0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık kızım var bu sabah kalktı bezi kupkuru gece 12de değiştirdim en son sabah 8.30da kalktı ye öyle olmuştur acaba gerçi ben de küçükken öyleymişim gece asla çişimi kaka mı yapmazmışım annem hiç bez koymazmış bana geceleri acaba kızım da mı aynı olacak yoksa herhangi bi sebep falan var mıdır takip etmem gereken 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece birşey yediriyormusun
(147 puan) tarafından
Yok kuzum yediremiyorum yatmadan 1 saat önce falan beslerim gece beslenmesi yok benim kızımın 5 ayı doldurduğundan bu yana gece beslenmesi istemiyor doktorumuz da istemiyorsa verme demişti normalde hep yapar çişini ama bugün hiç yapmamış ama uyandıktan sonra 1 saat içinde yapmış baya
tarafından
Yaptıysa sıkıntı yok ama bol bol su iicir susuz kalmasin
(147 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın içiyo zaten su içiririm hep belki benim bebekliğim gibi olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece kalkıp emmiyor mu canım 
(147 puan) tarafından
Yok canım hiç emmiyo benimki ama 5 aydan beri gece beslenmesi yok istemiyor mama versem de almıyo ama çişini yapardı hep kalktığında bezi dolu olurdu bugün uyandıktan sonra 1 saat içinde doldurdu
tarafından
Gece beslenmedigi için normal canım
0 oy
(7,634 puan) tarafından
Gece ne yedi içti o önemli pek bir şey içmediyse yapmaması normal.
(147 puan) tarafından
En son uyumadan 1 saat öncesinde falan mama yer hep yani hep aynı hergün yapardı bugün yapmadı sadece
(7,634 puan) tarafından
Bir günlük birşey olabilir takılma demekki tuvalet eğitimi kolay olacak zorlamayacak seni.
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Açsa çişini yapmaz canım 
(147 puan) tarafından
Ama hep aynı saatte uyur uyanır gece hep uyumadan 1 saat önce yer mamasını bugün oldu bu ilk defa anlamadım ki ben de
(2,826 puan) tarafından
Uyanınca yaptıysa sorun yok o zaman
0 oy
tarafından
Benimde olmuştu ebe takip et uyandıkdan sonrada yapmazsa bir doktora götür demişti bana. Uyanınca yaptıysa sorun yok
(147 puan) tarafından
Yaptı yaptı uyanınca 1 saat içinde baya baya doldu bezi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gece beslenmesinde problem mi var. Benimki dede bir kere oylemoldu idrar yolu enfeksiyonu cılktı. Acısından çşini yapmak zorlamış
0 oy
tarafından
Benm kızım gece emdiği halde yaomaz canm uyanır uyanmaz yapar ama normaldir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yeterince su içmemiş sanırım emmiyormu
0 oy
tarafından
Gece beslenmiyorsa normaldir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 264 göst.