0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 1 ay önce başka hesabımdan bi post açmıştım(giremiyorum ) evi terk ettim kayınvalidem yüzünden diye (konuşmuyo kapıyı açık bırakıp dışarı çıkıyo vs) o gün eşimle tartıştık evi terk ettim 1 ekimde 3 ekimde döndüm kayınvalidem ilçede yaşıyo dün yine gelmiş bu arada o günden sonra hiç konuşmadık telefonda hoşgeldin anne dedim cevap yok açmısın dedim cık dedi konuşmadık öyle 2 3 saat sonra eşim geldi yine sadece eşimle konuşuyo benimle tek kelime etmiyo sabah oldu 9 da hazırladım kahvaltıyı 11 e kadar bekledim sonuçta 2 canlıyım bende gittim anne kalk hadi dedim uykum var ye yemiyecem dedi eşime dedim sen ye dedi sonra mesaj atmış senin evin anne orası gir çık ye diye neyse 2 de kalktı hazırladım yine eline saglık bile demeden kalktı yine hala tek kelime konuşmuyoruz nolur dua edin de yarın gitsin 1 hafta burdayım diyo du kızına da telefonda inanın sabrım kalmadı allah rızası için 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuşmayacan küssün neye geldin ozamn Allah ım ya  şimdiki yaşlılarda yeni ergenler gibiler hicbirşey demeye gelmiyor
(17 puan) tarafından
Valla kuzum oglunu zaten hafta içi 2 3 saat görüyo akşam sadece 3 4saat oglunu görcen tüm gün beni niye geldin o zaman niye beni huzursuz ediyosun degil mi sinirden karnım belim agrıyo
tarafından
Yani bende buna anlam veremedim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen de konuşma canı sıkılsın defolsun gitsin madem seninle konuşmuyor neye geliyor huzursuzluk çıkarmaya mı geliyor
(17 puan) tarafından
Yok 1 hafta kalacam diye niyet edip gelmiş belli niye sıkılsın bacım sınırsız internet elinde telefon sagı solu arayıp çene çalar
tarafından
Aman takma o zaman hazırla yemeğini yerse yer zwten
0 oy
tarafından
İnşallah gider bacım 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sen de yokmuş gibi davran o zaman. Sabah kalk kahvaltını yap. Yemeğini yap kaldır köşeye o görmesin. Sonra çık gez hiç deme çek kapıyı git. Eşine de sağlık ocagına gidiyorum, bebeğe eşya alcam vs. Kendi kudursun. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 215 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 320 göst.
0 oy
20 cevap 931 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 593 göst.
21 Şubat 2022 Aile kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu