0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çok üzülüyorum ya çocuklarımızın şahit olmadığı dönem kalmadı nasıl buyuyecekler hiç adaletli değil dünya 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,837 puan) tarafından
3. Dünya savaşı mı çıkmış
(1,837 puan) tarafından
Ciddi misiniz ya
tarafından
Evet haberlere bak
tarafından
Gamze nerde yasiyon kiz
(1,837 puan) tarafından
Ayy yeminle dünyadan bir haber lafı benim için söylenmiş
(1,837 puan) tarafından
İremm yavrum televizyon sadece kızım için açık. Eşim haberleri izlerken bende yemek yapmak için mutfakta oluyorum. Hiç TV izlemem fırsat bulunca anca internet dizisi takip ederim o yüzden haberim yok valla
-Reklam-
+1 oy
(2,491 puan) tarafından
Dünya ne büyük savaşlar ne büyük buhranlar geçirdi ilk değil sonda olmayacak canım burası imtihan yeri 

Rabbbim rahmeti ve merhametiyle muamele etsin inşallah
tarafından
Çocuklarım için çok üzülüyorum biliosun ki hepsinin ucu Türkiye'ye dönecek amin inşallah
(2,491 puan) tarafından
Benim esim asker Allah a sığınmaktan başka care yok uzulsekte boş
tarafından
Rabbim müslümanlara yaşatmasın çocukların olduğu hiçbir yerde savaş olmasın çok üzülüyorum çocuklar için
(2,491 puan) tarafından
Elbette dileğimiz o yönde hele ki cocukalr için dünya çok savunmasiz
Filistindeki çocuklar güne top silah sesiyle başlıyorlar biz çocuğumz uyurken süpürge sesinden rahatsız olmasın da  acmazken yüreğim sizliyo üzülüyorum silah tüccarligi son bulsun istiyorum ama dünyada iyilik olduğu gibi malesef kötülüğün de taraftari var
Kartlar yeniden dağıtılacak Türkiye yine herzaman ki gibi ucu boklu değnek konumunda dua etmekten başka care yok Rabbim hayirlara çıkarsın ins
+1 oy
tarafından
Ay allah korusun ben izlemedim haberleri
tarafından
Yeni kapattim Tv yi başım ağrıdı rasmen sende açma
tarafından
Hepsi geliyo tek tek rabbim evlatlarımızı korusun ne günlere kaldık
(1,766 puan) tarafından
Hepsi.geliyor derken
tarafından
Hastalık savaş kıtlık geçim zorluğu hadi biz bi şekilde idare ediyoruz ileriki zamanlarda bizden sonraki nesil nasıl toparlayabilecek
+1 oy
(119,456 puan) tarafından
hayirlisiyla bi öleydik
0 oy
(10,554 puan) tarafından
Oda mi çıkıyor kız 
tarafından
Gunaydinn canım :)) oda oldu sonunda
0 oy
(11,217 puan) tarafından
2.5 yildir var zaten. ustelik tek kursun atilmadan milyonlar oldu ve olecekte.
(11,217 puan) tarafından
ee bu salgin neydi. kimyasal savas. artik virusler salginlar en kolayi 3. dunya savasi demissnz de top tufek savasi dunyayi sarmaz artik.
(369 puan) tarafından
Yine çok şükür evimizdeyiz çocuğumuz eşimiz yanımızda ama savaş bambaşka bir şey
(1,766 puan) tarafından
Ben neden korktum yaa
(3,551 puan) tarafından
Rusya ile kolay kolay kimse baş edemez ama Ukrayna da yaşayan insanlara üzülürüm.
(4,216 puan) tarafından
Hersey dahaaa pahalnır bu gıdısle petrol, altın hersey yukselır. Ne olacak bu halimiz :(
0 oy
(369 puan) tarafından
Çok korkuyorum ya nedense ondan uyuyamadım zaten eşimi çocuğumu düşünüyorum Rabbim korusun ülkemizi Askerlerimize zeval gelmesin İnşaallah 
tarafından
Ben de uyuyamadım çocuklarım için ülkemiz bu kadar guzelken insanlar neden bu kadar kötü bir karış toprak için değer mi
0 oy
tarafından
Bir onu görmemiştik oda oldu :)
0 oy
(935 puan) tarafından
Çocuklarımz dünyanın sonuna doğdu Rabbimden hayrlsı
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çıkmaz çıkmaz merak etmeyin oyalandiriyorlar çıksa da nasipten ötesi yok insAllah çıkmaz

0 oy
tarafından
Hiç haberim bile yok kız :/ 

O değil dün TV de büyük deprem gelecek yazısı okudum korktum ya 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yapacak bir sey yok. İlk değil son da olmayacak.
0 oy
tarafından
Ölmeyi düşünüyorum canm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Pandemi ile birlikte çok büyük bir savaşta değil miyiz zaten ? 21. Yüzyılda savaslar topla tüfekle mi olacak sanıyorsunuz?
0 oy
tarafından
Olsa da hepimiz ölsek..... 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 857 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cyln76 (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asminebru (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 646 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...