0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Gece 00 da ateşlendi belki daha önce ama ben o zaman fark ettim neyse 1 gibi düştü sabah kadar kontrol ettim yoktu şimdi gene çıktı dün kardeşi için hastanedeydik ondan mı oldu çorabını çıkarttı ondan  mı oldu ne yapmalıyım ateş ölçer yok atesimi bilmiyorim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen ılık bir banyo yaptır 

Üstünü tek kat giydir 

Ateş ölçersiz ateşi kaç bilemezsin 

Eğer düşüp tekrar çıkarsa bir acile götür 

Ve uygun bir ateş ölçer al çocuklu evde şart canım 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
Var ama bozulmuş canim gece çok çabaladım dit dit diyor düzgün olcmuyor düşüp çıkması kötü birşey mi
tarafından
Ateş düşüp tekrar çıkıyorsa ve 38 üstü ise enfeksiyon da olabilir canım yani genel bir tahlil ve doktor muayenesi yapılmadan bilemeyiz tahminimce eğer ateş tekrarlıyorsa enfeksiyon olabilir
tarafından
Allah razı olsun canım anladım aldım sıra
tarafından
Allah şifa versin bebeğine
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Allah şifa versin benim kızımda enfeksiyonu var ateşi var ateş düşürücü varsa ver istersen üstünü ince giydir düşsün ateşi üstüne birşey örtme ince bı çarşaf bacaklarına doğru at sadece ateşi varsa hastahanede götür bnece sebepsiz ateş olmuyo
(454 puan) tarafından
Sende de razı olsun ateş çok berbat birşey kızım bir haftadır yaniyo resmen
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim safi ismi ile şifa versin kizinizada
(454 puan) tarafından
Çok sağol Allah sende de razı olsun senin kızımda şifa versin
tarafından
Merhaba ben kızımı götürdüm doktorlar yokmuş acile bakittim ilgisiz baktılar tabiki kan fakan almadılar boğazında akıntı var dedi antibiyotik yazdı yolladı ateşi 36 çıktı ama yürüdük yani simdi gene ateşlendi kan alınması lazımdı değil mi
(454 puan) tarafından
Ah kuzu m Allah şifa versin niye almadılar ki sen götür tekrardan kan alın de ateşi sürekli yukseliyo dee

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 91 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu