm. Ombre de kendi saç dibim olcak
-Reklam-
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Konum etkiler tabiki her yerin iyisi kötüsü var sonuçta 
(13,021 puan) tarafından
Ya 1000 demedigine dua et bizim şehirde de böyle kaliteli işini iyi yapan bı yere git baya istiyorlar ama mahalle arasında bı yere git az buçuk düşüyor biraz daha
(510 puan) tarafından
Güzelleşmek bile zor bu hayatta vay canına ☺️
(13,021 puan) tarafından
Maalesef parayla oluyor bu işler işte ünlülere bak normal halleri biz gibi para olunca nasıl guzellesmisler :D
(510 puan) tarafından
Ay onlar zaten baktıkca hayretle bakıyorum onlara
(891 puan) tarafından
Bizim kıçı kırık mahallede benmm ensedeki saça 300 yaparım deid 2 yıl önce.dedim ne yapiyon bizim arkadaşlar çarşıda uzun saçı 400 kusure yapıyor sonra vazgeçtim kendim boyamaya devam :) şimdi 800 olmasına sasirmadim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Burda da 600 demişlerdi geçen ablamın kızına oda tanıdık diye kenar yerler ucuz olabilir ya da ombre yapcam diye saçını perişan ede ulir ondan ucuzdur saç uzunsa 600den aşağı demiyorlar
(510 puan) tarafından
300 diyeende saçın boyuna göre fiyat değişiyor 300 den başlyor dedi
(4,430 puan) tarafından
Kısa saç 300 o zaman normal olmuz hizasına 600 dediler uzunu da 800.demekki anam bide beğenmezsen kahrilur adam
0 oy
tarafından

Konum/ kullanılan boya markası/kuaförün müşteri potansiyeli/ kuaförün el becerisi/ çalışan eleman sayısı.. herşey etkiler. Ben Ankara'dan Kayseri'ye saç boyatmaya gittim sırf tehlikeye atmamak için :D 1400 TL verdim. Ankara'da 600 dedi yok cektim

(510 puan) tarafından
Yok yav para bol heralde bacım 1400 saç için çok değil mi dicem ama param olsa bende verirdim iyisi olsun diye haklısın kız ☺️
tarafından
Para bol da değil de saçım icin ev parası yine harcarim gözüm görmez :D
0 oy
(119,342 puan) tarafından
kuaforun malzemeleri markadir urunler kalitelidir ayrica dukkani iyi yerde ve taninan bi kuafordur ondan yuksek demistir
0 oy
tarafından
300diyene yaptır cnm. Diğeri isim yapmışsa uçuk fiyat veriyordur
(510 puan) tarafından
Evet canım dediğin gibi . Diğer kuaförde güzel yapıyor yani baltım sayfasını inceledim
0 oy
tarafından
Konumda etkiler kullandığı malzeme de etkiler 
(510 puan) tarafından
Ne kullanıyorlar acaba çok merak ettim
tarafından
Kardeşim kuaför benim ondan biliyorum kimi sadece doğal madde kullaniyo kimi kıytırık marka kimi pahalı marka değişiyo o duruma göre
(510 puan) tarafından
Yaa belkiee ondan saç yıpranmadan yapıyorlar o saçları hemiiiiii
tarafından
Tabi canım kıytırık olursa pişmaniye olur çıkarsın
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bacı biri alıyor malzemenin ucuzunu yapıyor saçı bukalemun biri alıyor kaliteli malzeme saçını istediğin gibi de yapıyor. Yer konum kalite cok etkiler fiyatları
(510 puan) tarafından
KmSaç bi kadın için en önemli şey keşke herkes işini hakkı ile yapsa da bizlerde korkmasak  ne var sanki hepsi doğal kaliteli kullansa
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Nerenin uzun sokağı bu :) 
(5,220 puan) tarafından
He ya izmire geldim 2 senedir aman :( sen kime gitcen ha gi kuaför bu dediklerin
(510 puan) tarafından
Masal kuaför 300  
mehmet aycan 800
(510 puan) tarafından
Trabzon neresindensin☺️
(5,220 puan) tarafından
Bitame vardı benim zamanımda uzun sokakta adını unuttum ama beton helvanın karşısında orası çok iyi arklarım hep orda yaptırırdı ama halen duruyomu bilmiyorım canm bu dediklerinide hatırlayamadım
(5,220 puan) tarafından
Meekezdeydim canm bostancıya gitmeden ensar vakfının ord ev. Şimdi izmirdeyim özledim oraları yaa
0 oy
(619 puan) tarafından
Mekanin duyulur olmasi, gozde bi yerde olmasi boyanin kalitesi cok etkiliyor canım
0 oy
tarafından
Geçen yaptırdım 300 e 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim konum semt boya markasi hepsi farkediyor bende semt olarak pahali biryerde yaptirdim ama boyasida kaliteliydi dogal saca ombreyi 300 e yaptirdim saci uzun olan extra dip boya isteyen sacinin rengi farklj olanlara 500 tl ye yapiyorlar 800 tl de cok fazlaymis buralarda 500 600 civari
0 oy
tarafından
Boyaları aciciyi al gel ben boyayim kız 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Kuaförden kuaföre fark eder fiyat ama 300e ombre hiç duymadım son 3 senedir. Ben aralık ayında 1300'e yaptırdım. 300 dese biri bana saçım yanar diye şüphelenirdim galiba güvenemezdim.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Trabzon mu orası... Sögütlü ye git orda uygundur. Ayrıca konum etkiler kira nasıl cıkıck...uzunsokakta dükkanlar ne kadar pahalı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evde boya canim bnce
0 oy
(2,593 puan) tarafından
dükkanın konumu, müşteri potansiyeli, çalışan elemanların niteliği, başarısı vs hepsi etkili mesela ben doğumdan sonra daha az bilindik bir yerde yaptırdım birde kayınvalidemin akrabasıydı ama yandı saçlarım koptu resmen açıcı uyguladı beceremedi ama geçenlerde daha bilindik güzel bir kuaförde açıcı işlemi uygulandı hiç yıpranma olmadı saçlarım da
0 oy
tarafından
Kuaför arkadaşım var kafalarina göre fiyst veriyorlar bunu biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 529 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 486 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.