0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (1,663 puan) tarafından
Hayırlı günler hanımlar 3 yasındaki kızım 3 4 aydır kabızlık çekiyor doktora gittik çatlak felan yok diyip lavma verdiler bir kaç gün rahatlıyor yine devam ediyordu son bir aydır da buyuk tuvaleti zorlanarakta olsa yapıyı ama iltihaplı bir sekile yapıyor şimdide poposuna şişlik çıkmış sağlık ocağında görürdüm bir şey demedi biraz takip et dedi yolladı şimdi hangi bölüme götürmem lazım nereye randevu almalıyım 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Önce çocuk doktoruna gidin o yönlendirir sizi çok geçmiş olsun hergun kayısı hoşafı meyve yedirin
(1,663 puan) tarafından
Sag ol canm
-Reklam-
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Benim kizimda da vardi. Normal cocuk doktoruna götürdüm. Bol su icir meyve ve sebze yedir dedi. Mutlaka corba icir dedi. Yemeklerden 1 Saat sonra tuvalete götür kakasini yapmaya tesvik et dedi. Bir süre sonra vücut o komutlara uyup kendi kendine düzene girecek dedi. Düzenlemesi icin 1 sise surup bitirdik. Simdi mutlaka her gün yapiyor. 
(1,663 puan) tarafından
Katılıyor mu ben tehlikeli olur diye katmıyodum bundan sonra hep katiyim içsin
(13,852 puan) tarafından
Evet canim bize doktor dedi suyuna katin diye.
(1,663 puan) tarafından
Allah razı olsun canm bana çok guzel bir şey öğrettin
(13,852 puan) tarafından
Rica ederim canim. Kabizlik gercekten cok zor. Neler cektik bizde. Resmen travma olmustu cocugumda. Simdi bile nasil seviniyor kakasini yapinca. Basardim Anne kendim yaptim diyor.
(1,663 puan) tarafından
Bizde de şuan öyle ya gercekten yaşayan anlar Rabbim şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 79 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pamira (953 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pamira (953 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 45 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...