+1 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (299 puan) tarafından
Bugün kesildi. Hastaneden geldiğimizde çok iyiydi ama birkaç saattir huzursuzluğu var. Emmek istemiyor. İçini çeke çeke ağlıyor. Dil bağı kestirenler böyle şeyler yaşamış mıydınız?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağrı kesici  ver canım canı yanıyordur
(299 puan) tarafından
Calpol vereyim mi canım
tarafından
Kac aylık cnm ver 1 çay kaşığı
(299 puan) tarafından
Vermedim canım. İyi bugün çok şükür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal canim ağrisi vardir belki ilaç ver diyemem doktor değilim oyle bi yetkim yok yanlis yonlendirmek istemem seni. Sağlik ocaginda ki doktorunu arayip sorabilirsin 
(299 puan) tarafından
İşlemi yapan cerrah ağrı kesiciye gerek yok demişti. O yüzden vermedim dün. Bugün de iyi canım çok şükür
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim cok geçmiş olsun bilgim yok ama hastahane ortami kucukte olsa bi operasyon geçirdi. Naçizane fikrim bol bol saril sen tedirgin olursan ona da yansır. 
(299 puan) tarafından
O ağladıkça benim içim acıdı canım ya. Bugün iyi çok şükür
0 oy
tarafından
7 aylıktı kestirdim. Hiç sorun yaşamadım emdi ağlamadi hiç. Ağrı kesici ver belki ağzı ağırıyordur ama seninkinin
(299 puan) tarafından
Uyuşturup mu kesmişlerdi
tarafından
Hayır canım uyuşma yapmadılar kucağımda saniyelik bir işlemdi
(299 puan) tarafından
Bizde de uyuşma yapmadılar. Burada fısfıs ile uyuşturduklarını okumuştum. O yüzden şaşırdım uyuşturmayınca canım
0 oy
tarafından
Bir kaç güne geçer huysuzluğu. 
(299 puan) tarafından
Bugün iyi çok şükür
(935 puan) tarafından
Kac aylık cnm
(299 puan) tarafından
4 aylık canım
0 oy
tarafından
Hangi bölüme randevu alıp gösterdiniz canım bende oğlumu goturucem nasıl ilerliyor islem
(299 puan) tarafından
1 aylık muayenesinde çocuk hastalıkları doktorumuza kontrole gitmiştik, o fark etti. Çocuk cerrahiye yönlendirdi canım. Hemen göstermeye gittik, kesilmesi gerektiğini söyledi. Biz de o esnada hemen karar vermek istemedik. Sonrasında tıp fakültesi hastanesine de kontrole götürdük. Onlar da dil bağı olduğunu söyleyince emin olduk. 4 aylıkken çocuk cerrahide dün kestirdik. Çok şükür bir gün iyi. Huzursuzluğu kalmadı
0 oy
(930 puan) tarafından
Agrısı. Vardır ilaç içir fitil. Varsa koy 
(299 puan) tarafından
İlaç içirmeden geçirdik. Çok şükür bugün iyi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
6 cevap 137 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 195 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,370 cevap

34,818 kullanıcı

...