0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (199 puan) tarafından
Kızlar sezeryan doğum yapalı 3 buçuk ay olucak ben doğuma girdiğimde sırtımdan narkoz verdiler ve ben karnımı açarken tüm acıyı hissettim çığlık attım ameliyata ikinci narkozu verdiler ve ben hala piskoljik olark çok kötüyüm ikinci çocuğu bile tahammül edemiyorum oo ameliyat kapısından bile geçmek istemiyorum başına gelen oldumu benim gibi rüyalarıma girer oldu ameliyatım

4 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim kimseye yaşatmasın 

Bende hiç hissetmedim sadece çıkarırken ufak bı titreme hissettim o kadar yoksa her anı çok güzeldi bebeğimi görmem doktorlarin davranışları müzik eşliğinde ameliyat edildim valla ☺️☺️☺️
(199 puan) tarafından
Benimle de çok ilgilendiler  yaşımdan dolayı Doktorlar hiç yanımdan ayrılmadı ama doğum sırası çok kötüydü  :(
(15,823 puan) tarafından
İğneyi vurduktan sonra beni test ettilerdi hissediyorum mu diye zaten belliydi sanki bı kamyom yük vardı bacaklarımda neden öyle oldu acaba çok üzücü bir durum
(199 puan) tarafından
Malesef iğne vurdular hemen kestiler kesince işte olanlar oldu :(
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yaa cok gecmis olsun neden sezeryan olmustun herhangi bir saglik sorunun yoksa 2. Ciye normap yaparsin belki 2. Narkozda genel verselerdi keske o kadar hissetmezdin
(199 puan) tarafından
Benim bebeğimin suyu bitmiş zarım patlamış acil sezeryana girdim yoksa bebeğin yaşamaz dediler ilk defa girdiğim için bilmiyorum narkoz nasıl birşey anlamadım kesildiği anda çığlık attım hemen 2 narkozu verdiler kolumdan
0 oy
(1,548 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun cnm acaba tam uyusmadan mi işlem yaptılarsa bu kadar korkup acı çekmişsin
(199 puan) tarafından
Benim zarım patlamış 8 aylık sezeryan oldum hemen almak durumunda kaldılar bebeğim içeride ölür dediler acil sezeryan oldum bebek poposuyla geldi  çok değişik şeyler yaşadım doğum sırasında
(1,548 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm bı tür korku oluşmuş sende ama düşünmemeye çalış
(199 puan) tarafından
İnşallah aklımdan çıkar gider cidden birdaha çocuk istemiyorum sırf bu yüzden
(1,548 puan) tarafından
Öyle düşünme şuan çok yeni olduğu için böyle dusunuyosun
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Valla bende hsrseyin acısını hissettim cok.zordu 
(199 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun canım çok zor cidden oo anı yaşamak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
1 cevap 125 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 46gulcan (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
1 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsksmz (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 387 göst.

379,552 soru

11,362,199 cevap

34,839 kullanıcı

...