0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu hamilelikten dolayı daha fazlalaştı ve çok çabuk ağlayabiliyorum Eşim bana bir şey dediğinde beni üzdüğünde laflarıyla Beni çok kırdığında hemen ağlayabiliyorum güçlü durmaya çalışıyorum ama gözlerimden pıtpıt akıyor damlalar ve ağlamamı yapmacık buluyor yine başladı falan diyor böyle Eskiden olsa üzülürdü Ağlama falan derdi çek git başka yerde Ağla ağlamanı duymak zorunda değilim diyor Ben ne dedim ki kendi kendine ağlıyorsun diyor Bunları dediğinde daha çok ağlıyorum destek olmasını bekliyorum ama köstek oluyor Ne yapabilirim elimde olmuyor gerçekten elimde değil beni görsün istiyorum merhamet etsin istiyorum Böyle başıma okşasın istiyorum ben Üzüldüğümde tavsiyelerinizi bekliyorum:'((

11 Cevaplar

0 oy
(619 puan) tarafından
Konuş canim bize yazdigin gibi yap bi kahve oturun karsilikli. Yargılamadan, ben bunlari bekliyorum hassas donemdeyim sen boyle yaptiginda kendimi kotu hissediyorum. Neden böyle davraniyorsun diyebilirsin. Senin kalbini okuyamaz kimse eşin bile olsa
tarafından
İnan ki konuşmaya çalışıyorum sakince konuşmaya Çalışsak bile kendini Hep haklı görüyor benim açımdan hiç bakmıyor ve yine kavga ediyoruz kalbimi o kadar kırıyor kelimeleriyle Yani anlayacağın oturup konuşabileceğim bir eşim yok hep O haklı hep o doğru onun için
(619 puan) tarafından
Fitrati da önemli tabi canım ama hemen suçlayıcı konuşuyorsan eger malesef oyle oluyor. Olay hakli haksiz aramak degil ki. Konusmanin sonuna kadar sakinligini koru. Yada pek dogru bulmasamda mesaj at. Bide youtube da videolar var, onlari izleyebilirsin. Oda sana yön verir
-Reklam-
0 oy
(8,563 puan) tarafından
O aglama hissi hepimizde oluyodur
0 oy
(817 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz canım
tarafından
1 yıllık evliyim 30 haftalık hamileyim
(817 puan) tarafından
Canım bizde evlendik ben hemen hamile kaldım 2 yıllık evliyim 1 yaşında oğlum var evliliğimizin ilk 1 yılı çok büyük beklentiler içindeydim çünkü severek ve hep g.t g.te zaman geçireceğimizi hayal ederek evlendim ne zaman tartışsak yada eşim biraz ters konuşsa bayılacak kadar çok ağlıyordum nedenini hiç anlamıyordum baktım ki ben ağladıkça bu daha çok saçmalamaya başladı çünkü kendimi ifade edemiyordum ağlamaktan belki de onu hep bunaltıyordum çünkü sürekli gelsin sarılsın yanımda otursun istiyordum o da evliliğe alışma sürecinde olduğu için adapte olamıyordu bekarken nasılsa yine öyle devam etmek istiyordu pc başında oyun oynayim pc başında yemek yiyim şimdi 2 yıl oldu çocuk doğduktan sonra çok değişti bende değiştim artık tartışırken ağlamıyorum pat pat cevap veriyorum haklısın diyor o bağırdığında bende bağırıyorum artık ezemiyor beni laflarıyla biraz zaman ver kendine de ona da ağlayıp ağlamamak asla senin elinde değil kendini eksik hissetme
0 oy
(932 puan) tarafından
Ilişkilerde bazen gitgide tahammulsuzluk oluyor, keşke olmasa, sonuçta sen hormonlardan dolayı ağlıyorsun, yapın dan dolayı da ağlasan ama bence bu eşinin çözmesi gereken bir konu, konuş onunla yargılamadan objektif bir şekilde hislerini dok ortaya , sana kendini nasıl.hissettirdigini iyice betimle
tarafından
İnan ki konuşmaya çalışıyorum sakince konuşmaya Çalışsak bile kendini Hep haklı görüyor benim açımdan hiç bakmıyor ve yine kavga ediyoruz kalbimi o kadar kırıyor kelimeleriyle Yani anlayacağın oturup konuşabileceğim bir eşim yok hep O haklı hep o doğru onun için
(932 puan) tarafından
Bir süre uzaklaş sessizles elbet soracak evliliğimi gözden geçiriyorum de başka hiçbir açıklama yapma
0 oy
tarafından
Aynı ben eşim bişey desin hemen akıyor yaşlar hele Doğuma az kaldı daha çok duygusala bağlıyorum ama eşim sağolsun sert tepki vermiyor hatta gönlümü alıyor açıklama yapıyor 
tarafından
Benim eşim bir kere olsun gönlümü almaya çalışmaz asla. bende Sonlara doğru yaklaştım 30 haftalık hamileyim beni kırdığında üzdüğünde Sen kendi kendine yapıyorsun kendi kendine üzülüyorsun diyor Ben bir şey yapmadım diyor ve buna daha çok kahroluyorum hiçbir şeyin farkında değil
tarafından
Ben zaten çok ağlak biri olduğum için tüm ev halkı alıştı bana eşim zamanında beni çok üzdüğü için şimdi tam tersi davranıyor vicdanını rahatlatiyor heralde
0 oy
(119,153 puan) tarafından
gebelikde extra duygusal oluyo insan
0 oy
(700 puan) tarafından
Ohoo sen daha çok istersin oda çok yapar valla yapmıyorlar yapmadıkları gibi inanmıyorlar sal ve Allaha havale et hem hamile halinle nasıl vicdan ya hepsini geçtim sonra bisey yokmuş gibi yatak istiyorlar valla ben çok yıprandım ağlamaktan zamanda noldu olan bana oldu saçıma başıma oldu kendi değerini kendin bil hiç takma ağlama o senden beklentisi olduğu zamanda bir bir yüzüne söyle. 
0 oy
tarafından
Yemin edem bn yazdme Zanetim bizmkide ayni cümle leri kuruyor bnde cok sulu gözüm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
hamile değilken bile öyleyim .Ben ağlayınca iç çeker dışarı çıkar bi sigara içer sakinleşir gelir sarılır öper .İkimizde sakinleşmiş oluruz .Sigaramı getirir yakar .Tartıştığımız sorunu sakince bir daha konuşur tatlıya bağlarız .

Senin eşin çok acımasızmış , bi psikatriye veya psikoloğa gitmesini öner Yada beraber bi aile danışmanına gidin .Ağlayınca sana bağırdıüında sen beni sevmiyorsun galiba yoksa böyle bağırmazdın de bi ne cevap verecek yada sakin bir zamanda  bu konuyu bi dile getir.

Ağlamak beni rahatlatıyor.Oğlum küçükken durduramayınca oturur bende ağlardım çocukla .
0 oy
tarafından
Eşimde ağladığımda önceden gözümün önünde ağlama derdi o zaman anlamiyordum ama kime neden ağladıysam içten içe doluyormuş meğer sonra anladim. Ama hamilelikte herşeye çok ağladım ve destek oldu olmadığı an burnundan getirdim. Destek olmak zorunda sen oyuncu değilsin her istediğinde ağla. İllaki birşey oluyor ve hormonlar itiyor buna. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 382 göst.
+1 oy
19 cevap 839 göst.
0 oy
5 cevap 663 göst.
0 oy
12 cevap 240 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...