0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar benim yeğenim 5 yaşından beri tip1 diyabet hastası. Ömür boyu kalıcı bir hastalık. Bilenler vardır.  Şu an 13 yaşında. Bilenler bilir sürekli parmak delinip kan şekeri ölçümü yapmak zorunda. O yüzden ablam da çocuğu için cihaz alabilmek adına Sıberıan wellness ürünlerini satıyor. Ben de ona bir şekilde destek olmaya çalışıyorum. En azından Instagram sayfasını takip edebilir misiniz destek adına. Hepinizden Allah razı olsun.

https://instagram.com/mursidetopaloglusaglikoneriyor?utm_medium=copy_link 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takip ettim cnm
(331 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah
(331 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Cihazın fiyatı ne oluyor tam olarak. Aylık yıllık olarak mı alınıyor?
(331 puan) tarafından
Canım dolar bazlı imiş ama en son 40.000 idi cihaz fiyatı. Yurt dışından geliyor.Bu cihaz vücuda takılıyor. Kalça kısmından. Kendisi ölçüm yapıyor. İşte şeker düşünce ötüyor. Parmaktan bakmaya gerek kalmıyor. Tip 1 ömür boyu kalıcı bir hastalık bir de
(4,668 puan) tarafından
Anladım kuzum gerçekten bir annenin biriktirmesi için çok yüksek bi miktar. Keşke devlet karşılaşasa da sıkıntı olmasa. Destek olmaya çalışacağım.
(331 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Hele ki şu devirde. Ablam yıllardır uyku ne bilmiyor. Gece sabaha kadar bekliyor. Bazen gece şekeri düşüyor. Zorla uykuda kraker yediriyor. Vişne suyu iciriyor. Bazen 30 Lara düşüyor şekeri yegenim baygın gibi oluyor
0 oy
(985 puan) tarafından
Bnde tıp 1 in çocuklar için daha zor Rabbim yardımcısi olsun biraz büyüsü kendi kontrolü sağlayabilir 
(331 puan) tarafından
Öyle kuzum çok zor valla. Allah'ım senin de yardımcın olsun inşallah. Henüz çocuk aklı oyuna dalıyor dikkat edemiyor pek. İnşallah çok zorlayıcı olmaz ileriki süreçte
(985 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemizin. Ewet çocukken daha zor ileride bilincinde olur dikkat eder canım
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim yeğenim diyabet hastasi şuan altı yaşında ve üç senedir böyle daha küçücük çocuk inan parmaklarinda boşluk yok kan almak için iğne tekrar aynı yere denk gelince birden bagiriyo bazen iğnesini yapmak istemiyi şekeri 500e kadr çıkıyo Allah sen bütün hastalara şifa ver onlarda 
(331 puan) tarafından
Ah kuzum benim. Allah'ım yar ve yardımcıları olsun inşallah. Çok zor gerçekten. Benim diğer yegenlerim abur cubur yiyecekti bir kere bu yeğenim benim anneme sormam lazım dedi orda bittim ben :(

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gzmbyndr (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 160 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Yesim88 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.
2 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Miracinannesi.34 (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 651 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,605 puan) tarafından soruldu

385,037 soru

11,515,811 cevap

35,175 kullanıcı

...