0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba 2 oğlum var biri 3 buçuk biride 16 aylik belirli duzen oturtmaya çalışıyorum haftanin 1 günü komple siler süpürürüm hafta icide dolaplar buzdolabı çocuk odasi vs yapmaya calisirm ekstra olarak diyette olduğum icinde esim vardiyalı çalışıyor 3 de gidip gece geliyor o yüzden spor icin fedakarlık yapıp sabah 8 de gidip 1 saat yürüyüp geliyorum sizce bu sekilde olursam başarılı olabilir miyim yani fedakarlık olmasi gerekiyor mu bayadr evde yapıyorum aslinda sporumu ama simdi havalar guzelken disarda yapmaya başladım hani gece cocuk uyanıyor cok dis şancsi var o uykusuzluga ragmen kalktm sporumu yaptm emek verdiğim için söylüyorum daha çok hani Gercekten Anneler her konuda fedakar oluyorlar bende kendi sağlığım icin birseyler yapmaya çalışıyorum yeri geliyor ac kalıyorum yeterki önce couklar ve isler hallolsun diyorum sizlerde boylemisiniz yoksa gun icinde islerim yetişmiyor..

5 Cevaplar

+1 oy
(13,212 puan) tarafından
Kalanı bırakıyorum kendimi zorlamam illa yetişsin diye 
-Reklam-
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Herkesin düzeni farklı canım mesela ben sabah 6 50 de kalkıyorum hazırlanıp işe geliyorum iş bitince eve dönüyorum kızımla ilgileniyorum sadece mutfak antre koridor oturma odası toplayıp süpürüp toz alıyorum sonra yemekle uğraşıyorum bulaşık çamaşır derken saat 1 de uyuyorum haftasonu her yeri genel temizlik yapıyorum pazar günü dışarı çıkıyoruz tabi ekstra yürüyüş için vaktim olsa tabiki yaparım ama yok 4 5 haftada bir kapı cam genel temizlik için yardımcı bi abla geliyor öyle geçiyor günler işte yoğunlukla tabi bi de gece uykusu var kızım en az 5 defa uyanır emmek için o yüzden hiç uykumu aldığım gün yok 
0 oy
(489 puan) tarafından
Benim daha dogum gobusum yerinde duruyor yeni başladım spora evdi bebekti kocaydi yetiştirmeye çalışıyorum
(886 puan) tarafından
Peki kendinizden fedakarlik yapiyormusunz
(489 puan) tarafından
Tabi yapıyorum bazen
0 oy
(5,045 puan) tarafından
Vala cnm bn o kadar kizmla ilglinyrm ki temizliği o uyurken yapyrm kendimi salmisim doğrumu onu da bilmyrm ama blmyrm evlat baskaymis bn dogurunca anladım..  TEmzzlik yemek falan o uyurken kendimle de eşim gelince azıcık ilgileniyorum... 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
11 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Melektrn (96 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 421 göst.
0 oy
5 cevap 262 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (399 puan) tarafından soruldu