+1 oy
250 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nasil cocuklariniz ozellikle yeme icmesi kilosu.gunluk neler yapiyo bahsedermisiniz okulla arasi nasil

6 Cevaplar

+1 oy
(3,745 puan) tarafından
2014 lu birinci degil ikinci sinif canim yigenim suan 2. Sinifa gidiyor siz gecmi verdiniz
tarafından
Ewt canim gec verdim
-Reklam-
+1 oy
(1,493 puan) tarafından
Kız 2014 lu oğlum 2 sınıfa gidiyo
0 oy
(2,569 puan) tarafından

Kardeşim var.Annemi illalah ettirdi.Hic bişey yemiyor.Sadece pilav makarna ve şehriye çorbası.Onun dışında asla yemiyor

tarafından
Hepmi istahsizdi kilosu nasil benim kizimda zayif ama yiyor aslinda
(2,569 puan) tarafından
Baştan beri hep istahsizdi.Evde et piştiği zaman ağlar kokuyor diye :)
tarafından
:)) oda bi degisikmiş
0 oy
tarafından
Oglum 2014 29 Aralık doğumlu 1.sinif okulla arası aşırı iyi hemen uyum sağladı yemesi de güzel şükür 
tarafından
Neler sever yer canim
tarafından
Makarna pilav  tavuk ispanak çorbası köfte çeşitleri serbetli tatlı çok sever ama görsen sanki hep aç gibi çok zayıf
tarafından
Benimkide oyle yiyor aslinda ama almiyo nedese.ispanak corbasi haric hepsini yer
0 oy
tarafından
Benim oğlan da seneye 1. Sınıfa başlayacak. Ama çok iştahsız bir cocuk. Eminim okulda bişey yemicek zaten kürdan gibi bişey. En çok korktuğum o. Okula beslenme mi koyuyorsun nasıl oluyor bende öğreneyim :)
tarafından
Beslenme koyuyoruz aynen canim benimkide cok zayif bitirmeden gelme beslenmeyi diyorum :)
0 oy
tarafından
Biz de 1.sınıfız 2014 ekim doğumlu..yeme içme konusunda sıkıntımız yok beslenmesi yenmiş getiriyor..biz öğlenciyiz 1.30 da okulda oluyoruz akşam 6.20de çıkıyorlar 7.40ta evde oluyoruz..eve gelince ödev yapıyoruz sonra yemek yada tersi oluyor yemeğim varsa erken yiyip ödeve geçiyoruz..sonra 9da okuma saati en az 2 hikaye okuyor 100 tane kitap aldım ona hepsiburada kuponlarıyla..kelime yarışması yapıyorlar ayda 1 kere 4.oldu..halk oyunlarında oynacak 23 nisanda..öğretmeni de memnun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 117 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde _kubra123 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bhrcan (435 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 289 göst.