0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (1,365 puan) tarafından
Kızlar kendimiz düşünüyorduk bebek hemen önce bi kendimizi anlayalım tanıyalım diye dört sene sonra istedik ve Rabbim lutfetti kendisi köyde yaşıyor tuvalet bile dışarda kışları ama ya eltşme ya bana geliyor işte burdayken yine dedi yazın da köyde kızım oynar gelirsiniz diye bende dedim çok rahatsız oluyorum mğsiat değil köy bu sene gelmeyi düşünmüyoruz sonra bana bağırdı zaten bize uymuyorsun gelmesen daha iyi hep boşasın istiyordum seni çocuğun yokken de diyordum çocuğu yok atsın diye gerçekten o kadar şaşırdım ki siz olsanız naparsınız elimde olsa tamamen ilişkimi kesicem

21 Cevaplar

+4 oy
tarafından
şimdi sen at onu ahahahah
(1,365 puan) tarafından
Aynen öyle canım ya bi görsen artık o kadar nefret geldi ki yüzüne bakmak istemiyorum
tarafından
bakma kaale almakonustugunda soru sordugunda cevap verme kudursun esine sikayet edersede aaa duymadımkii dersin :)
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım sağol cevabın için
(3,832 puan) tarafından
Kesinlikle mantıklı bir yorum ++++
tarafından
hakedene hakettiğini vermek en iyisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
ayni odada yüzüne dahi bakmazdim valla 
(1,365 puan) tarafından
Demi gerçekten öyle yapasım geliyor
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Öyle insanla değil görüşmek selam dahi vermem o ne öyle

(1,365 puan) tarafından
Bende öyle istiyorum ama eşim boşver desin diyor sadece o söylesin ben robot gibi mi davranayım
0 oy
tarafından
İlişkini kesmek elinde aynı evde olsan bile konuşma o yokmuş gibi davran cildirsin kötü kadin
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım bundan sonra bende öyle yapıcam madem beni istemiyor muhatap olmasın
0 oy
(205 puan) tarafından
Direk yüzüne. Mi söyledi bunları 
(1,365 puan) tarafından
Evet canım maalesef
(205 puan) tarafından
Vallah  ben muhatap bile olmazdım konuşmazdim bile lafimida söylerdim ona o çekinmeden böyle konuşuyorsa sende konuş
(1,365 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapcam canım ben saygıdan hep sustum ama karşılığı böyle olmamalıydı
(205 puan) tarafından
Vallah saygı saygı diye diye çok afedersin ağzımıza sıctilar yani benimde kaynanam var ondan biliyorum yani sen ne kadar saygı gösterirsen göster onlar sana karşı hep aynıdır
(1,365 puan) tarafından
Evet canım maalesef öye
0 oy
(561 puan) tarafından
Çocuğum yokken sevmeyen cocuk varken de sevmesin sevdirme kız haketmiş o alışık olmadığımız şeye nasil uyum saglayacaksak zorlaniyoruz illaki tovbe yarabbiiiiiii 
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım ya
(561 puan) tarafından
Tokatlı bi hoca vardı bilirsin Ömer Döngeloğlu adi galina yanlış hatirlamiyorsam . O adam şoyle bi cumle kurmuştu evlenirken anneniz babaniz hakkimi helal etmem evlenme dese bile evleneceginiz kadin yada erkek muslumansa ve taniyosaniz anlaşabile eginize inaniyorsaniz bu konu uzerinde onlarin hakki olmaz evlilik herkesin kendi hur iradesiyle verebilecegi bir karardır demişti . Kimse haddini bilmez oldu artık malesef
(1,365 puan) tarafından
Ne güzel söyledin ya gerçekten öyle bide benim evimde kalıyor insan biraz mahcup olur bu tam tersi
0 oy
(489 puan) tarafından
Ona nesi sen hiccc moralini bozma canım onunla mi evlendin ki o karar veriyor
(1,365 puan) tarafından
Öyle tabi canım da işte insanın zoruna gidiyor hem benim evimde gelmiş kalıyor hemde demediğini bırakmıyor
(489 puan) tarafından
Eşinle aran iyi olsun da gerisi önemli değil ona da her zaman hatırlat
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Öyle insanla bir daha konuşmam canım. Terbiyesiz kadın utanmaz Allah bildiği gibi yapsın çok sinir oldum şuan.
(1,365 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım bende konuşmuycam artık anlasın
(1,964 puan) tarafından
Bazı insana ağzında kuş tutsan yaranamazsim isterki hep benim istediğimi yapsın. Bu devirde kölelik bitti artık bunu anlamıyorlar. Allah sana sabır versin eşin arkandayda merak etme gelmesin bir daha evine
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım beni köle gibi görüyor eşim arkamda değil olsa zaten asla kabul etmem evime
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ne ölüsü ölüme ne dirisi dirime böyle naletlerin
(1,365 puan) tarafından
Ayy keşke yapabilsem canım bunu yapmam için anca boşanmam gerekecek eşim anlamıyor ona ayrı bana ayrı davranıyor
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Terbiyesiz ayy rezil ederdimmm
(1,365 puan) tarafından
Maalesef canım ya kendisi iş yemek bilmez hizmet bekler benim elimden her iş gelir yine de memnun olmaz
0 oy
tarafından
Bence sen at ne demek elimde olsa normal bı laf değil baya baya mesafe koy
(1,365 puan) tarafından
Koycam canım zaten kararlıyım
tarafından
En iysi
0 oy
tarafından
Kes ilişkini zaten asla knsma terbiyesiz ya söylencek laf mı 
(1,365 puan) tarafından
Evet canım maalesef hiç haketmediğim bişey
tarafından
Zaten anlamıyorm bu erkek anneleri nasıl kendilerini ne zannediyolar bize herşeyi söyleme hakkını kendinde buluyorlar parayla satın almışlar sanki bizi yeri gelince lafı sokcaksn valla acımıcan kocan varkende canm cicicm yapcan
(1,365 puan) tarafından
Valla canım kendinde öyle hak buluyor ki diyor oğlumun evi sana noluyo
0 oy
tarafından
Ahahaha deli mi bu kadın :))). Kocam beni atamamis ama ben seni atarım deseydin ;). Kız kimse kimseye uymak zorunda değil ki niye bu kadar takıyorlar yaa. Bende başka bir şehire evliyim yazın eşimin memleketine gitmedim ondan önce ki sene eşimle gittim çok kalamadim döndüm hemen. Rahat edemiyorum bazı konularda eşim anlayışla karşılıyor onun için kaynanama falan laf düşmüyor. 

Sen hiç takma kafana onun dediklerini. O eşine biseyler söylemiş eşin bile takmamis sen ne diye takcan kız
(1,365 puan) tarafından
İnsanın zoruna gidiyor yinede yani çocuğumu bile göstermek istemiyorum
tarafından
Gösterme. Valla ben olsaydım lafı ağzına teperdim. Bundan sonra istemediğin gelinini ve onun çocuğunu zor görürsün derdim. Ama sen ona aldırış etme belli ki cahil canım yoksa insan evladının eşine bunlari söylemez yani
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım ama bundan sonra herşey mesafeli muhatap olmuycam
tarafından
Çok doğru yaparsın valla. Akillanir belki
0 oy
(932 puan) tarafından
Bir daha asla muhattap olmam 
(1,365 puan) tarafından
Bende olmıycam bide gidince sürekli gelin beni nşye aramıyor diye eşime şikayet ediyor ne arıycam ki
(932 puan) tarafından
Eşiniz size destekse hiç kafana takma canım yenilir yutulur şey dememiş,  kendi kızı var mı bilmiyorum ama ne demek çocuğu da yok zaten at gitsin insanların hayatı oyun alanı mı basit mi o kadar senin annen baban yok mu, terbiyesizlik gerçekten
(1,365 puan) tarafından
Evet kızları var üç tane eşim pek destek değil annesi onun yanında hep sessiz gibi davranıyor eşim de diyor takmışsın kadına
0 oy
(470 puan) tarafından
Şimdi ben seni atayım da gör de kov evden
(1,365 puan) tarafından
Aynen canım ama insan diyemiyor o kadar şaşırdım ki zaten
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İlişkimi anında keserdim ben bir daha da özür dilemediği sürece konuşmazdım. Kimse kimseye uymak zorunda değil herkes farklı bir kültürde yetişiyor. Madem çok kolaysa o uysun sana.
0 oy
(817 puan) tarafından
Elimde olsa ne demek saniyesinde siler atarım saniyesinde görüşmem de brnim kaynanam da eşime sürekli beni şikayet eder yapmadığım şeyleri anlatır iftira atar aramızı bozmaya çalışır 1 sabrettim 2 görmezden geldim 3 anlamaya çalıştım 4 sildim attım görüşmem artık boşansak demek ki mutlu olacaklar
(1,365 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizde öyleyiz benimde bu son heralde artık bitti
0 oy
tarafından
Hadi ordan sende elinden gelse oğlunu alıp geri şeyine sokacan da bakma sigmaz artık deseydin 
0 oy
(119,463 puan) tarafından
o laftan snr senin evdemi duruyo daha
(1,365 puan) tarafından
Evet canım bide diyor ne var onda öylesine dedim
0 oy
(13,281 puan) tarafından
İnadına ikinci çocuğu yapıp yüzlerini göstermeyesim var ben de size bayılmıyorum de valla. Kesebilsen ne güzel olur rahat edersin 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 942 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yenihesap78 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.